Ano, šéfe!
V každém dílu přijde za Zdeňkem Pohlreichem majitel restaurace v nesnázích a požádá ho o pomoc. Šéfkuchař si vyslechne konkrétní podnikatelský záměr a pak musí na místě během týdne zjistit, kde je zakopaný pes. Proč podnik nevydělává, proč v něm hostům nechutná a proč se tam nevracejí? Zdeněk Pohlreich navrhne nové menu, v kuchyni, kde nikoho nešetří, udělá pořádek a naučí kuchaře a jeho pomocníky připravovat kvalitnější pokrmy. A to vše svým velmi osobitým způsobem.
Se mnou se nudit nebudeš
Všechny moje filmy
Simpsonovi
Simpsonovi
Legendární Americký seriál, který ale není jen pro děti, se odehráva ve Springfieldu.Sledovat budeme dobrodružství rodinky Simpsonových ve složení : Taťka Homer, Mamka Marge, Syn Bart, Dcera Líza a Druhá dcera Meggie. Seriál se ale netočí jen okolo žluté rodinky ale i ostatních obyvatel Springfieldu.
Teorie velkého třesku
Teorie velkého třesku
Leonard a Sheldon jsou dva skvělí fyzikové, vědci, uznávaní vysokoškolští pracovníci, bohužel pro obyčejný život naprosto nepoužitelní. Tedy alespoň do té doby, než se do sousedního bytu přestěhuje atraktivní blondýna Penny, která do jejich velmi pravidelného a již dlouhé roky nezměněného biorytmu vnese trochu chaosu. Když se do hry ještě vloží novodobý Kassanova Howard Wolowitz a Koothrappali, který nemluví se ženami, vzniká mnoho dosti absurdních situací.
Ulice
Ojedinělý televizní projekt, první denní původní seriál začíná. Od 5. září 2005 se s ním budeme na obrazovkách Novy setkávat každý všední den vpodvečer a budeme v něm sledovat osudy obyvatel jedné ulice. Nenajdeme v ní nic, co se nedá najít jinde. Jsou tu obytné domy, kadeřnictví, večerka, hospoda, prodejna květin i pár firem. Jen těžko se mezi nimi dá přehlédnout Království hraček malá firma na dřevěné hračky s krásným logem nad vchodem. Tady kraluje majitel firmy i celého domu, důstojný zjevem, charakterem i jménem: pan Václav Král. Celý život pracoval tak usilovně, že téměř přestal vnímat přítomnost své oddané ženy Marie. A pak jsou tu další. Zaměstnanci pana Krále, různorodá skupina lidí, lišící se věkem, postavením, založením, rodinným zázemím. Další je rodina Farských, Jordánovi, pan Pešek nebo majitel Večerky Nykl, majitel kadeřnického salonu Michal a jeho mladé kadeřnice a další a další. Se všemi se poprvé setkáme právě na konci prázdnin, kdy se Ulice začíná znovu zalidňovat
Kriminálka Las Vegas
Kriminálka Las Vegas
CSI to je název jednotky vyšetřovatelů z kriminalistické divize policie v Las Vegas, která řeší vraždy především na základě perfektního vyšetření místa zločinu a náročné vědecké analýzy nalezených důkazů. Hlavní hvězdou seriálu je William L. Petersen, představitel ústřední postavy vyšetřovatele a šéfa jednotky CSI Gila Grissoma. Petersen se proslavil thrillerem režiséra Williama Friedkin Žít A Zemřít V Los Angeles z roku 1985.
Ordinace v růžové zahradě
Ordinace v růžové zahradě
Nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slibují další dramatické příběhy kamenických lékařů – chirurgů, pediatrů a gynekologů. Jsou opět vyprávěny s energií, empatií, emoce střídá humor a překvapení. Naši chirurgové zažívají drama téměř každodenně, den co den balancují na hranici možného. Každý po svém, ale všichni bravurně, dobře znají cenu života. Nedají se, nevzdávají se v boji za pacienta i své vlastní štěstí...
Dva a půl chlapa
Dva a půl chlapa
Charlie Harper je bezstarostný pohodář s domem na pláži, co si žije podle vlastních pravidel. Bojí se vážných vztahů, takže randí s mladšími a pohlednými dívkami "na jednu noc". Je spokojen, takhle mu to vyhovuje. Jenže jednoho dne za ním přijde jeho bratr Alan, který nemá kam jít. Alanova žena zjistila, že je lesbička, rozešla se s ním a vyhodila ho z domu. Charlie mu tedy poskytne střechu nad hlavou, než si najde něco svého. To však ještě neví, že Alana se jen tak nezbaví. Alan navíc není sám, má osmiletého syna Jakea. A ten dá Charliemu teprve zabrat...
MASH
Seriál M*A*S*H patří v oblasti komediální televizní tvorby mezi to nejlepší. Výborná komedie z prostředí mobilní vojenské nemocnice uprostřed války v Koreji nám dává nahlédnou do každodenního života postav lékařů, sester a vojáků. Postavy seriálu čekají v prostředí války mnohdy i velmi dramatické momenty, i přesto je ale dokáží prožít s nadsázkou a humorem.
Hercule Poirot
Hercule Poirot
Tento britský seriál s namyšleným, malým,ale nesmírně chytrým a charismatickým detektivem, který o sobě mluví zásadně ve třetí osobě se točí již od roku 1989, a stále vznikají nové díly, protože fanoušci se epizod podle detektivek Agathy Christie nemůžou nabažit. Belgický detektiv Hercule Poirot byl již předtím několikrát ztvárněn na stříbrném plátně, ale skvělý herec David Suchet, dal Poirotovi ten povšstný "šmrnc", a proto se všichni fanoušci shodnou na tom, že Suchet je nejlepším představitelem Poirota. Díky seriálu vzniklo také několik celovečerních filmů, ve kterých vždy dělají Poirot společnost kapitán Hastings nebo inspektor Japp.
Sběratelé kostí
Sběratelé kostí
Antropoložka doktorka Temperance Brennanová pomáhá FBI při identifikaci nalezených ostatků neznámých obětí. Společně s kolegyní Angelou, asistentem Zackem a Hodginsem se v laboratoři snaží dopátrat podoby a charakteristických rysů oběti. Brennanová je ve svém oboru velmi schopná, a tak se postupně její spolupráce s agentem FBI Boothem prohlubuje a doktorka se začíná podílet i na samotném vyšetřování vražd.
Přátelé
Přátelé
Ponořte se do srdcí a myslí šestice přátel žijících v New Yorku, zkoumajících úzkosti a absurdity skutečné dospělosti. Tento sofistikovaný kultovní seriál nabízí veselý pohled na randění a práci ve velkoměstě. Jak si Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler a Ross dobře uvědomují, hledání štěstí často zdánlivě přináší mnohem více otázek než odpovědí. Zatímco se snaží dosáhnout vlastního naplnění, starají se jeden o druhého v této vzrušující době, kdy je možné úplně všechno – dokud máte přátele.
Tučňáci z Madagaskaru
Tučňáci z Madagaskaru
Pro většinu lidí jsou Skipper, Kowalski, Rico a Pěšák jenom čtyři roztomilí tučňáci žijící v zoologické zahradě v Central Parku. A přesně to chtějí, aby si o nich lidé mysleli. Proč? Protože tito na pohled mírumilovní tučňáci jsou ve skutečnosti elitní bojovou jednotkou s výsadkářským výcvikem a tajnou centrálou. Jaká je jejich mise? Udržet v zoo pořádek. A jejich nepřítel? Příšerný nový soused, král Jelimán, samozvaný „všech lemurů král“. Tento vymetač večírků je v zoo nováčkem, a tak si hledá nějaké zpestření.
Kriminálka Anděl
Kriminálka Anděl
Kriminálka Anděl, který chce být novým typem českého kriminálního seriálu, podívanou plnou napětí s moderními obrazovými postupy, který představí Prahu jako těkavé, rychle tepoucí, moderní kosmopolitní město, jež však má i své temné stránky. Každá z epizod seriálu přinese jedno pátrání inspirované skutečnými kriminálními případy. Na oddělení fiktivní pražské Kriminálky Anděl pracuje tým celkem pěti hlavních kriminalistů, kteří pátrají po pachatelích nejzávažnějších trestných činů - loupežných přepadení, úkladných i sexuálně motivovaných vražd. Šéfuje mu nejstarší a nejzkušenější Ivan Tomeček (Martin Stropnický). Jeho kolegy jsou nováček Tomáš Benkovský (David Švehlík), praktik Oliver Hajn (Marek Taclík), dokumentarista Rudolf Uhlíř (Michal Novotný) a policejní psycholožka Jana Chládková (Helena Dvořáková). Jejich důležitým spolupracovníkem je patolog Karel Benkovský (Ladislav Frej). Celé oddělení řídí vrchní ředitel kriminálky Milan Horký (Miloslav Mejzlík).
Hvězdná brána
Hvězdná brána
Seriálové pokračování slavného sci-fi filmu stejného názvu. Po dalším objevu Daniela Jacksona je zjištěno, že pomocí hvězdné brány je možné cestovat i na jiné planety. Americká armáda proto zřídí několik týmů pojmenovaných SG, které mají za úkol planety prozkoumat a pokud možno s jejími obyvateli navázat přátelské vztahy. Bojují také proti mimozemské civilizaci, která zotročuje planety, pátrají po původu hvězdných bran a snaží se vymanit z vlivu zkorumpovaných politiků, kteří chtějí bránu využívat kvůli vlastnímu prospěchu.
Kobra 11
Kobra 11
Frank Stolte a Ingo Fisher jsou původní kolegové v tomto seriálu. Ve druhé epizodě však Ingo umírá a nastupuje pozdější ikona seriálu, Simir Gerkhán. Od druhé série dostává Simir nového parťáka, Andrého Fuxe, spolu pronásledují zločince cca ve 40 epizodách, potom André umírá na Mallorce při nebezpečné akci, v epizodě Osamělé vítězství. Od 4 řady má Simir tak nového kolegu, Toma Kranicha, poprvé se objevuje v pilotním filmu k nové řadě, Pekelná jízda po dálnici A4. Nastává tak nová éra Kobry, která se stává více akčnější a scény jsou více přitažené za vlasy. Na konci 6 řady Tom seriál opouští a nastupuje Jan Richter. Po dvou řadách však i on končí a od 9 řady se vrací na scénu Tom Kranich. Ale i to není stále konec rošády, v první epizodě 11 řady Tom Kranich umírá. Nahrazuje ho Chris Ritter, kterého hraje Gedeon Burkhard, známý ze seriálu Komisař Rex. Mezi vedlejší postavy Kobry patří šéfová Engelhardtová, komičtí policisté Bonráth a Herzberger, sekretářka a přítelkyně, později manželka Simira Andrea a další.
Všechnopárty
Všechnopárty
Karel Šíp se ptá za vás hostů ze světa kultury, sportu či politiky. A tak je tu pro vás týden co týden ta pravá Všechnopárty a její zajímavá témata. Název Všechnopárty odpovídá stylu pořadu. Ptá se na všechno v rámci daného tématu a slovo párty plní funkci nevázané zábavy, během které je všechno povoleno. Témata jsou dosti ožehavá jako např. alkohol, velké věkové rozdíly, přiměřená sebeobrana, nebo jaké jsou hranice erotiky ve filmu a televizi. Mísí se tu humor získaný vlastními zážitky s profesionálním nadhledem a především glosováním moderátora. Do pořadu, který je defakto televizní poradnou Karla Šípa, jsou zvány osobnosti veřejného a společenského života, které mají s tématem své vlastní zkušenosti. Kromě nich je v pořadu vždy přítomen odborník na slovo vzatý. Pořad je natáčen v divadle Semafor a jako pravidelný týdeník baví diváky nejen v sále, ale i na obrazovkách České televize.
Columbo
Columbo
Pokrčený baloňák, neustále pokuřování, automobil Peugeot 403 Cabrio, pes se jménem Pes, záhadná manželka, ... to je jen pár věcí, které trochu charakterizují osobu velmi úspěšného losangeleského poručíka z oddělení vražd se jménem Columbo.
Letecké katastrofy
Letecké katastrofy
Letecká doprava je relativně moderním způsobem přepravy, její historie sahá někdy do počátku 20. století a její rozvoj až do jeho druhé poloviny, přesto si ve srovnání s jinými způsoby, získala velkou oblibu. V dnešní době se těší takovému rozmachu, že každou minutu do vzduchu vzlétají tisíce strojů mířící všemi možnými směry. Rychlost a pohodlí, které poskytují, je jejich přední výhodou. A také bezpečnost. I když právě tato vlastnost přitahuje největší pozornost veřejnosti. Přestože v letectví k nehodám v poměru k provozu dochází opravdu zřídka, havaruje-li letoun, bývají následky katastrofální. Taková tragédie láká média, která jí zaručí značnou publicitu. A právě neštěstí, která svého času plnila přední stránky deníků, se stala námětem kanadského cyklu dokumentárních rekonstrukcí, kterou pod názvem Letecké katastrofy uvádí Česká televize.
Četnické humoresky
Četnické humoresky
Úvodních třináct dílů televizního seriálu Četnické humoresky, se odehrává v období první republiky (kolem poloviny 30. let) a námětově těží z existence četnických pátracích stanic, předchůdkyň dnešní kriminální služby, a případů zločinnosti, které stanice řešily. Příběhy Četnických humoresek jsou inspirovány autentickými případy a osudy mužů v typické výstroji a výzbroji, roztroušených od nejzápadnější Aše až po nejvýchodnější výběžek Zakarpatské Ukrajiny. (V nejvyšších stavech mělo četnictvo 14 000 lidí.) Seriál ve své žánrové poloze doslova objevuje dosud velmi řídce nebo jednostranně mapované prostředí a mechanismy četnictva. Právě detailní zájem odborného poradce (a autora námětů) mjr. Michala Dlouhého o tuto problematiku byl duchovním impulsem ke vzniku projektu.
