15. 7. 2019

INTERNET NA CHATU PO CELÉM ČESKU

zpět
5479

Co dělat na venkově aneb jak být na příjmu?

Někteří z nás relaxují na zahradě nebo při zvelebování své nemovitosti. Jiní využívají klidu venkova pro práci či přímo podnikání, a to ať už přes víkendy nebo po celé týdny až měsíce. Internetové připojení je proto často pro práci z chalupy nezbytné. Dneska už existuje spousta možností, jak si internet do své chatky nebo chalupy pořídit. Jeden z nejjednodušších způsobů je oslovit naši společnost aim. My vám rádi zjistíme, zda máme na vámi uvedené adrese pokrytí. Jelikož nyní poskytujeme naše služby po celé republice, je tu vysoká pravděpodobnost, že vám pomůžeme či vám alespoň poradíme. Určitě nás bude zajímat, k čemu všemu budete připojení využívat. Stačí vám občas zabrouzdat na internetu, pročíst si emaily a odepsat na zprávu přes sociální sítě? Nebo potřebujete posílat či přijímat větší objem dat a sledovat online filmy či připojit televizi přes internet? Pokud si nejste jistí, jsme tu pro vás a rádi s vámi vše dostatečně prokonzultujeme tak, aby byl váš výběr správný.

A co telka?

Sledujete své oblíbené seriály a nechcete o ně přijít ani při návštěvě venkova? Rádi podíváte na zajímavý pořad, který ale běží zrovna v nevhodnou denní či noční hodinu? Nevadí. Společně s naším internetovým připojením si můžete pořídit také naši chytrou telku Kuki, se kterou získáte spoustu zajímavých funkcí. Na naše pořady se můžete dívat až týden zpětně, můžete si je stopnout přímo v živém vysílání, anebo si je nahrát. Když vám zrovna nevyjde počasí, na výlet se vám nechce a není zrovna moc co dělat, můžete se dívat na celé řady svých oblíbených seriálů, které díky službě Navíc seriály najdete hezky pěkně pohromadě. Díky telce Kuki už nejste otrokem TV vysílání případně dlouhých reklam. Telku Kuki si můžete vzít také s sebou na cesty a využívat ji jak doma tak právě na chalupě. K jejímu fungování stačí internet.

Že nemáte chatu ani chalupu?

Naše služby si můžete pořídit i do vlastní domácnosti. Vyhovuje vám osobní konzultace? Nebojte se nás v týdnu navštívit na zákaznickém centru v Michli. Jsme tu každý všední den od osmi do dvaceti hodin. Kolegové na podpoře se vám budou rádi věnovat. Zde můžete v klidu probrat všechny vaše otázky a to vše zdarma a nezávazně. Až budete rozhodnutí, která z našich služeb vám vyhovuje, stačí zavolat na naši zákaznickou linku nebo napsat e-mail a my již vše zařídíme za vás.

Rychlé připojení
od 200 Kč měsíčně
- klikni na Nezávazně poptat a vyplň poptávku služeb
- do 2 hodin ti zavoláme s nabídkou služeb
Děkujeme za odeslání Vaší poptávky, budeme Vás kontaktovat ve Vámi zvoleném čase.
×