Sully -00:00/00:00
00:00
  • Televize se spoustou chytrých funkcí - sledování 48 hodin zpětně, nahrávání, řazení seriálů a možnost spuštění od začátku.
Neztrácej čas hledáním dalších dílů

Kuki je pro tebe všechny nahraje.

Už nikdy nepropásneš žádný díl tvého oblíbeného seriálu či pořadu. Nemusíš ho ani hledat v televizním programu, protože ti vždycky všechny sama nahraji.
Nahrávám více než stovku nejoblíbenějších seriálů, a to až půl roku po jejich odvysílání. Všechny ti přehledně setřídím a zobrazím jako doma v knihovně. Službu Navíc seriály si zamiluješ.
Seřaď si televizní kanály

Kuki zvládne seřadit vše podle tvých představ.

Se mnou umí televizní kanály uspořádat opravdu každý. Navíc, každá tvá změna se ihned projeví na všech koncových zařízeních. Nemusíš tak nic řešit.
Je to jednoduché a velmi intuitivní, takže to zvládne úplně každý. A protože se změna projeví všude, nemusíš přemýšlet, kde najdeš svůj oblíbený televizní kanál.
Všude si budeš připadat jako doma

Kuki na svých zařízeních vždycky poznáš.

Ať už sleduješ televizi, používáš mobil, tablet či notebook, vždycky jsem stejná. Nezáleží mi ani na tom, jaký používáš operační systém, vždycky se mu přizpůsobím a automaticky synchronizuji.
Veškeré pořady, nahrávky, seriály nebo filmy najdeš vždy tak, jak jsi je rozkoukal. Klidně i na jiném zařízení. Takový komfort ti dopřeji pouze já.
Zhlédni všechny filmové trháky

Kuki ti naservíruje ty nejlepší filmy.

Nestíháš chodit na filmy do kina? Se mnou si je pustíš v té nejlepší kvalitě a z pohodlí vlastního gauče. A navíc ti u toho nebude nikdo mlaskat u ucha.
Filmy jsou ve vysokém rozlišení, s českým i originálním dabingem a českými titulky. Podpora domácího kina je samozřejmostí. Užij si své filmové hrdiny v té nejvyšší kvalitě!
Vyzkoušej si Kuki kdekoliv

Líbím se ti, ale nejsi klientem AIM?

Chceš si Kuki pořídit bez dalších služeb? Není problém! Stačí ti připojení k internetu a krabičku už ti zašleme. Vyplň jednoduchý formulář a Kuki máš doma raz dva (tři)!
Neváhej se na nás obrátit

Nevíš si rady, zavoláme ti.

Tvoje objednávka byla úspěšně odeslána.
Děkujeme, brzy se ti ozveme.
Informace automaticky zmizí za 5 s
Vyber si jen to, co potřebuješ
Objednej si podle sebe