Červený trpaslík
Červený trpaslík
Červený trpaslík, těžařská loď, exploatující měsíce planety Saturn, je dlouhá pět mil, široká tři míle a její posádku tvoří 169 lidí. Do čtyřiadvaceti hodin bude 168 z nich po smrti… Jediný, kdo přežije ozáření, bude „poslední z posledních“, nejbezvýznamnější člen posádky, Dave Lister, který bude v době nehody ve stavu nevědomí a jeho březí kočka, bezpečně uzavřená ve skladišti. Po probuzení za tři miliony let se tedy bude Lister nacházet pouze ve společnosti tvora, jenž se vyvinul z jeho kočky, a Arnolda Rimmera, holografické simulace jednoho mrtvého člena posádky. Pozor! Nezapomeňme na senilní palubní počítač Holly, jehož původní IQ 6000 se smrsklo na IQ 60! To je výchozí situace seriálu, jehož každá část nás zavede na palubu Červeného trpaslíka a dá nám s jeho hrdiny prožít mnoho všedních „kosmických“ dní i mnohá úžasná dobrodružství, která se můžou stát právě a pouze v budoucnosti, vzdálené tři miliony let…
Ano, šéfe!
Ano, šéfe!
V každém dílu přijde za Zdeňkem Pohlreichem majitel restaurace v nesnázích a požádá ho o pomoc. Šéfkuchař si vyslechne konkrétní podnikatelský záměr a pak musí na místě během týdne zjistit, kde je zakopaný pes. Proč podnik nevydělává, proč v něm hostům nechutná a proč se tam nevracejí? Zdeněk Pohlreich navrhne nové menu, v kuchyni, kde nikoho nešetří, udělá pořádek a naučí kuchaře a jeho pomocníky připravovat kvalitnější pokrmy. A to vše svým velmi osobitým způsobem.
Show Jana Krause
Show Jana Krause
Několik let jsme se setkávali s Janem Krausem na ČT 1, v jeho show, která byla velice diváky oblíbená. Jan Kraus si zval do svého pořadu známé i neznámé hosty, mezi nimiž se jistě našli jedinci, kteří pořad končili s propocenými zády a to jen proto, když měli odpovídat na kladené otázky, které byly přímo na tělo. Většinou si moderátor pozval tři hosty, ale někdy se v Tv studiu sešly celé skupiny. Syn David se svou kapelou někdy zpestřoval pořad svým zpěvem nebo doprovodem hostů. Po odvysílání jednoho dílu na téma Biomasy, došlo k dalším sporům mezi moderátorem a televizí ČT, a Jan Kraus ukončil svou činnost na ČT 1 a show přenesl na obrazovky televize Prima.
Re-play
Re-play
Herní magazín o novinkách na počítačové scéně. Recenze, rozhovory, novinky, triky, preview... Přesně to, co máte rádi a na co čekáte. Hrajte s námi!
Autosalon
Autosalon
Autosalon je pořadem, který se na Televizi Prima těší dlouhodobě slušné, a velmi stálé oblibě. Jak již napovídá sám název, seriál se věnuje všem motorovým vozidlům a trendům v jejich výrobě. Setkáte se tak s recenzemi nejnovějších vozů, radami na údržbu vozidla či novinkami ze světa motorsportu. Je sice logicky zejména mužskou doménou, díky častým recenzím vozů určených pro dámy by však mohl upoutat i mnohé diváky jemnějšího pohlaví. Důkazem toho je i smíšená moderátorská dvojice, ostřílený milovník automobilů Zbyněk Merunka upoutá spíše ženy, naopak krásná Jitka Čvančarová jistě zaujme každého muže.
Večerníček
Večerníček
V roce 1965 se poprvé na TV obrazovkách objevil kluk, jemuž stačilo říci jenom Dobrý večer a Dobrou noc a přikurtoval k obrazovkám statisíce malých i velkých diváků. S dopravními značkami si nedělal nic, ale dětem přinesl pohádku na dobrou noc. A od té doby patří k nejstarším, stále běžícím seriálům. Během těch let, co nás dělí od počátku vzniku znělky, kdy kluk promlouvá k dětem den co den, za ty roky proběhlo obrazovkou stovky seriálů a mnohé se stále vrací. Jako třeba Spejbl a Hurvínek, Rumcajs, O krtečkovi, O pejskovi a kočičce, Krkonošské pohádky. Skvělí režiséři, kteří se podíleli na vzniku krátkých pohádek - seriálů, proslavili naši dětskou tvorbu až za hranicemi republiky, i v dalekém světě...
Partička
Partička
Vtrhne na vaše obrazovky jako uragán! Kdo? No přece Partička s Michalem Suchánkem, Richardem Genzerem, Igorem Chmelou a Ondřejem Sokolem a Danielem Danglem! Zábava tak hustá, že by se dala krájet! Pánové G & S se na Primě představí v improvizační show, ve které se ovšem sami budou stávat „oběťmi“ svých kolegů. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět, jak si konečně dělá někdo srandu ze „Suchoše a Geni“. A jak takové trápení bavičů vypadá?
Třicet případů majora Zemana
Třicet případů majora Zemana
Seriál třiceti samostatných případů (v mnoha případech podle skutečných událostí), který v letech 1974-79 natočil Jiří Sequens (1922-2008), režisér uznávaný i zatracovaný, mapuje životní i pracovní pouť Jana Zemana od doby raného mládí až po věk důchodový. Celý cyklus začíná v roce 1945, kdy se měsíc po válce vracejí vlakem z koncentráku tři kamarádi - právník Kalina, doktor Veselý a mladík Zeman. Ani jeden z nich netuší, že se příštích několik desítek let bude jejich pracovní náplň denně prolínat a všichni se stanou nerozlučnými přáteli.
Phineas a Ferb
Phineas a Ferb
Phineas a Ferb chtějí, aby byl každý den co nejlepší, ale zlo číhá všude! Důvěřivým obyvatelům městečka Danville přesto stále zbývá nějaká naděje. Poprvé v dějinách se nám podaří vloupat do super tajného archivu XXX (XXX) a odhalit... Perryho spis! Vydejte se společně s Perrym Ptakopyskem alias Agentem P. vstříc dobrodružství, když stíhá svého odvěkého nepřítele Dr. Doofenshmirtze. Tento obojživelný savec, který klade vajíčka, má k dispozici důmyslné vynálezy a také neuvěřitelné dovednosti a se svým typickým hnědým kloboučkem na hlavě je neporazitelný. Užijte si báječný zmatek, když Agent P. brání svou domovinu před Doofovými zloduchy, bojuje proti bývalému kolegovi Agentovi jménem králíček Dennis anebo potírá zločin. Když je totiž řeč o tajných agentech, lepšího byste hledali jen těžko!
Bořek Stavitel
Bořek Stavitel
Šikovný chlapík Bořek ví, jak má opravit silnici nebo postavit tunel. Na Bořka si jen tak nikdo nepřijde. Vyzraje ne každý problém! Se svými kamarády se Bořek neztratí!
Spongebob v kalhotách
Spongebob v kalhotách
Námořnická a někdy nesmyslná dobrodružství Spongeboba, nevyléčitelně optimistické, bezstarostné a mluvící mořské houby a jejích přátel, kteří žijí na dně oceánu.
13. komnata
13. komnata
Cyklus dokumentů o známých lidech, jejichž život byl poznamenán nějakou zlomovou událostí (nemoc, ztráta blízkého člověka, boj se závislostmi, nehoda, krach firmy, angažovanost v nezávislých hnutích a vězení). Cílem je představit osobnost prostřednictvím dramatických okolností nebo mezních situací jejího života a proniknout do třinácté komnaty její duše. Výpovědi by měly naznačit možnou cestu těm, kteří se v podobně tíživé situaci ocitli.
Ovečka Shaun
Ovečka Shaun
Zdálo by se, že Shaun je běžná ovce ze stáda - avšak ve skutečnosti je právě ona vede do malérů a rvaček a mír, který na louce v údolí vládne, mění ve zmatek. Shaun a ostatní ovečky hlídá ovčák Bitzer. Každý den přináší Shaun nová dobrodružství.
Kouzelná Beruška a Černý kocour
Kouzelná Beruška a Černý kocour
Žáci základní školy Marinette a Adrien byli vybráni, aby zachránili Paříž! Jejich misí je lov zlých stvoření - akumů - která umí každého změnit na zloducha. Zachrání Paříž a stanou se superhrdiny. Z Marinette je Beruška a z Adriena Černý kocour.
Comedy Club
Comedy Club
Comedy Club sází na originální humor, každodenní příběhy a přímou komunikaci s publikem. Na přípravě show se budou podílet jak zkušení baviči, tak i nováčci, kteří se na televizních obrazovkách objeví úplně poprvé. Vystoupí zde komici z různých skupin, které u nás pořádají živá vystoupení a dostanou šanci rozesmát také diváky doma u televizních obrazovek. Mezi známé tváře patří například Lukáš Pavlásek, Miloš Knor či Iva Pazderková, známá jako "blbá blondýna". Jejich setkání s čerstvou krví nových talentů trefně okomentuje moderátor pořadu Tomáš Jeřábek.
Chuggington - Veselé vláčky
Chuggington - Veselé vláčky
Chuggington je neobyčejné místo, kde jsou jedinými dopravními prostředky zvláštní vlaky, které mluví, myslí a nepotřebují strojvedoucí. Staňte se svědky dobrodružství tří mladých a nezkušených vláčků jmény WILSON, BREWSTER a KOKO, kteří se podobně jako všechny ostatní děti učí nejraději při hrách a zábavě. CHUGGINGTON má nekonečné množství zastávek a věřte, že spolu s mašinkami zažijete neuvěřitelná dobrodružství.
Máša a Medvěd
Máša a Medvěd
Krátké pohádky o malém nezbedném děvčátku Máše a dobrosrdečném trpělivém cirkusovém medvědu Míšovi. Příběhy se odehrávají v lese a v domě medvěda. Každá část přináší nové a velmi vtipné situace ze života hlavních postav a zvířat v okolí. Hyperaktivní a energická Máša většinou způsobí nemilé překvapení a vše musí vždy zachraňovat medvěd Míša, ať chce nebo ne.
Případy detektiva Murdocha
Případy detektiva Murdocha
Zatím šestadvacetidílný seriál natočený v koprodukci britské a kanadské televize v řadě momentů velmi přípomíná úspěšné Dobrodružství kriminalistiky. Vychází z detektivních románů Maureen Jenningsové, které čtenářům představily Williama Murdocha, člena torontské policejní stanice, muže, obdařeného zvláštním druhem přímo vizionářské intuice, a především člověka, jenž na hony předběhl svou dobu. Neboť Murdoch si na rozdíl od mnoha svých policejních kolegů i nadřízených moc dobře uvědomuje význam a váhu všech vědeckých objevů, jimiž konec devatenáctého století doslova překypuje. Objevů, jejichž použití v kriminalistice najednou otevírá netušené možnosti detektivní práce, vyšetřovacích metod, jejichž použitím lze nad jakoukoliv pochybnost usvědčit pachatele nejrůznějších - i těch nejzávažnějších trestných činů. S obrovskou chutí se tak vrhá do všech dobrodružství, které před něj kriminalistika a jednotlivé případy staví. Ani Murdoch by ve světě, nepříliš přejícím novotám a pokroku, samozřejmě nemohl pracovat zcela sám. Naštěstí našel víc než schopnou pomocnici v doktorce Ogdenové, patoložce, ochotné vyzkoušet každý, byť na první pohled sebebláznivější Murdochův nápad. (Takovým je například pokus o rekonstrukci podoby člověka z jeho lebky.) A nezapomínejme ani na konstábla Crabtreeho, který se ve svém moderně uvažujícím šéfovi vidí, jednou by chtěl být jako on a zatím mu alespoň spolehlivě sekunduje.
Pan Tau
Pan Tau
Kouzelná buřinka, deštník, noblesní frak a nesmělý úsměv. Pan Tau se v legendárním seriálu vydává na velká i malá dobrodružství a plní každé dětské přání.
Barbie
Kolekce filmů ve kterých je hlavní hrdinkou panenka Barbie.
Včelka Mája
Včelka Mája
Včelka Mája už od narození narušuje přísná pravidla úlu svou zvídavostí a dobrodružnou povahou. Proto ji bedlivě sleduje královnina neoblíbená hlavní rádkyně Buzzlina. Jednoho dne vypukne ve včelím úle zděšení; všechna mateří kašička záhadně zmizela.
Šmoulové
Šmoulové
Zábava pokračuje, šmoulové vás opět rozesmějí! Šmoulové si žijí svým bezstarostným životem, který jim věčně kazí zlý černokěžník Gargamel a jeho kocour Azrael. Podívejte se, jak šmoulové bojovali proti zimě, jak Nešika objevil kámen budoucnosti a na spoustu dalších roztomilých příběhů.
Specialisté
Specialisté
Nový český kriminální seriál Specialisté navazuje na úspěšné kriminálky Policie Modrava nebo Kriminálka Anděl. Vypráví napínavé a emocionální příběhy týmu čtyř vyšetřovatelů v čele s Davidem Prachařem. Specialisté se v každém díle musí potýkat s nejrůznějšími kriminálními případy. Kromě vyšetřování řeší také radosti a strasti soukromého života. Celý seriál se odehrává v reálných scenériích Prahy. David Prachař jako šéf týmu je osobnost se silným charisma, všichni jsou přátelé a drží při sobě. O spravedlnost se po boku Davida Prachaře postarají Zuzana Kajnarová, Jakub Štáfek a Marek Adamczyk. Vedlejší role si v seriálu zahrají Leoš Noha, Lenka Termerová, Veronika Kubařová a další. Zdroj: Nova Oficiální text distributora.
7T
Kdo by neznal pohádku o Sněhurce a sedmi trpaslících. Ale co bylo předtím, než přišla Sněhurka k trpaslíkům? V našem příběhu 7T žili Štísko, Stydlín, Dřímal, Kejchal, Šmudla, Rejpal a Prófa spokojeně v Jupíwúdu a s pověřením královny Štastlíny dohlíželi nad pořádkem v království. Vše by bylo jako v pohádce, kdyby se na obzoru neobjevili zlí čarodějové Chmur a Hilda Mračounová, kteří se snaží svrhnout královnu a zmocnit se Jollywúdu.
