Čapí dobrodružství -00:00/00:00
00:00
  • Televize se spoustou chytrých funkcí - sledování 48 hodin zpětně, nahrávání, řazení seriálů a možnost spuštění od začátku.
Sleduj trháky přímo z kina

Kuki kino ti přináší filmové hity rovnou domů.

Máš své oblíbené filmové hrdiny? Se mnou je můžeš sledovat v té nejvyšší kvalitě obrazu i zvuku.
V mém kině ti nabídnu filmy ve vysokém rozlišení s českým i originálním dabingem a českými titulky. A vše samozřejmě s podporou domácího kina tak, aby sis mohl užít ten nejlepší filmový zážitek z prostředí domova.
Klidně si odběhni, já počkám

Zůstaň v Kuki kině 48h.

V mém kině můžeš zůstat klidně 48 hodin a kouknout se na film, kolikrát chceš. Můžeš ho kdykoliv zastavit, spustit znovu a nikdy tak o nic nepřijdeš.
Každý film si půjčuješ na dva dny a po celou dobu jej máš na všech zařízeních plně k dispozici. Můžeš se začít dívat doma na televizi a zbytek pořadu pak dokoukat na chalupě na počítači. Znovu už neplatíš, a to se můžeš dívat, kolikrát chceš. Některé filmy mám pro tebe zcela zdarma, stačí na ně kliknout a jsou tvoje.
Vybírej z toho nejlepšího

Kuki je kamarádka s filmovými databázemi.

Zajistím ti přístup k těm nejlepším českým i zahraničním filmům. Chci, aby naše společné večery byly co nejpříjemnější a v lepší kvalitě než v kině.
Jsem kamarádka s filmovými databázemi a vybírám jen to nejlepší. Často doporučuji ty nejzajímavější filmové trháky od nás i ze zahraničí. Jeden zážitek tě bude stát vždy méně než vstupenka do kina a navíc se můžeš podívat na film, kolikrát chceš, vždy jej můžeš zastavit, znovu pustit a nikdy nepřijdeš o ty nejlepší scény.
Neváhej se na nás obrátit

Nevíš si rady, zavoláme ti.

Nezávazná poptávka služeb