21. 10. 2019

OSLAVTE HALLOWEEN V BEZPEČÍ DOMOVA

zpět
2560
Ne každý chce chodit po domech nebo bytech sousedů, aby si vysloužil něco v podobě „velikonoční výslužky“. Proto jsme se rozhodli vám předat několik typů, jak si tento svátek užít v pohodlí teplého obýváku. 

Vyřezávání dýně pobaví malé i velké diváky

Koupit a vyřezat si dýni není určitě problém pro nikoho z nás. Postupů, jak na to, nalezneme na internetu opravdu velké množství a je nutné uznat, že některé ukázky jsou opravdu zdařilé. Dýni si poté můžeme vystavit na balkoně nebo na okenním parapetu, jenom pozor, aby hořící svíčka neohrozila sousedy.

Ke sváteční atmosféře patří tématické pořady

Atmosféru podobnou našim dušičkám přinesou horory, které určitě potěší velké diváky. Co třeba drsná podívaná na stanici HBO s názvem Úniková hra - lidé uzavřeni v místnosti se musí dobře zorientovat v daném prostoru, najít stopy a indicie, vyřešit série hádanek a uniknout z místnosti ve stanoveném čase. Většina z nás už na únikovce byla s kamarády. Jak to ale vypadá, když se hra změní v boj o přežití? Napínavý horor Úniková hra můžete sledovat na HBO a to 16.10. nebo si ho pusťte později zpětně ve svojí kuki! V seriálu Zákeřná Ebola podle knižního bestselleru zase zjistíme hrozivou pravdu o tom, jak se Ebola dostala do Ameriky. Veterinářka Nancy a tajné armádní jednotky se pokusí zastavit šíření viru mezi lidskou populaci. První díl z šestidílné minisérie můžete sledovat od počátku října na National Geographic. A pro odlehčení tu máme zajímavý pořad z české produkce. Dva v jedné kuchyni: Vendy, zkušená hospodyňka, má k ruce Adama, který je zatím trochu kulinářským zelenáčem. Při vaření oba zažijí spoustu legrace, a tak se kuchyně neustále plní nejen čerstvou vůní právě připravovaných lahůdek! Nová série pořadu Hezky česky s Vendy a Adamem běží na TV Paprika. A samozřejmě musíme připomenout StarDance! Boj o krále a královnu tanečního parketu začíná již v říjnu. O přízeň poroty i diváků se uchází Nora Fridrichivá, Tonya Graves, Gabriela Koukalová, Veronika khek Kubařová, Radka Třeštíková, Milan Hanuš, Kovy, Matouš Ruml, Jakub Vágner a Xindl X s deseti profesionálními tanečníky. Páry předvedou waltz, tango a cha-chu. Těšit se ale můžete i na mnoho novinek a překvapení, spojených s jubilejní a to desátou řadou pořadu! StarDance X ...když hvězdy tančí - sledujte na ČT 1!
Rychlé připojení
od 200 Kč měsíčně
- klikni na Nezávazně poptat a vyplň poptávku služeb
- do 2 hodin ti zavoláme s nabídkou služeb
Děkujeme za odeslání Vaší poptávky, budeme Vás kontaktovat ve Vámi zvoleném čase.
×