Profil zločinu
Profil zločinu
Proč se z někoho stane vrah a z jiného oběť? Forenzní psycholožka hrdinkou seriálu. Ta žena přece nemohla mít nepřátele. Nenápadná středostavovská rodina s malou holčičkou, ona bývalá klavíristka, nyní učitelka klavíru. A přesto byla jednoho rána nalezena na dvorku domu, kde bydlela, zavražděna. Její manžel býval často na cestách a jeho alibi se brzy dokázalo. Žena musela před svými blízkými něco skrývat, strašlivé tajemství, které jí nedovolilo vidět, jak její dcera vyrůstá. Oficiální text distributora.
Hawaii 5-0
Hawaii 5-0
Detektiv Steve McGarrett, oceněný námořní důstojník se vrací na ostrov Oahu, aby vyšetřil vraždu svého otce. Guvernérka mu nabídne, aby sestavil vlastní tým. S vlastními pravidly, absencí byrokracie a její plnou podporou má odstranit veškeré stopy zločinu. Ke Stevovi se přidává detektiv Danny “Danno” Williams, policista, který se nedávno přestěhoval z New Jersey. Ačkoliv preferuje mrakodrapy před písčitými břehy, jeho prioritou je bezpečná Havaj pro jeho osmiletou dceru, která zde žije se svou matkou. Přidává se Chin Ho Kelly, bývalý policejní detektiv a přítel Stevova otce, který byl nespravedlivě obžalován z korupce a přemístěn na pozici bezpečnostní hlídky. Posledním členem je Chinova sestřenice Kono Kalakauaová - krásná a bezprostřední dívka, čerstvá absolventka policejní akademie, která se sebevědomě chce zařadit mezi policejní elitu. Steve rovněž urovnává pošramocený vztah se svou sestrou Mary Ann a postupnými krůčky se dostává ke svému cíli - pomstě smrti svého otce.
Tlapková patrola
Tlapková patrola
Dobrodružný animovaný seriál pro nejmenší, v jehož hlavních rolích se představí šest statečných pejsků Chase, Marshall, Rocky, Zuma, Rubble a Skye.
Otec Brown
Otec Brown
Odlehčený detektivní seriál z produkce BBC, jehož první desetidílná řada vznikla v roce 2013, oživuje oblíbenou postavu z pera G. K. Chestertona a to ve volně adaptovaných nebo zcela nových příbězích, napsaných speciálně pro tuto příležitost. Děj je zasazený do 50. let minulého století na malebný anglický venkov, pod jehož idylickým povrchem však dřímají temné vášně. Hlavním hrdinou je katolický kněz otec Brown z kostela sv. Marie ve fiktivním Kemblefordu, znalec lidských duší a zpovědních tajemství se zálibou v řešení zločinů, kterou dosti nelibě nese místní policejní inspektor. Sám tvrdí, že nadšený detektiv amatér může vyšetřování pouze komplikovat, pravda je ale taková, že je to zpravidla otec Brown, kdo jako první odhalí pachatele. Ke zločinu totiž přistupuje skrze svůj vhled do lidské duše a přirozenosti a nebojí se poslechnout svou intuici.
O krtkovi
O krtkovi
Malá megastar dětské pohádkové říše opět ve skvělé formě! V tomto animovaném klasickém pásmu uvidíte tyto Krtkovy lapálie doplněné i o jiné příběhy z animovaného světa jeho kamarádů.
Policie Modrava
Policie Modrava
Pozor, nové případy ze Šumavy se blíží! Hlavní hrdinkou seriálu TV Nova Policie Modrava je zkušená kriminalistka Jana Vinická v podání Soni Norisové, která z osobních důvodů přichází z většího města na venkov a přijme uvolněné místo velitele policejní stanice na Šumavě. Musí se však vyrovnávat s počáteční nepřízní místních policistů, kteří se nemohou smířit s tím, že jim velí žena. Jana je vtipná, inteligentní a má veselou optimistickou povahu se smyslem pro humor. Tak se snaží řešit i jednotlivé kriminální případy, které se odehrávají v jejím regionu.
Prostřeno!
Prostřeno!
Smíchejte pět různých lidí z odlišných poměrů, přidejte nápadité menu, protřepejte příjemnou konverzací a dochuťte pozváním k sobě domů. Pokud všichni hosté vaši snahu ocení, stali jste se hostitelem týdne! Kdo pořádal někdy pohoštění pro větší skupinu lidí, ví, že zvládnout péči o hosty se vším všudy je náročný úkol hodný ostříleného profesionála. V novém zábavném pořadu se jej nezalekli domácí mistři vařečky ze všech koutů republiky. Pětice amatérských kuchařů, milovníků dobrého jídla a pití, během jednoho týdne postupně předvede, jak si představuje perfektní večeři včetně zábavy pro hosty, kteří se dříve neznali. Zdali pro ně bude „domácí hřiště“ výhodou, nebo naopak, ohodnotí pozvaní hosté pokaždé bodovým skóre. Ve hře je 40 tisíc korun pro nejlepšího z nich a titul hostitel týdne! Nahlédněte do soukromí obyčejných lidí, možná i vlastních sousedů… Inspirace k vlastním kulinářským pokusům, dobrá zábava, ale i ostrá kritika a střety soutěžících. Nejen to čeká diváky pořadu Prostřeno! A k tomu rady čemu se při pořádání podobných akcí doma vyhnout a co zlepšovat, doplněné o komentáře Jany Bouškové a Václava Vydry, jejichž hlasy budou pořadem provázet.
Z ohnivé výhně
Z ohnivé výhně
V tomto zbrusu novém soutěžním pořadu, soupeří ti nejlepší výrobci zbraní v zemi ve výrobě všeho možného od vikingských válečných seker, přes samurajské meče, až po indiánské dvojité dýky. V každém díle se utkají čtyři noví soutěžící, kteří chtějí dokázat, že umí vyrobit určitou zbraň lépe, než kdokoli jiný - a dělají to ručně. Tenhle pořad využívá řemeslo, legendy a vzrušení z výroby zbraní v souboji důvtipu, vynalézavosti a důmyslnosti. Soupeři postupují přes řadu vyřazovacích úkolů, přičemž mají k dispozici garáž s nářadím. každý úkol je zaměřený na výrobu jedné části zbraně. Porota složená z důvěryhodných odborníků na zbraně sleduje závod, který je zároveň výletem do dějin zbraní, s "nesplnitelným" časovým limitem, vedoucí k výbušnému vyvrcholení.
168 hodin
168 hodin
Stěžejní události minulého týdne očima reportérů České televize. Kauzy a politické přešlapy, které prozrazují příliš mnoho. Moderuje Nora Fridrichová.
Tryskouni
Tryskouni
Parta superkamarádů cestuje po celém světě, aby dala do pořádku všechno, co pokazil zlomistr Krach. „Zuzi – to je pilotka, rychlá a rozhodná, Hopin zase skvělé kousky gymnastické zná. Lusk – ten všechno opraví, a rychle, žádný strach! Hlava koumá, že se diví i zlomistr Krach. Náš svět se stále točí, Diskoň vám poradí, a čtyři hrdinové svůj průzkum provádí. Za dobrodružstvím letí – Tryskouni!" zpívá se ve znělce animovaného seriálu plného napětí, legrace a poznání. Tryskouni jsou na světě od toho, aby napravovali škody, které po sobě zanechává poněkud popletený a směšný skřet, který si drsňácky nechá říkat „zlomistr Krach". Ten by si nejraději přisvojil všechny zajímavé pamětihodnosti světa a užíval by si je po svém. A tak má naše parta stále co dělat. Bez pomoci svého učitele, rádce a nejlepšího přítele Diskoně by se ale neobešli. Právě od něj se vždycky dozvědí spoustu zajímavých věcí o skvělých domech, věžích či divech přírody. Poleťte i vy na báječnou cestu – ať už to bude na Eiffelovku, islandský gejzír či římské Koloseum.
Kluci v akci
Kluci v akci
Televizní pořad „Kluci v akci“ přibližuje divákovi zábavnou formou vaření nejrůznějších pokrmů. Průvodci jsou dva mladí sympatičtí moderátoři – Ondřej Slanina a Filip Sajler. Oba jsou skuteční profesionálové v oblasti kulinářství. Ondřej byl členem Pražského kulinářského týmu, s nímž se mu podařilo získat bronzovou medaili z kuchařské olympiády v Erfurthu. Později převzal post vedoucího pražské restaurace PERFECT. Jeho kolega Filip působil pracovně v mnoha prestižních restauracích našich i zahraničních. Po tři roky byl kapitánem Pražského regionálního týmu, následně se stal také členem Českého národního kulinářského týmu. Zúčastnil se též mnoha významných světových soutěží v oblasti gastronomie a v již zmíněné restauraci PERFECT je spolumajitelem. Oba mladí kulinářští specialisté jsou tedy zárukou dobré i poučné podívané. Divák v tomto pořadu nevidí jen strohou přípravu pokrmů, ale svým způsobem i malou zábavnou „šou“. Moderátoři pořadu svou odbornou práci provázejí vtipnými glosami, seznamují diváka s netradičními úpravami potravin, prozrazují i různé kulinářské „figle“, díky jimž je možno připravovaný pokrm vylepšit a lépe ochutit či upravit. Natáčí se nejen ve studiu, ale v mnoha reálech, tzv. v terénu. Jeden z nových dílů z roku 2009 byl natáčen např. na kozí farmě u Sedlčan a divák se zde dozvěděl mnoho zajímavého o využití kozího sýra.
Žížaláci
Žížaláci
Příběhy pro menší diváky vynikají hravostí a humorem. Dva hrdinové seriálu, Žížaláci, jsou zároveň nerozluční kamarádi i rivalové, rádi podnikají společné výpravy, při kterých uskutečňují neuvěřitelná dobrodružství. Myslíte si například, že na zahrádce je nuda s nedostatkem legrace? Z omylu nás vyvedou právě naši rozverní Žížaláci, kteří čiší nápady, vitalitou a chutí utkat se s rozzlobeným Kosákem. Třináctidílný plastelínový seriál připravilo Centrum tvorby pro děti a mládež České televize ve studiu Hafan film Praha.
Želvy ninja
Želvy ninja
Leo, Donnie, Raph a Mikey jsou zpět, tedy přesněji řečeno přicházejí v nové podobě. Třetí seriálové zpracování původně komiksového konceptu Kevina Eastmana a Petera Lairda přináší zcela nové pojetí čtveřice zmutovaných želv vycvičených v japonských bojových uměních. Tvůrci jednak zvolili nápaditou animaci, která kombinuje počítačově vytvořené 3D modely s flashovou animací a komiksovými zkratkami a symboly. Kreativní a odlehčený vizuální styl výtečně souzní se zastřešujícím zaměřením seriálu na mladší děti. Namísto siláctví druhého seriálového zpracování z roku 2003 tak nový seriál vzniklý v produkci dětského televizního kanálu Nickelodeon vyniká nadsázkou a hravými nápady, ale i nosnými změnami oproti tradičním prvkům želváckého světa. Samotní čtyři hrdinové v krunýřích jsou profilováni ne jako nebojácní bojovníci, ale spíš coby kluci, kteří postupně poznávají svět kolem sebe a učí se zdokonalovat své schopnosti. April O'Neilová tentokrát není dospělá reportérka, ale v souladu s omlazením hlavních postav se z ní stala šestnáctiletá holka, která se náhodou s želváky skamarádila a díky výcviku pod vedením mistra Třísky často hrdinům výrazně pomáhá. V různě pozměněné podobě se objevují také tradiční záporáci v čele s Trhačem a mimozemským padouchem Krangem. Seriál se díky svěžímu zpracování stal hitem a úspěšně přetavil klasický koncept do moderního díla pro novou generaci televizních diváků.
Prasátko Peppa
Prasátko Peppa
Peppa je malé roztomilé prasátko v červené sukni. Peppa se ráda baví s přáteli, je zvědavá, hrdá a moc si užívá různé příhody. Tohle kamarádské prasátko má rádo čokoládové zákusky a oplatky, narozeninové oslavy a výlety, na kterých se něco dobrého jí. Nejvíc ale miluje, když je pořádné bláto. Protože co může být na světě lepší zábava, než je skákání v dešti přes kaluže?
Polda
Kriminální seriál vycházející z žánru buddy movie, jehož hlavními postavami jsou dva naprosto rozdílní hrdinové – komisař Michal Bříza (David Matásek) a jeho parťák, absolvent policejní akademie Andrej (Igor Orozovič). V nejnovější řadě úspěšného seriálu charismatický poručík Bříza nepřestává pronásledovat zločince bez ohledu na zavedené postupy a korektnost. Vyšetřování přivede tým kriminalistů do zákulisí natáčení televizního seriálu, kde došlo k vraždě scenáristky.
Westerny
Westerny
Sbírka westernových filmů. Bav se a užij si podívanou nejen z divokého západu.
Susedia
Susedia
Do bytovky, kde bývajú horár František Stromokocúr a jeho manželka Zuzana sa nasťahuje László Komárom spolu zo svojou manželkou Ildikó. Ani František, Lászlov najlepší priateľ, ani Zuzana z toho spočiatku nie sú nadšení. Ale postupom času si na seba celkom zvyknú. Nadšená z toho je len ich suseda Marta, ktorá v tom vidí veľkú príležitosť nájsť si konečné partnera. Za to ju obidve ich manželky znenávidia. Žiadny partner s Martou nevydržal viac ako hodinu. A keď sa vrátia ich deti Milka a Gergely... Vďaka ustavičným problémom jednej, alebo druhej rodiny sa veľmi často stretávajú. Autor: MaKy92z, uživatel FDb.cz
Zámena manželiek
Zámena manželiek
Podstata väčšiny reality show je založená na možnosti divákov nahliadnuť do súkromia iných ľudí. Záujem divákov o sledovanie intimity iných ľudí je obrovský, o čom sa presvedčili všetky televízie, ktoré sa rozhodli siahnuť po žánri reality show. Televízia Markíza ako prvá priniesla na televízne obrazovky jedinečnú reality show Zámena manželiek. Protagonistkami každého vydania relácie sú dve ženy, ktoré si vymenia svoje miesta v domácnosti. Nové prostredie, nové deti, nový partner a výnimočné situácie - to všetko je platforma pre pútavý a zaujímavý príbeh o vyrovnávaní sa s mimoriadnymi, veľakrát nepriaznivými okolnosťami, o zorientovaní sa a zvykaní si na nové pomery, ale aj o veselých či strastiplných zážitkoch pri komunikácii s deťmi i partnerom. A to všetko môžu sledovať diváci prostredníctvom všadeprítomnej kamery. Diváci sledujú na televíznych obrazovkách situácie, v ktorých vidia iných ľudí pracovať, relaxovať, komunikovať, riešiť konflikty. Je to príležitosť, z ktorej môžu čerpať poučenie a odvahu, popasovať sa s vlastnými problémami, využiť niečo z toho vo svojom reálnom živote, alebo si uvedomiť, že takýmto spôsobom by nikdy nemali konať. Diváci sa pri sledovaní programov tohto typu učia lepšie pochopiť a porozumieť verbálnym aj neverbálnym prejavom komunikácie (tonu hlasu, postojom tela, gestám či mimike tváre), a tak si do istej miery rozvíjať či zlepšovať svoju empatiu a schopnosť porozumieť emocionálnym stavom iných ľudí.
Prasiatko Peppa
Prasiatko Peppa
Animovaná rozprávka o malom roztomilom prasiatku Pepe, jeho rodine a priateľoch, vysielaný od roku 2004. Každý jej kamarát predstavuje iný druh cicavca a všetci sú rovnako starí ako ona. Peppa má tiež mladšieho brata Toma. Príbehy jednotlivých dielov predstavujú každodenné aktivity ako chodenie do škôlky, návštevu starých rodičov, jazdu na bicykli alebo nakupovanie. Postavy nosia oblečenie, žijú v domoch, riadia autá, ale stále si zachovávajú niektoré charakteristické vlastnosti zvierat, ktoré predstavujú. Peppa a jej rodina počas rozhovoru chrochtať, ostatné zvieratá robia príslušné zvuky, keď hovorí.
Autosalón
Autosalón
Magazín o motorizme.
Agatha Christie : Poirot
Agatha Christie : Poirot
Malý belgický detektiv Hercule Poirot (David Suchet) s knírkem upraveným dle pravítka a neuvěřitelně bystrou šedou kůrou mozkovou řeší případy, na které slavná britská policie ani Scotland Yard nestačí a to již od roku 1989 dodnes v této nejslavnější volně inspirované adaptaci předlohy královny detektivek Agathy Christie.
Večerníček
Večerníček
Deduško Večerníček zažína hviezdy už štyridsať rokov. Televízna rozprávka na dobrú noc sa však zrodila skôr ako Deduško Večerníček. Začínala v rozhlase, odkiaľ ju televízia prebrala ako osvedčený formát.
Dr. House
Dr. House
Krívajúci, excentrický, extravagantný, (možno) geniálny, mierne namyslený a tak troška hulvát… Nenapodobiteľne suchý Hugh Laurie vo svojej životnej úlohe ako Dr. House.
Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
Nezabudnuteľná partička vedátorov – Sheldon, Leonard, Howard, Rajesh, k tomu Penny, ktorá sa vymyká ich chápaniu, neskôr pribudla Bernadette a Amy a spolu vytvorili neopakovateľný komediálny seriál.
My všichni školou povinní
My všichni školou povinní
Snad každý vzpomíná na svá školní léta – ať už s nostalgií, úsměvem či dokonce nelibostí - nevyhnul se tomu nikdo. I proto se těší takové divácké oblibě filmy a seriály ze školního prostředí. Jedním z nich je i český seriál My všichni školou povinní, který v roce 1984 natočil režisér Ludvík Ráža. Opět tedy můžeme sledovat životní příběhy žáků, učitelů i jejich rodin, které spojuje jedna škola. Setkáme se s malým prvňákem Jirkou Olivou, jeho bratrem Lubošem, s Jitkou Povejšovou a Barčou Hrdinovou, Jolankou a Jindrou Joklovými, jejich rodiči soudcem Olivou (Jiří Bartoška) a jeho ženou (Jana Šulcová), herečkou oblastního formátu Alicí Povejšovou (Jana Preissová) a jejím manželem, hudebníkem Filipem Povejšem (Václav Hanzlík), budeme sledovat rozvodové problémy rodičů Joklových (Jiřina Bohdalová a Vladimír Brabec). V neposlední řadě je tu učitelský sbor: oblíbený učitel Lamač (Jiří Sovák), ředitelka školy (Věra Galatíková), krásně nesympatická nervní učitelka Hajská (Gabriela Vránová), nastupující učitel Michal Karfík (Miroslav Vladyka) a nová pionýrská vedoucí Jana Vychodilová (Veronika Žilková), učitelka Zmatlíková (Dana Medřická) a mnoho dalších. Všichni tu prožívají své osudy, někdy se vzájemně prolínající a nejen děti, ale i dospělí zjišťují, že se stále mají čemu učit a že jsou v životě i situace a věci, které už se nedají vzít zpět. Pochopitelně nechybí ani přiměřená dávka humoru. Jednotlivé postavy jsou vcelku věrohodně napsány i zahrány, takže diváky vtáhnou do děje, který společně s nimi mohou prožívat. A přitom si opět zavzpomínat na ta svá školní léta…
Ano, šéfe
Ano, šéfe
Profesionálny kuchár, perfekcionalistický gurmán, skúsený odborník a predovšetkým neúprosný kritik Zdeněk Pehlreich sa vydáva na exkurziu po českých pohostinstvách, reštauráciach a hoteloch. V reality show, ktorá sa zaoberá mapovaním úrovne prípravy jedál v konkrétnych podnikoch, je postrachom všetkých kuchárov. Pretože tento holohlavý chlapík nie je spokojný len tak s hoci čím. Vlastne on nie je spokojný skoro s ničím…
Šmolkovia
Šmolkovia
Známe veselé príbehy plné dobrodružstiev, ktoré sa odohrávajú v dedinke Šmolkov, kde sa tieto malé modré bytosti snažia žiť v harmónii a mieri. No ale nebolo by to ono, keby sa im to neustále nesnažil prekaziť zlý černokňažník Gargamel a jeho kocúr Azrael. Napriek tomu sa na čele s Tatkom Šmolkom všetkým darí dostať sa z Gargamelových pazúrov do bezpečia a kúzelníkove plány o tom, že ich všetkých uvarí v hrnci, zaručene zlyhajú.
Slečna Marplová
Slečna Marplová
Zabudnite na Poirota, prichádza slečna Marplová. Nové adaptácia príbehov Agathy Christie sa slečnou Marpleovou. Na rozdiel od ďalšieho detektíva Agathy Christie - Hercula Poirota nebola slečna Marplová nikdy profesionálna detektívka a vyšetrovanie vrážd je len jej "koníčkom" - rovnako ako napríklad pletenie.
Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
Charlie Harper je bezstarostný pohodář s domem na pláži, co si žije podle vlastních pravidel. Bojí se vážných vztahů, takže randí s mladšími a pohlednými dívkami "na jednu noc". Je spokojen, takhle mu to vyhovuje. Jenže jednoho dne za ním přijde jeho bratr Alan, který nemá kam jít. Alanova žena zjistila, že je lesbička, rozešla se s ním a vyhodila ho z domu. Charlie mu tedy poskytne střechu nad hlavou, než si najde něco svého. To však ještě neví, že Alana se jen tak nezbaví. Alan navíc není sám, má osmiletého syna Jakea. A ten dá Charliemu teprve zabrat...
Moja Mama Varí Lepšie ako Tvoja
Moja Mama Varí Lepšie ako Tvoja
Moja mama varí lepšie ako tvoja je kulinárska šou, ktorá je nielen o varení a o súťažení, ale hlavne o rodine. Súťažia v nej páry v zložení rodič a dieťa, svokra a nevesta, krstná mama a krstná dcéra a podobne. Pointou šou je, že varia len deti a ich rodičia im pritom môžu pomáhať iba verbálne prostredníctvom inštrukcii a dobrých rád. Po odhalení tajnej ingrediencie varia jeden z desiatich vlastných receptov, ktoré nám zaslali pri prihlasovaní sa do šou. V časovom limite musia stihnúť uvariť čo najlepšie jedlo a poraziť tak súperov. Vždy proti sebe stoja dve dvojice, z ktorých tá víťazná si domov odnesie finančnú výhru 500 eur a postupuje do súboja proti ďalšej dvojici. Šou je teda nielen o jedle a súťažení, ale aj o rodinnej súdržnosti a občas aj o rodinných konfliktoch... JOJ Oficiální text distributora.
Letecké katastrofy
Letecké katastrofy
Aj jedna neviditeľná puklina, chyba, defekt či ľahko prehliadnuteľná závadná súčiastka v tak zložitých strojoch, akými sú moderné prúdové lietadlá, môžu v konečnom dôsledku spôsobiť obrovskú katastrofu s tragickými dôsledkami. Špeciálna epizóda nám pripomenie niektoré z najviac znepokojujúcich katastrof leteckej histórie, z ktorých každú spôsobil iba jeden malý, takmer neviditeľný problém. Sú chvíle, keď sa posádka lietadla spolu s cestujúcimi dostanú do situácie, ktorá môže skončiť tragicky. Cyklus dokumentárnych rekonštrukcií nám priblíži priebeh známych leteckých nehôd prostredníctvom obrazových a zvukových archívnych materiálov, výpovedí svedkov, pozostalých, leteckých odborníkov a vyšetrovateľov. Zdroj: oficiální text distributora
Kosti
Kriminálny seriál inšpirovaný životom súdnej antropologičky a spisovateľky Kathy Reichs. Hlavnou hrdinkou seriálu je Temperance Brennan (Emily Deschanel) súdna antropologička pracujúca v Jeffersonskom inštitúte a majúca úžasnú schopnosť zistiť o človeku takmer všetko iba z kúska kostí, ale jej slabinou je komunikácia a pochopenie zmýšľania iných ľudí. Túto jej slabinu vhodne doplňuje jej partner pri riešení kriminálnych prípadov agent FBI Seeley Booth (David Boreanaz) bývalý armádny ostreľovač a človek z nie veľkou dôverou v úspešnosť vedeckých postupov a vedcov, ale vyznajúci sa v ľuďoch a ich konaní. Dr. Brannan a Booth pri odhaľovaní, prečo z daného človeka poväčšine ostali iba kostené nálezy, pomáhajú pracovníci už zmieneného Jeffersonského inštitútu a to napr. Dr. Jack Hodgins (T.J.Thyne) expert na hmyz, výtrusy rastlín a nerasty, Angela Montenegrová (Michaela Conlin) expertka cez portréty a počítačovú trojdimenzionálnu animáciu. Seriál popri vedení vyšetrovania sleduje aj osobné životy postáv často prepletené, tajomné, veselé ba aj milostné. Zaujímavosťou je, že Dr. Brennan publikuje knihy, v ktorých je hlavnou hrdinkou postava s menom Kathy Reichs. Autor: pravo, uživatel FDb.cz
Horná Dolná
Horná Dolná
Smiech je najlepší liek! Aj preto Televízia Markíza prináša na televízne obrazovky nový seriál s veľavravným názvom Horná Dolná. Vtipné príbehy svojráznych dedinských postavičiek si nepochybne zamilujete na prvý pohľad. Obyvateľmi Hornej Dolnej sú napríklad ambiciózny starosta, ktorý je voľnom čase vášnivým rybárom, kňaz, ktorý statočne bojuje s pokušeniami, ktoré mu prináša život, či policajt, ktorý sa venuje aj takej závažnej kriminalite ako stratený bicykel. Uvidíte, aké je to byť najväčším frajerom v dedine a zasmejete sa aj na súperení dvoch energických žien o priazeň mužov v obci.
Bob a Bobek na cestách
Bob a Bobek na cestách
Klobúk kúzelníka Pokustona nie je obyčajný klobúk. Býva v ňom totiž dva králiky - BOB a BOBEK. BOB je síce veľmi šikovný a snaživí, ale zďaleka nie je tak šikovný a nápaditý ako menší BOBEK. Obaja sa každé ráno vydávajú z kúzelníkovho klobúka prežiť komické dobrodružstvá a veselé príhody.
Bostonské vraždy
Bostonské vraždy
Detektívny seriál nakrútený na motívy novely Tess Gerritsenová. Hlavnou postavou je bostonská policajtka Jane Rizzoli a jej priateľka, súdne lekárka Maura Isles. Spoločne sa potom pri práci na prípadoch dokonale dopĺňajú ako vynikajúci profesionálky, ktorým neunikne žiadny zločinec.
Máša a medveď
Máša a medveď
Veľmi milé a vtipné dobrodružstvá malého dievčatka Maši a veľkého medveďa, komediálny 3D animovaný krátkometrážny seriál pre deti od 3 do 9 rokov. Zdroj: oficiálny text distribútora
Doktor Martin
Doktor Martin
Do malé vesničky pod Beskydy přijíždí nový obvodní lékař. Jmenuje se Martin Elinger. Až do té doby pracoval jako špičkový chirurg na specializovaném pracovišti v Praze. Teď jej čeká praxe obvoďáka a venkov se všemi svými charakteristickými znaky. Mezi ně patří i to, že všichni se všemi komunikují většinou na hodně blízkou vzdálenost. A to je hlavní kámen úrazu. Arogantní a ironický doktor sice profesně zvládá i ty nejsložitější případy, v běžné komunikaci s lidmi je ale jako slon v porcelánu. Mezi své nové spoluobčany nezapadne a často si svým přičiněním komplikuje i ty nejjednodušší životní situace.
Priatelia
Priatelia
Lásku, sex, priateľstvo, šťastie a smolu okolo nás alebo v živote treba brať s rezervou.
Milujem Slovensko
Milujem Slovensko
Moderátor Martin Nikodým, kapitáni tímov a šestica súťažiacich nás prostredníctvom zábavných súťaží prevedú svetom slovenského filmu, televízie, športu, hudby, jazyka a iných zaujímavostí Slovenska.
Naši
NAŠI je komediálny seriál, ktorého každá časť pozostáva zo skečov v rozsahu od 30 sekúnd do 3 minút, pričom každý z nich vo vzájomnej nadväznosti skvele ilustruje, aké náročné a krehké umenie je rodičovstvo... Sledujeme obraz života päťčlennej rodinky s občasným mierne ironickým podtónom, prirodzeným pre normálne vzťahy medzi deťmi a rodičmi. Otec a matka zápasiaci s výchovou troch synov nás každý týždeň pozývajú nahliadnuť do svojho bežného denného kolotoča; ponúkajúc tak chutný seriálový komediálny koktejl rozmanitých emócií, smiechu a kriku. S ich príhodami a situáciami plnými humoru, no i nežnosti a hrejivého ľudského tepla sa ľahko dokáže stotožniť každý rodič a prostredníctvom jasného autorskému zámeru vyprovokovať diváka k smiechu, úsmevu či zamysleniu ( a nedá sa vylúčiť ani občasné zaškrípanie zubami!) sa NAŠIM bezpochyby darí výrazne meniť optiku, akou nazeráme na súčasnú rodinu... a zároveň nám všetkým vysielajú upokojujúci signál, že my rodičia (či ich deti) „v tom“ nie sme sami! JOJ Oficiální text distributora.
Bydlet jako…
Bydlet jako…
Toužíte po kuchyni ve stylu Provence nebo chcete bydlet jako rocková hvězda, ale chybí vám invence, čas a peníze? Bydlíte – stejně jako celá pětina Čechů – v nájemním bytě, ale odmítáte žít v neútulném provizoriu? Nový pořad ukáže, že zásadní změny v bytě se dají udělat revolučním způsobem i bez stavebního povolení, bez hypotéky a bez bourání. Role průvodců se ujali herci Jana Stryková a Roman Zach, kteří vás provedou nejen rekonstrukcí interiéru, ale i daným stylem přestavby.
Neskoro večer
Neskoro večer
Talkshow Petra Marcina na aktuálne témy - zábavne, atraktívne, netradične. Zdroj: STV
Kouzelná školka
Kouzelná školka
Kouzelná školka je cyklickým a inspirativním pořadem pro děti předškolního věku. Důraz je zde kladen na jemnost, „hladivost“ a především srozumitelnost nejmenším divákům (3-6 let). Jeho posláním je děti zaujmout, navázat s nimi dialog, povídat si o světě, který vidí kolem sebe, seznamovat je se základními etickými hodnotami a přitom jim nebrat dětství a pomocí her a „hraní si“ v nich rozvíjet jejich fantazii. Pořad je doplněn dvěma až třemi pohádkami a snahou je, aby jedna byla zahraniční provenience a druhá z tradiční české školy. Milé děti, pojďte s námi navštívit Kouzelnou školku, čekají na vás oblíbené postavičky Fanynka s Františkem a jejich kamarádi. Těšte se na dědečkovy chutné recepty, Jitčiny písničky, na převleky babičky Jany, Majdina dobrodružství a Michalovy vynálezy. To všechno a ještě něco navíc najdete na DVD. Tahle kouzelná školka vám nikdy neskončí! Mějte se fanfárově.
Mentalista
Mentalista
Detektív Patrick Jane je veľmi všímavý. Aj z tých najmenších detailov na mieste činu i z chovania ľudí dokáže vyvodiť precízne závery. Preto ako odborný poradca spolupracuje s CBI a pomáha hľadať nebezpečných zločincov. Ale po sériovom vrahovi zvanom "Red John", ktorý zavraždil jeho ženu a dieťa, márne pátra už niekoľko rokov...
Toulavá kamera
Toulavá kamera
Toulky po malebných koutech České republiky. Týdenní mozaika výletů ukazuje naše regiony tak, jak je neznáte.
Méďa a lumíci
Méďa a lumíci
„Hodného“ medvěda trápí parta rozjívených hlodavců.
Inšpektor Max
Inšpektor Max
Pôvodný televízny krimiseriál s dvojicou vyšetrovateľov, svojráznym ostrieľaným Slovákom Zoltánom Maxom a jeho mladým parťákom Čechom Filipom, ktorí nielenže s úspechom riešia kriminálne prípady v Ćechách aj na Slovensku ale vnášajú do tohoto žánru netradične veľa nadsádzky a humoru.
9-1-1
Seriál sleduje napínavé prípady policajných, záchranárskych a hasičských zložiek v americkom Los Angeles. Okrem toho, že títo moderní hrdinovia každý deň zachraňujú životy cudzích a neznámych ľudí, musia si nájsť čas aj na riešenie svojich vlastných osobných problémov, od ktorých neustále odbiehajú, aby pomáhali druhým.
Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli
Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli
V uspěchané moderní době se lidé stále více vracejí k tradičním vyzkoušeným postupům, které umožňují žít i dnes v „bio“ prostředí s respektem vůči přírodě a dopřát si kvalitní domácí potraviny nebo spotřební věci nezatížené umělou chemickou výrobou. Postupy a recepty našich předků budou inspirovat nejen diváky vyznávající moderní ekologický životní styl, well fare, fare trade, ale stále více i „běžného“ občana České republiky. V dokumentárním lifestylovém magazínu bude divácky přístupnou formou ukázáno, jak naši předci dokázali využít všechno, co jim příroda nabízela. Tématem bude například starý způsob chování prasete, jeho šetrné usmrcení a následné využití téměř všech jeho částí nebo tradiční zpracování ovocných pálenek ze slív, hrušek nebo meruněk. Jedním z hlavních témat bude, jak se dá moderní život skloubit s historickou tradicí. Divák se tak třeba dozví, jak si zřídit zahrádku v květináči na balkóně.
Komisař Rex
Komisař Rex
Všechno začíná když Rexův pán umírá při zásahu. Opuštěného psa se ujímá komisař Richard Moser z vídenské kriminálky, kde mu pomáhají kolegové Stockinger a Hellerer. Při vyšetřování jednotlivých zločinů této trojici velmi pomáhá Rex, který je opravdu skvěle vycvičen.
Tom a Jerry
Tom a Jerry
Kto by ich dnes nepoznal? Dve nerozlučné zvieratká, kocúr Tom a myšiak Jerry nám ukážu pravú zábavu a dobrodružstvá, o ktorých normálny človek môže len snívať.
Columbo
Columbo
Pokrčený baloňák, neustále pofajčievanie, automobil Peugeot 403 Cabrio, pes s menom Pes, záhadná manželka,... to je len zopár vecí, ktoré trocha charakterizujú osobu veľmi úspešného losangeleského poručíka z oddelenia vrážd s menom Columbo. Ešte viac ho však vystihuje štýl jeho vyšetrovania, keď takmer na začiatku vyšetrovania dokáže na základe nepatrných dôkazov a mnohoročných skúseností odhaliť páchateľa,
Bob staviteľ
Bob staviteľ
Animovaná rozprávka o príbehoch staviteľa Boba jeho stavebných strojov z mestečka.
C.S.I.: Kriminálka New York
C.S.I.: Kriminálka New York
Gary Sinise ako detektív Mac Taylor vedie elitnú jednotku súdnych expertov a vedcov z divízie C.S.I. newyorskej kriminálky. Ta vyšetruje prípady vrážd na základe perfektnej obhliadky miesta činu, tiel obetí a vedeckej analýzy nájdených stôp v jednom z najlepších laboratórií na svete. Ľudia klamú, dôkazy nikdy!
Ovečka Shaun
Ovečka Shaun
Shaun je ovca, ktorej sa veľmi nepáči pokojný život na farme. Preto vymýšľa rôzne huncútstva a dobrodružstvá, v ktorých jej veľmi radi pomáhajú aj ostatné ovce zo stáda. Tým však robia problémy ich ovčiarskemu psovi Bitzerovi, ktorý im síce veľmi nebráni v tom čo robia, ale zároveň musí dávať pozor, aby sa o tom nedozvedel farmár. Shaun the sheep je pôvodne postava z Wallacea a Gromita: O chloupek, čomu napovedá aj obdobná plastelínová animácia.
Príbehy dvoch myší
Príbehy dvoch myší
Vidiecka myš Emily a jej bratranec z veľkého mesta, Alexander, sa vzájomne navštevujú a zažívajú spoločné dobrodružstvá na prelome storočí. Vždy sa im podarí spadnúť do nejakých problémov a nepríjemností s ľuďmi či inými zvieratami. Zažívajú vzrušujúce situácie, a keď dajú hlavy dokopy, vyriešia každý problém. Popritom sa učia o miestach, ktoré navštevujú a veciach, ktoré vidia.
Strážca vesmíru Roger
Strážca vesmíru Roger
Strážca vesmíru Roger je statočný mimozemšťan, ktorý pomáha pozemským priateľom v núdzi. Keď Roger zdvihne tiesňový signál od bytosti zo Zeme, je jeho misiou, ako vesmírneho strážcu,k identifikovať problém a viesť tím hlučných robotov, aby zachránili deň! JOJ Oficiální text distributora.
Okido
Hlavným hrdinom dobrodružného seriálu Okido je Messy, malá modrá príšerka, ktorá žije v každučkom dome. Keď je neporiadok v kuchyni alebo sa pod posteľou povaľujú špinavé ponožky, Messy je určite niekde nablízku. Pradie, je nádherne chlpatý a vždy má namierené za svojimi kamarátmi Zoe a Félixom, ktorí žijú v kúzelnej krajine Okido. Obaja sa na neho veľmi tešia, pretože ofd prvého okamihu, keď sa Messy objaví, začína sa zábava. Spolu totiž zvládnu úplne všetko. Obzvlášť, keď im pomáhajú aj ich ďalší kamaráti, vedci Zim, Zam a Zoom. Majú veľké laboratórium na teleskopických nohách, kde majú raketu, v ktorej lietajú na Mesiac i prístroj, ktorý mení hlas. Všetko v Okide je úžasné. Dozviete sa tam, čo je to gravitácia alebo čo znamená materinský jazyk a ešte si užijete veľa zábavy.
Ruby z dúhy
Ruby z dúhy
Ruby z dúhy je príbeh odvážneho a vynaliezavého dievčatka, ktoré sa čarovným spôsobom prenáša do dúhovej dedinky. Je tam rozmanitá krajina, v ktorej žijú jej hračky. Objavujú sa tu aj rôzne nástroje, ktoré jej vždy pomôžu zachrániť akúkoľvek situáciu.
Nemocnice na kraji města
Nemocnice na kraji města
Seriál nás provází osudy protagonistů spjatými ze všech úhlů pohledu s oddělením ortopedie. Do příběhu vcházíme ve chvíli, kdy do místní nemocnice je po autonehodě přivezen těžce raněný známý hokejista, reprezentant Přemysl Rezek, na oddělení primáře Sovy nastupuje mladá lékařka Alžběta Čeňková, právě sloužící, nezapomenutelný doktor Štrosmajer svérázně "chválí" sestru Huňkovou a primář Sova na rodinné oslavě začíná mít vážné obavy o svého syna Karla… A to zdaleka není celý výčet postav a událostí, které nás čekají v jednom z nejlepších Dietlových seriálů, podpořený skvělými hereckými výkony a vydařenými dialogy.
Jahôdka a jej kamaráti
Jahôdka a jej kamaráti
Pripojte sa k Jahôdke Koláčikovej a jej najlepším bobuľkovým kamarátom vo zvláštnej krajine Berry Bitty. Naučíte sa spolu čosi o tímovej práci aj o rozhodovaní a zažijete vzrušujúce dobrodružstvá.
Pošťák Pat
Pošťák Pat
Příběhy se odehrávají ve vesnici Zelený důl a každá epizoda vypráví o dobrodružstvích Pata, přátelského venkovského pošťáka a jeho černo-bílého kocoura Jesse. Pat doručuje poštu po údolí Zeleného dolu, ačkoliv se zpočátku soustředí na doručování dopisů, téměř vždy je vyrušený záležitostí některého venkovana, který se spoléhá na to, že Pat vyřeší jeho problém.
Pyžamasky
Pyžamasky
Seznamte se s našimi novými superhrdiny! Šestiletí Connor, Amaya a Greg chodí do školy jako ostatní děti. Když se ale ve městě stane křivda, tyto děti se silným smyslem pro spravedlnost se převléknou do svých pyžamasek, počkají až nastane noc a vydají se na svou misi. Situaci vždy zachrání díky společné spolupráci a využitím silné stránky každého z nich.
Dobrodružství Kocoura v botách
Dobrodružství Kocoura v botách
Nejoblíbenější kočičí hrdina na světě si obuje své značkové boty a vyrazí do akce, aby chránil bezbranné obyvatele San Lorenza před všemi možnými zločinci. Nic se mu nemůže postavit do cesty... kromě chuchvalce!
Robozáchranáři
Robozáchranáři
V Brooms Town, malém městě se silným záchranářským týmem, stále dochází k nehodám a problémům, jako když auto v dešti sklouzne z útesu, dopravní nehoda, díte zamčené v hořícím domě a podobně. V každé epizodě městský záchranný tým zachrání nějakou postavu. Na konci každé epizody záchranáři důrazně varují ohrožené osoby a děti.
Bob a Bobek na cestách
Bob a Bobek na cestách
Klobouk kouzelníka Pokustona není obyčejný klobouk. Bydlí v něm totiž dva králíci – Bob a Bobek. Bob je sice velmi chytrý a přičinlivý, ale zdaleka není tak šikovný a nápaditý jako menší Bobek. Oba se každé ráno vydávají z kouzelníkova klobouku prožít komická dobrodružství a veselé příhody. Seriál je určen dětem již od tří let.
Dynotrax
Dynotrax
Napůl dinosaurus – napůl náklaďák! Zábava naplno! Sleduj obrovského Ty Ruxe, jeho malého kamaráda Revvita a celou partu, jak se setkají tváří v tvář se slými D-struktory!
Pa a Pi
Pa a Pi
Příhody mimozemských zvířátek Pa a Pi, které hravou formou přibližují nejmenším divákům tajemství okolního světa. Seriál vznikl v ostravském studiu Prométheus ve spolupráci s německou společností GOLD-FILM Gmbh Pforzheim. Oficiální text distributora.
Malý medvedík
Malý medvedík
Animovaný film natočený podle seriálu o medvědí rodince a jejích kamarádech. Malý Méďa se spolu s tatínkem vydává na výlet do přírody, s přespáním pod stanem. Tady se potkává s osamoceným malým divokým medvídkem, se kterým se hned skamarádí. Pozve ho k nim domů, kde spolu zažijí plno zábavy. Ovšem kde má medvídek rodiče? Když se dozví, že se jim ztratil, vydá se je Méďa spolu s dalšími kamarády hledat. Zdroj: ČT Oficiální text distributora.
Výměna manželek
Výměna manželek
Výměna manželek je pořad životního stylu. Je to pořad z rodiny reality show. Na rozdíl od jiných reality show, které jsme v této zemi mohli vidět, ukazuje reálné lidi v jejich reálném prostředí a zachycuje, jak odlišně české rodiny žijí. Každý díl představí dvě na první pohled odlišné domácnosti po dobu deseti dní. 10 dní stráví žena v nové domácnosti pod přísným dohledem nového chotě a nových dětí, a také televizní kamery. Pět dní se řídí pokyny „Manuálu domácnost“, který pro ni připravila původní manželka, tak aby chod domácnosti nebyl narušen příchodem nové ženy. Teprve po pěti dnech má nová žena právo změnit pořádek, předstoupí před rodinu a oznámí svoje změny. V závěru pořadu se obě rodiny poprvé setkají a mají možnost konfrontace. Vyříkají si z očí do očí, co se jim během deseti dnů líbilo a naopak ne, co jim změna přinesla, co by chtěli ve svém životě změnit.
Dalziel a Pascoe
Dalziel a Pascoe
Dalziel je stárnoucí hulvát prosáklý whiskou a cigaretovým dýmem. Pascoe je mladý gentleman, který absolvoval policejní akademii s vyznamenáním. I přes očividné rozdíly jsou sehraným tandemem, který vyšetří i ten nejzapeklitější případ...
Labková patrola
Labková patrola
V Adventure Bay sa schyľuje k veľkej udalosti. Neohrozená Labková patrola totiž zažije svoje najnovšie a špeciálne dobrodružstvo v kinách na veľkom plátne. Chlapec Ryder a jeho psí záchranársky tím predstavia výnimočne dlhé epizódy, v ktorých bude mať svoje miesto a dôležitú úlohu každý z členov skupiny a jeho zvláštne schopnosti. Teda požiarnik Marshall, technik Rubble, policajt Chase, mechanik Rocky, vodný záchranár Zuma i letecká záchranárka Skye. Labková patrola má vždy správny smer a vždy nájde riešenie. Nech sa stane čokoľvek, Ryder a labkový tím nakoniec vždy zachránia situáciu. Už žiadny plač a žiadna zlosť, Patrola má na všetko liek. Zdroj: Bontonfilm SK
Polopatě
Polopatě
Moderní hobby magazín Filipa Čapky. Užitečné informace o zahradách, bydlení a stavebních úpravách všeho druhu. Nejnovější trendy pro vaši inspiraci
Námořní vyšetřovací služba
Námořní vyšetřovací služba
Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit každý zločin, který má něco společného s námořními silami, bez ohledu na to, jakou hodnost mají podezřelí. Vede je zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs, který vedle racionálních úvah vždy dá i na své instinkty…
Don Matteo
Don Matteo
Do talianského mestečka Gubbio prichádza nový kňaz Don Matteo Bondini (Terence Hill), keď predtým pôsobil v Mexiku. Zakrátko sa stáva obľubeným u miestnych obyvateľov, keď si dokáže nájsť pre nich čas, pomáha im dobrou radou v ich každodenných osobných problémoch a starostiach. Dokáže riešiť veci s úsmevom a nechýba mu ani zmysel pre humor. Keďže nemá rád nespravodlivosť, porušovanie zákonov a neprávie páchané na ľudoch rád pomáha svojim bystrým úsudkom a intuíciou riešeniu kriminálnych činov spáchaných v mestečku.
Utajený šéf
Utajený šéf
Vysokopostavení manažéri vymenia obleky za montérky, počítače za lopaty a porady v klimatizovaných kanceláriách za kmitanie na najnižšej možnej pozícii vo vlastnej firme. Na päť dní sa vmiesia medzi svojich zamestnancov a zistia, čo by sa bez tejto relácie nikdy nedozvedeli! Kto z šéfov sa znemožní a kto naopak zaboduje? Koho z podriadených čaká odmena a kto naopak dostane padáka? Zábava, napätie a emócie do poslednej minúty v novej reality šou TV Markíza.
Slunečná
Slunečná
Statek na Slunečné je místo, kde rodina Popelkových dělá ten nejlepší kozí sýr a provozuje rodinný penzion a hospodu. Po nečekané smrti otce Popelky se mezi sestrami Týnou a Sylvou rozhoří boj rodinného dědictví. Navíc, louky okolo statku jsou ideální pro fotovoltaickou elektrárnu a to je další důvod navíc, statek prodat. Zatímco hodná Týna chce statek zachovat, vypočítavá Sylva by raději shrábla peníze a vrátila se zpátky do Prahy. Do toho všeho se na scéně objeví mladý investor Janek, kterému jde na prvním místě jen o peníze, ale statek mu změní život. Nejdřív kvůli sázce o Týnu si vymění roli se svým řidičem Vildou a hraje si na chuďase, kterým se ale brzy kvůli zradě, svého bratrance a společníka ve firmě Romana, stane. Janek se tak dostane do situace, kdy musí začít od nuly a podaří se mu přesvědčit Týnu, že ve dvou se to lépe táhne. S Týnou tak bojují o statek nejen kvůli sobě a odkazu otce, ale také kvůli jeho obyvatelům a zaměstnancům. Martin Popelka totiž statek poskytoval jako útočiště a zázemí pro ztroskotance a tím jim dal novou životní šanci…
Rev a motoroví miláčikovia
Rev a motoroví miláčikovia
Pripojte sa k 8-ročnému Revovi a jeho najlepšiemu kamarátovi, Rumbleovi – bláznivému nákladnému autíčku s osobnosťou šteniatka – keď sa vydávajú za dobrodružstvom v rodnom meste. Každý v meste má po svojom boku svojho vlastného jedinečného štvorkolesového kamaráta. A Rev a Rumble sú dokonalým párom. Vďaka Revovým odvážnym nápadom a Rumbleovej obrovskej sile sú vždy pripravení v plnom nasadení. Každý deň prináša nové dobrodružstvo, novú výzvu a nezabudnuteľné zážitky, pri ktorých sa naučia niečo nové. Či už pomáhajú Revovej rodine na ranči, premávajú sa po meste alebo jazdia po okolitej divočine. Ich kamarátmi sú Avery s mačacím maznáčikom Alley, Owen a jeho nervózny žabací priateľ s podobou závodného autíčka Crash, Lori a jej nákladné autíčko Tipper s vlastnosťami koňa a Bo so svojím plachým sloním hasičským autíčkom Spritzerom. Pripojte sa k nim v zábavných dobrodružstvách. Zdroj: TV JOJ
Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
Příběhy Kung Fu Pandy Poa, zuřivé pětky a jejich Mistra Shifua. Dějově navazuje na film, kde se již Po stal dračím bojovníkem.
Nemocnica na okraji mesta
Nemocnica na okraji mesta
Televízny seriál venovaný práci a životu lekárov, zdravotných sestier a ich pacientov v jednej okresnej nemocnici.
Rybičky Flip a Flap
Rybičky Flip a Flap
Spoznajte Flipa a Flapa, dve zábavné a šťastné rybičky, ktoré žijú v malom akváriu. Život však pre ne nie je jednoduchý, stále totiž musia čeliť rôznym prekážkam. Každý z nich má ešte aj inú povahu: Flip je živší, má stále prebytok energie, zatiaľ čo Flap je uzavretejší a uprednostňuje čítanie alebo tvorenie vedeckých experimentov. Vždy sa však snažia navzájom si pomáhať. Zdroj: TV JOJ
Dážďovečky
Dážďovečky
Česká animovaná rozprávka pre deti o dvoch plastelínových dážďovkách a ich vtipných dobrodružstvách. Príbehy pre menšie deti vynikajú hravosťou a humorom. Dážďovečky sú nerozlučné kamarátky aj rivalky. Rady uskutočňujú spoločné výlety, pri ktorých zažívajú neskutočné dobrodružstvá. Myslíte si, že na záhradke je nuda s nedostatkom zábavy? Z omylu vás vyvedú práve naše dážďovky, ktoré sršia nápadmi.
Pat a Mat
Pat a Mat
Dvaja najnešikovnejší domáci majstri sú späť s úplne novými príbehmi! Spoločne sa snažia riešiť rôzne situácie, no nikdy sa to neobíde bez komplikácií. Na čo siahnu, to sa pokazí. Oni však nestrácajú optimizmus a ich príbehy zabavia celú rodinu...a je to! Zdroj: Jojko
Bambuľkine dobrodružstvá
Bambuľkine dobrodružstvá
Bambuľkine dobrodružstvá je séria tridsiatich častí populárnych „Večerníčkov“, krorá patrí dnes už medzi najpopulárnejšie tituly z tvorby STV pre deti. Rozmanité dobrodružstvá malého päťročného dievčatka Bambuľky, ktorú dostal v balíku dedo Jozef, ktorého hrá Július Pántik. Láskavý, chápavý a múdry dedo Jozef Bambuľku vychováva tak, aby sa dozvedela a spoznala veľa nielen o základných pravidlách slušného správania sa, ale aj o tom, ako spoznávať svet okolo nás a čo dobré nám môže priniesť život.
Volám sa Caillou
Volám sa Caillou
Volám sa Caillou a som štvorročný chlapec, ktorého najviac zo všetkého baví skúmať svet. Hneď, ako sa ráno prebudím, vyskočím na nohy a vydávam sa na dobrodružný prieskum. V kuchyni už na mňa čakajú moji milovaní rodičia a najlepšia kamarátka Rosie, s ktorou sa skvelo hrá napríklad na Indiánov. Niekedy si ju síce trochu doberám, ale nakoniec sa vždy udobríme. Sotva si sadnem k stolu, už mi vyskočí na kolená kocúr Gilbert. Trochu žiarli na moje obľúbené hračky – medvedíka Eda a dinosaura Rexyho, ale keď mu dám mliečko, všetko sa napraví. Raňajky sa už končia a ja idem spoznávať svet, ktorý je úplne iný. Keď sa ku mne pripojíte, určite to nebudete ľutovať. Sľubujem!
Inkognito
Inkognito
Moderátorom relácie bude opäť obľúbený Vlado Voštinár, ktorý odvtedy vystriedal mnoho projektov, no ustálene sa najdlhšie venuje Novému bývaniu. Zostava celebrít, ktoré budú hádať povolania hostí, sa mierne pozmení: vracia sa Zdena Studenková a vedľa nie sa posadia Michal Hudák, Zuzana Šebová a Jozef Vajda. Obľúbená relácia Inkognito, v ktorej známe osobnosti hádali povolania hostí a na záver aj meno celebritného hosťa bez toho, aby ho videli, sa na obrazovkách televízie JOJ objavilo prvýkrát v septembri 2003 a vďaka veľkej diváckej priazni sa vo vysielaní udržalo štyri roky – do 28. júna 2007. Spolu sa odvysielalo 175 epizód. Zapísalo sa k najúspešnejším a najdlhšie vysielaným projektom televízie JOJ.
Kremienok a Chocholúšik
Kremienok a Chocholúšik
Český kreslený seriál, ktorý vznikol na námet rovnomennej knihy spisovateľa Václava Čtvrtka. Postavičky nakreslil Zdeněk Smetana. Zdroj: RTVS
Můj přítel Monk
Můj přítel Monk
Nesnáší nepořádek, nesnáší špínu, trpí fobiemi a působí spíš jako blázen. Ale bývalému policejnímu detektivovi Adrianu Monkovi zůstala schopnost brilantní dedukce a logiky, s jejichž pomocí vyřeší každý zapeklitý případ.
Sanitka
Sanitka
Sú vždy tam, kde sa niečo deje. Keď je život v ohrození, prichádzajú záchranári, aby zachránili to, čo sa dá. Napínavé príbehy záchranárov patria k tomu najlepšiemu, čo v ére Československej televízie vzniklo. Muži v bielich plášťoch sú v pohotovosti, aby zakročili tam, kde ich najviac potrebujú. Kultový seriál s Jiřím Bartoškom, Pavlom Zedníčkom, Jaromírom Hanzlíkom a mnohými ďalšími legendami práve začína...
Vraždy v Brokenwoode
Vraždy v Brokenwoode
Detektíva Mikea Shepherda vyslali do Brokenwoodu pomáhať miestnej polícii s vyšetrovaním zložitých prípadov vrážd. Lenže skúsený Shepherd vyšetruje zločiny nekonvenčným spôsobom, čo v malom mestečku vyvoláva zlú krv. Problémy nastanú, keď má spolupracovať s miestnou strážničkou Kristin Simsovou, ktorá sa, naopak, drží pravidiel a vo svojej práci je presná a efektívna. Hoci sú obaja policajti diametrálne odlišní, snažia sa spolu dobre vychádzať a vytvoria funkčný pracovný vzťah, ktorý prináša skvelé výsledky.
Čarodějky
Čarodějky
Na první pohled jsou tři sestry Halliwellovy zcela obyčejné dívky. Ve skutečnosti to ale jsou čarodějky, které svá kouzla používají v boji se zlem... Prue ovládá telekinezi, Piper dokáže zastavit čas a Phoebe mívá jasnovidecké předtuchy.
Twilight sága
Twilight sága
Bella Swanová odjíždí do městečka Forks žít na nějakou dobu se svým otcem Charliem, místním policistou. Její matka s přítelem totiž odjíždějí na cesty. Otec jí koupí staré auto, které opravil mladý indián Jacob, se kterým si hrávala jako malá. Bella nastupuje do nové školy. Zde nejprve poznává Jessicu a chlapce, který se jmenuje Mike. Ve škole studují také nevlastní děti doktora Cullena, jenž je kdysi adoptoval. Všichni se přistěhovali z Aljašky, mají mezi sebou zvláštní vztahy a chovají se velmi podivně. Bellu zaujme hlavně Edward, ten se jí však vyhýbá. Po týdnu se s ní ale zničehonic začne bavit a pak jí před školou zachrání život. Bella vnímá, že se při tom stalo něco nadpřirozeného, ale Edward se o tom nechce bavit. Zastavil totiž auto vlastním tělem... Edward se chová stále podivně. Někdy od sebe Bellu svým způsobem odhání, jindy je jí co nejvíce nablízku. Ta přemýšlí o tom, co je na něm za záhadu. Jednoho dne všichni odjíždějí na pláž. Zde Bella potká Jacoba, který jí vypráví podivnou historii rodu Cullenů. V městečku v té době dochází již k druhé podivné vraždě. Podle názoru policie se jedná o zabití člověka nějakou šelmou. Bella zatím shání informace o historce, kterou jí řekl Jacob. Je večer a jde sama městem. Přepadnou ji čtyři muži, ale náhle se objeví Edward, zachrání ji a zve na večeři. Zde se jí přizná, že umí číst všem myšlenky – kromě ní a že už se od ní nedokáže držet stranou. Bella si z knih a internetu sestavuje útržky, které vedou k bližšímu poznání Edwarda. Vše nasvědčuje tomu, že je upír... Edward se přizná a ukazuje jí svoji lesknoucí podobu na slunci. Snaží se jí vysvětlit, jak je nebezpečný, jak je jí posedlý; ale zatím zabíjí pouze zvěř. Miluje ji, ale bojí se, že jí ublíží. Bella je zmatená, ale je do něj zamilovaná. Edward jí vypráví svůj příběh, jak se stal upírem. Byl člověkem a kousnutím ho dr. Cullen zachránil před jistou smrtí. Edward zve Bellu k sobě domů. Rodina ji přijímá zvláštně, ale vcelku poklidně. Ve městě se zatím rozjíždí pátrání po těch, kteří vraždili. Jsou to druzí, zlí upíři...
Ronja, lúpežníkova dcéra
Ronja, lúpežníkova dcéra
Animovaný seriál, ktorý je voľnou adaptáciou rovnomennej knihy švédskej spisovateľky Astrid Lindgrenovej... Ronja, je dcéra náčelníka zbojníkov. Je to veľmi odvážne a priateľské mladé dievča, ktoré si ľahko získava nových kamarátov. Býva v obrovskom hrade, ktorý je ukrytý v hlbokom lese. Hrad kedysi dávno rozlomila búrka na dve polovice a každú z nich obýva znepriatelená skupina zbojníkov. Ronja sa zoznámi s chlapcom z druhej polovice hradu Birkom a aj napriek nevôli svojich otcov, bude spoločne s ním prekonávať prekážky a spoznávať svet okolo seba.
Hanička a Murko pre najmenších
Hanička a Murko pre najmenších
Hanička je zvedavé blonďavé dievčatko, ktoré rado skúma nové veci. So svojím nezbedným kocúrikom Murkom vymýšľajú zábavné pesničky. Teraz prichádzajú s novou reláciou pre tých najmenších. Viete, ako vyzerá traktor? Čo robia na poliach kombajny? A prečo sú dôležité záchranárske autá? Hanička a Murko vám to všetko vysvetlia.
Lovci pokladů
Lovci pokladů
Do dobrodružných výprav za poklady se žene americká archeoložka Sydney Fox (Tia Carrere) se svým poněkud zbrklým a nešikovným asistentem Nigelem Bailey (Christien Anholt). V každém díle se vydávají po stopách nějakého vzácného artefaktu, pokladu. V cestě jim však vždy stojí zloději pokladů, kteří chtějí poklad prodat. Nesmí chybět ani jejich sekretářka Claudia (Lindy Booth) - mladá rozmazlená dcera boháče. Ve třetí řadě jí nahradila Karen Petrushky (Tanja Reichert), která se více podobá stereotypnímu standardu "sexy sekretářky". Seriál má tři řady, každou po 22 dílech. Na vzniku se podílela americká, kanadská a francouzská televize.
Ocko hrdina
Ocko hrdina
Ocko sa každý deň vracia z práce, aby sa stal hrdinom. Prezlečie sa do svojho kostýmu superhrdinu – dá si gumáky, kuchynské rukavice, plášť z obrusu a plavky na nohavice – aby sa postaral, zahral a niečo naučil svoju zvedavú trojročnú dcérku Miao. Ich domáce, trochu nemotorné superdobrodružstvá sa vždy končia výchovnou záchranou jeho šikovnej dcéry. Ich dvaja vtipní maznáčikovia pes Guau a papagáj kakadu Tua zatiaľ neustále vymýšľajú šašovstvá. Zdroj: TV JOJ Oficiální text distributora.
Kouzelná Beruška a Černý kocour
Kouzelná Beruška a Černý kocour
Animovaná rozprávková séria od Disney so superhrdinkami čarovnou lienkou a čiernym kocúrom. Zdroj: ČSFD
Barbie
Kolekcia filmov v ktorých je hlavnou hrdinkou bábika Barbie.
Nový Život
Nový Život
Traja najlepší kamaráti a bývalí spolužiaci Dušan, Pavol a Lucia sa rozhodnú ukončiť svoje dobre rozbehnuté športové kariéry v tom istom momente. Každý z nich však z iného dôvodu. Kvôli rodine, zraneniu, či len z túžby po zmene. Všetci traja sa ocitnú na začiatku ich nového života a musia si vybrať cestu, po ktorej sa ďalej poberú. Dušan má hokeja plné zuby, niekoľko zubov vybitých, ozýva sa vek a zanedbaná rodina. Osud ho zavedie na gymnázium, kde sa zamestná ako učiteľ. Paľo musí prestať s milovaným futbalom kvôli zraneniu, ktoré si zapôsobil svojim voľnomyšlienkárskym životom a vyzerá to tak, že všetko, na čo siahne, je zaručený neúspech. Lucia túži seknúť s futbalom a založiť si rodinu, aj keď si to spočiatku odmieta priznať. Osud jej však do cesty prihrá krčmu v rodnom Trenčíne, ktorú sa v slabej chvíli rozhodne kúpiť. Seriál sleduje, ako sa naši traja hrdinovia vyrovnávajú s veľkými životnými zmenami, ako sa mení ich vzťah k rodine a záväzkom, ale aj ako si konečne užívajú všetko, čo si kvôli profesionálnemu športu odopierali.
Zločiny z vřesovišť
Zločiny z vřesovišť
Vera Stanhopeová vede kriminalistický tým v severoanglickém Northumberlandu. Její způsob vyšetřování je nezvyklý, ale účinný. Místo na shromažďování faktů se soustředí spíše na vcítění se do duší a vztahů všech zainteresovaných a z toho pak činí své závěry. Adaptaci detektivních románů britské prozaičky Ann Cleevesové, které péčí nakladatelství Euromedia Group – Knižní klub vyšly i v češtině, natočila televizní společnost ITV, hlavní role svérázné inspektorky Very Stanhopeové se zhostila uznávaná britská herečka Brenda Blethynová. Jejího zástupce, mladého seržata Joea Ashworthe, ztvárnil David Leon, pro něhož tato role představovala jednu z prvních výrazných hereckých příležitostí.
Katarína Veľká
Katarína Veľká
Pokračovanie historického televízneho seriálu o Kataríne Veľkej, panovníčke ruského cárskeho trónu.
Zákony Mila Murphyho
Zákony Mila Murphyho
Milo Murphy je ztělesněním Murphyho zákonu, co se může pokazit, to se s jistotou pokazí. Ale Milo je připraven na všechny situace. Vyzbrojen znalostmi, batohem plným zásob a hlavně nekonečným optimismem, který změní jakoukoli katastrofu v dobrodružství.
Fantomas
Fantomas
Zločiny ohrožující v poslední době bezpečnost Pařížanů jsou všechny dílem záhadného zločince Fantomase, proti němuž marně bojuje francouzská policie v čele s komisařem Juvem. Také pro novináře je tématem na první stránky. Novinář Fandor dostane nápad: Interview s Fantomasem. V noci se nechá na hřbitově svou přítelkyní Helenou vyfotit v masce a k fotkám pak dopíše zcela smyšlený rozhovor. Noviny jdou na dračku, ale ještě téže noci je Fandor unesen skutečným Fantomasem, kterého článek velmi urazil. To však nejsou jediné potíže, do kterých se vinou svého článku dostal. Na mušku si ho bere zuřící Juve, který ho podezřívá, že je se zločincem ve spojení. Fantomas se rozhodne provést loupež klenotů a vezme na sebe podobu Fandora. Komisař Juve nastraží past na jeho dopadení, Fantomas však policii přelstí. Juve je přesvědčen, že Fantomas je ve skutečnosti Fandor. Fantomas plánuje ještě přepadení nočního podniku tentokrát s tváří komisaře Juva. Ten je zatčen a skončí za mřížemi. Další Fantomasovou obětí se stane Fandorova přítelkyně Helena, kterou zločinec unese do svého sídla. Jeho žárlivá milenka však jí i Fandorovi pomůže na svobodu... Zdroj: Nova Oficiální text distributora.
Barbapapa na ceste okolo sveta
Barbapapa na ceste okolo sveta
Legendárny animovaný seriál, určený pre najmenšie deti. Príbehy o rodine farebných cukrových vát, ktoré na želanie menia svoj tvar. Hlava rodiny ružový Barbapapa s mamou čiernou Barbamama majú sedem detí a spolu s rozličnými zvieratkami si láskyplne nažívajú vo svojej krajine a zažívajú rôzne veselé príhody.
Doktorka Quinnová
Doktorka Quinnová
Mladá lékařka Michaela se po smti své přítelkyně ujímá jejích tří dětí a odjíždí s nimi do prašného městečka daleko od civilizace. Setkává se tu s mnoha novými lidmi, musí bojovat s předsudky i s vyloženou nenávistí. Nakonec zde poznává svého budoucího muže a dostává se jí rodinné pohody i všeobecného uznání všech poněkud svérázných sousedů.
Fargo
Lester Nygaard (Martin Freeman) je nešťastně ženatý a životní mizérií zmítaný pojišťovák ze zasněženého městečka Bemidji v Minnesotě. Bemidji je typický zapadákov, kde chcípnul pes, to se však změní s příjezdem tajemného cizince Lorne Malva (Billy Bob Thornton), po jehož nástupu na scénu se odehraje série brutálních vražd, jimž padne za oběť také šéf místní policie. A právě tato událost zásadně ovlivní především osud pojišťováka Nygaarda. Jak? To už vám prozrazovat nebudeme.
Zvedavkovci
Zvedavkovci
Malé deti milujú tieto šibalské postavičky! Veľký Hú, Tudulú, Čikity, Čik a Pikabú sú vždy zvedaví, keď si užívajú dobrodružstvo na svojej veľkej červenej lodi. Či už cestujú do skutočného sveta alebo pomocou svojich priateľov objavia niečo nové a vzrušujúce na svojej lodi. Epizódy povzbudzujú deti k tomu, aby o sebe premýšľali, získali dôveru a v každom príbehu rozvíjali svoj úžasný pocit zvedavosti.
Petronela Jabĺčková
Petronela Jabĺčková
Život nikdy nie je nudný, keď je tvojou najlepšou kamarátkou jabĺčková čarodejnica! 134-ročná (ale v jadre veľmi mladá) Petronella Jabĺčková miluje svoju záhradu a všetky tvory v nej a na starostlivosť o ne používa svoje magické schopnosti. Spolu so svojimi dvoma najlepšími kamarátkami robí všetko pre to, aby tajomstvá záhrady pred rodičmi dvojčiat a ďalšími zvedavými návštevníkmi zostali v tajnosti. Vitajte v dobrodružnom svete Petronelly Jabĺčkovej, hrdinky najpredávanejšej knižnej série.
Inspektor George Gently
Inspektor George Gently
Martin Shaw, jeden z nejpopulárnějších anglických herců, kterému světový úspěch koncem sedmdesátých let přinesla role agenta CI5 Raye Doyla v televizním seriálu Profesionálové, se ve svých dvaašedesáti letech opět vrací na obrazovky. Tentokrát jako detektiv George Gently, který pátrá po vrahovi své milované ženy Isabelly v napínavém kriminálním dramatu zasazeném do šedesátých let 20. století, do doby, kdy se v Británii běžně braly drogy, mládež byla mimo kontrolu a policie byla zkorumpovaná. Samozřejmě až na George Gentlyho, jehož smysl pro veřejnou službu zůstal neporušen.
Ordinácia s výhľadom na more
Ordinácia s výhľadom na more
Doktorka Nora Kaminská pracovala ako lekárka na luxusnej výletnej lodi, až pokým sa nešťastnými okolnosťami jej kariéra nezvrtla a o svoju prácu prišla. Z jej doterajšieho profesného života jej neostalo už takmer nič, iba priateľstvo s jej spolužiakom zo školy Richardom Freesom, ktorý jej podáva pomocnú ruku. Zabezpečí jej prácu lekárky v miestnej klinike na severonemeckom ostrove Rujana. Šarmantná a vždy pozitívne naladená Nora tam pricestuje s novými vyhliadkami do budúcnosti. Avšak veci sa nevyvíjajú celkom jednoducho. Ostrovania ju neprijímajú medzi seba veľmi ľahko. Šíria sa dokonca reči o tom, prečo prišla o svoju pôvodnú prácu. Keď už má Nora chuť načatý život na Rujane vzdať, jej dobrý priateľ Richard jej opäť pomôže.
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
V epickom príbehu o odvahe a priateľstve sa odvážna Šeherezáda vydáva na cestu, aby pomohla svojmu priateľovi Karimovi vrátiť sa na svoje právoplatné miesto na sultánovom tróne. Zlé kúzlo ho začarovalo a zmenilo na veľkú modrú chlpatú príšeru. Teraz musia obaja utiecť zo Zlatého mesta a vydať sa na cestu za záchranou Karima. Cesta vedie dvojicu cez mystické krajiny a tajomné ostrovy - plné čarodejníkov, mýtických bytostí a lietajúcich kobercov. Na ceste sa Šeherezáda a Karim stretnú s legendárnymi postavami ako Aladin, Sinbad a Ali Baba! Animovaný seriál je založený na svetovo známych príbehoch Arabských nocí. Slovak Telekom (Ťuki TV) Oficiální text distributora.
Kriminálka 5.C
Kriminálka 5.C
Kriminálka 5. C je hraný detektivní seriál s výrazným etickým poselstvím. Skupina dětí v něm pátrá po pašerácích zvířat. Jde tedy zásadně o dramatické a velice napínavé příběhy s detektivní zápletkou. Jádro party dětských detektivů v čele se ctitelem klasických detektivek Petrem Mikinou (Matěj Sedlák) žije ve Zlíně, kde se také většina příběhů odehrává. Petrovými pomocníky jsou především jeho spolužáci z 5. C, jeho sestřenice Eliška (Kateřina Vorlová), která je talentovaná „ajťačka“ a také kamarádi Igor (Andy Kummer), který se do Zlína přistěhoval ze Slovenska, a Kája, kluk, který bydlí spolu se svým otcem na ubytovně (Matěj Havelka). Součástí party je také Petrův mladší bratr Filip (Milo Kay Kennedy).
7 pádů Honzy Dědka
7 pádů Honzy Dědka
Talk show natáčená v divadle Akropolis, do které si Honza Dědek zve zajímavé hosty ze všech oblastí.
SpongeBob v nohaviciach
SpongeBob v nohaviciach
SpongeBob je dobrosrdečná, optimistická a bezstarostná morská huba, ktorá žije na dne oceánu. Priatelí sa s hviezdicou Patrickom, Sépiákom, majiteľom reštaurácie, pánom Krabsom, a ďalšími podmorskými obyvateľmi, s ktorými prežíva bláznivé a niekedy aj nezmyselné dobrodružstvá. SpongeBob obýva dvojpodlažný ananás v podmorskom meste Zátišie Bikín, niekoľko metrov pod koralovým ostrovom Bikini. Namiesto toho, aby svoje každodenné problémy riešil pokojne a logicky, SpongeBob pristupuje k životu veľmi svojráznym a neobvyklým spôsobom. Či už hľadá najlepšiu špachtľu, ktorá by zdokonalila jeho techniku ​​obracania burgerov v reštaurácii pána Krabsa, alebo sa len poneviera so svojím najlepším kamarátom, láskavou hviezdicou Patrickom, jeho dobré úmysly a prekypujúce nadšenie väčšinou spôsobujú len samé katastrofy a obracajú podmorský život naruby. Zdroj: TV JOJ
7T
Kto by nepoznal rozprávku o Snehulienke a siedmich trpaslíkoch? Ale čo bolo pred tým, než Snehulienka k trpaslíkom prišla? V našom príbehu siedmi trpaslíci žijú spokojný život a s poverením kráľovny dohliadajú na poriadok v kráľovstve. Všetko by bolo ako v rozprávke, ak by sa na obzore neobjavili zlí čarodejníci, ktorí sa snažia zvrhnúť kráľovnu.
Slečna Marplová
Slečna Marplová
Slečna Marplová je vedle Hercula Poirota druhou nejznámější postavou nekorunované královny detektivek Agathy Christie a hrdinkou dvanácti jejích knih. Čtenářům se představila už v roce 1930 v románu, nazvaném "Vražda na faře", a pak už v rychlém sledu následovaly příběhy další. Milá stará dáma se zálibou v zahradničení a sousedských klípcích, s všudypřítomnou velkou taškou plnou pletení a jiných nezbytností, je na první pohled zosobněním anglické staré panny poloviny minulého století.
O 5 minút 12
O 5 minút 12
Politicko - publicistická relácia Slovenskej televízie. Zdroj: oficiální text distributora
Maigret
Maigret
Bruno Cremer v roli slavného komisaře, který své případy řeší klidně a s rozvahou. Kriminální seriál na motivy povídek G. Simenona v koprodukci Francie-Belgie-Švýcarsko (1991-2005).
Mlsné medvědí příběhy
Mlsné medvědí příběhy
Nový seriál o dvou mlsných medvědech Miškovi a Nedvědovi. Oba jsou nesmírně vynalézaví, zvlášť když jde o to dostat se k něčemu dobrému na zub... Miška a Nedvěd nejsou jen tak obyčejní medvědi. Ti totiž, jak známo, bývají samotáři, zatímco tihle dva brtníci jsou nejlepší kamarádi, kteří spolu bydlí v útulném lesním domečku. Jeden je velký a druhý mrňousek a oba mají ze všeho nejraději jídlo, a tak většina jejich dobrodružství a plánů vzniká za účelem se co nejlépe a nejvíce najíst. Kvůli tomu jsou ochotni podstoupit nemalé riziko, ale ne vždy jim ovšem jejich velkolepé plány vyjdou podle představ.
Operace jauu!
Operace jauu!
Trochu doktoři, trochu kašpaři – legrace i medicína se jim vždycky podaří! Lékaři už dnes nejsou, co bývali. Ubývá seriózně vyhlížejících obrýlených či dokonce přísných pánů a přibývá ... kamarádů. A dva takové doktory vám představíme. Chris a Xand neboli Christopher a Alexander van Tullekenovi jsou dvojčata a oba dva se věnují medicíně. Většinu času tráví na různých zahraničních misích, ale pokud se zrovna zdržují v rodné Velké Británii, věnují se zábavnému vzdělávání v oblasti lidského těla a zdraví. Ne, nebojte se, nikdo vás nebude nudně školit, že máte například zdravě jíst. Vlastně půjde o docela divokou jízdu od začátku do konce. Podíváme se do sanitek a záchranářských vrtulníků, s dětskými pacienty zavítáme do různých oddělení nemocnic, dozvíme se spoustu fíglů, s nimiž lze uspět na večírcích, a vedle toho se tu a tam něco dozvíme... Spíš se ovšem hodně nasmějeme, protože hlášky pánů doktorů jsou opravdu vtipné a trefné.
Klamári
Klamári
Tim Roth ako Dr. Lightman je popredný svetový expert na odhaľovanie lží pomocou sledovania ľudskej mimiky, mikrovýrazov a gest. Dokonale dokáže analyzovať tvár, reč tela, hlas a reč, vďaka čomu vie rozpoznať pravdu. Analýzou výrazov tváre môže čítať aj pocity – od ukrývanej nenávisti cez sexuálnu príťažlivosť až po žiarlivosť. Tieto výnimočné schopnosti sú zároveň aj prekliatím v jeho osobnom živote, pretože aj rodina a priatelia klamú rovnako ľahko ako zločinci. Vo svojej spoločnosti The Lightman group, s ktorou spolupracujú napríklad FBI či CIA, spolu so svojimi kolegami odhaľuje rôzne zločiny a priznania.
Máme rádi Česko
Máme rádi Česko
Velkolepá zábavná show Máme rádi Česko prověří nejen znalosti diváků, ale především vědomosti hvězdných soutěžících z řad celebrit. Večerem provází populární a ostřílený moderátor Libor Bouček. Sekundují mu dva „kapitáni“ v čele svých družstev, složených vždy ze tří známých hvězdných osobností. Členové týmů se budou střídat, ale kapitáni zůstávají ve všech dílech stejní. Prvním kapitánem je oblíbený herec, moderátor a multiinstrumentalista Jakub Prachař. Druhého kapitánského postu se ujal muž s nevídaným přehledem, úspěšný skladatel a textař, frontman kapely Tři sestry, zkrátka muž mnoha tváří – Lou Fanánek Hagen. Hvězdní soutěžící z řad našich oblíbených celebrit budou prověřeni ze znalostí týkajících se všeho, co je české, od notoricky známých věcí až po ty záludnější, ovšem neméně zajímavé! Jak moc jsou osobnosti z herecké branže, baviči, moderátoři, sportovci, adeptky soutěže krásy, hudebníci, tedy populární tváře českého showbusinessu Česka znalí? To uvidíme v show Máme rádi Česko!
Viking Vicky
Viking Vicky
Poďte a plavte sa po jednom mori za druhým s naším najnovším hrdinom, Vikingom Vickym a buďte svedkami jeho zábavných a roztomilých dobrodružstiev! Napriek tomu, že námorníci sa často zapletú do nebezpečných situácií, Vikingovia im bez váhania a neuveriteľne energicky priplávajú na pomoc. Pod vedením nášho neohrozeného Vickyho Vikingovia všetko vyriešia a dajú do poriadku, takže aj tie najväčšie starosti sa čoskoro rozplynú. Dobrý vietor, Vicky! Zdroj: TV JOJ
Dobrodružství medvídka Paddingtona
Dobrodružství medvídka Paddingtona
Dobrodružstvá medvedíka Paddingtona je nová séria príbehov o známom medvedíkovi. Sú to veselé dobrodružstvá plné statočnosti o tom, ako byť milý k druhým ľuďom a tiež, ako byť súčasťou milujúcej rodiny. Každá 11-minútová epizóda čerpá námet z knihy od Michaela Bonda, a tiež z celovečerných filmov, ktoré boli natočené ešte skôr v hranej podobe. Celý seriál je ovplyvnený celovečernými filmami, ale zásadný rozdiel je najmä v charaktere rodiny Braunových. Vo filme šlo o rodinu stredného veku, zatiaľ čo seriál vykresľuje mladú, začínajúcu rodinu, ktorá množstvo skúseností ešte len získava.
Chicago Fire
Chicago Fire
Život býva neraz horúci. Príbeh hasičov v meste Chicago. Akčný dramatický seriál umožňuje nahliadnuť do každodenného života príslušníkov hasičského zboru, záchranárov a lekárov z 51. obvodu mesta Chicago. Diváci tak majú príležitosť zoznámiť sa s často nadľudským bojom hrdinov všedných dní, ktorí pri plnení svojich úloh a záchrane ľudských životov každodenne nasadzujú životy vlastné. Prostredníctvom realisticky vykreslených postáv je tak možné nahliadnuť aj do tajomstiev hasičského povolania, ako aj do osobných životov hlavných protagonistov. Seriál ukazuje, že medzi hasičmi, tak ako medzi ostatnými ľuďmi, nechýba súdržnosť, ale ani protiklady a okamihy napätia. členovia tímu spolu tvoria rozmanitú, no blízku rodinu, ktorá si navzájom pomáha v ťažkých chvíľach.
Auto moto svět
Auto moto svět
Novinky motoristického světa, praktické rady a doporučení i nostalgie automobilů našich otců a dědečků. To vše v novém pořadu nejen pro současné řidičky a řidiče... Rady a informace. To je základní motto nového magazínu o automobilech a světě kolem nich. Objektivní testy, tipy a triky, pohledy do zákulisí. Nejen benzínovým nadšencům, ale i vyznavačům moderní palubní elektroniky nabízí pořad vhled do současnosti motoristického dění, vždy ale z pohledu českého řidiče, jeho potřeb a možností.
Lajna
Elitní hokejový kouč Luboš Hrouzek, olympijský vítěz z Nagana a bývalý hráč NHL, má před rozvodem s manželkou Helenou a hlavně se rozchází také se svým klubem HC Slavia Praha. Rozhodne se odejít z Prahy a začít znovu na místě, kde by ho asi nikdo nečekal... v Havířově! A nejede tam rozhodně sám. Chce v Havířově stvořit novou hokejovou legendu, Hrouzka juniora. Jméno Hrouzek totiž nikdo nikdy na dres azbukou nenapíše, dokud je Luboš naživu. Jméno Hrouzek patří na dres NHL!
Kikoriki
Kikoriki
Populárna ruská rozprávka pre deti KikoRiki je miestom plným dobrodružstiev, situácií zo skutočného života a cenných životných lekcií. Krátke epizódy zachytávajú životy postáv, ktoré vyrástli ako jedinečné osobnosti a napriek tomu sa navzájom akceptujú a rešpektujú. Pri riešení problémov pristupuje každá postava k danej situácii z inej perspektívy, využíva svoje silné stránky a tak pomáha riešiť problém.
Myšiak Anatole
Myšiak Anatole
Príbeh mladého myšiaka Anatola, ktorý žije v Paríži. Pracuje ako nočný strážnik vo fabrike na syr. Má manželku menom Doucette a ich rodinku dopĺňa šesť malých myší. Zdroj: TV RiK
Tina a Tony
Tina a Tony
Zvedavý hrošík Tony a maličká slonica Tina sú dvaja najlepší priatelia. Žijú v dedinke, ktorá je plná zázrakov, dobrodružstiev a veselých priateľov. Tento útulný svet je odrazom hier, ktoré sa dejú v detských izbách, kde si deti stanovujú svoje vlastné pravidlá. Každá epizóda tejto skvelej animovanej série so sebou prináša ponaučenie.
1890
Mladý, přesto již svými moderními vyšetřovatelskými metodami a úspěchy proslavený detektiv Jánoš Marton (Ján Koleník) z Pešti přijíždí na zámek Betliar řešit tajemnou brutální vraždu služky. Na Gemeru jej vítá místní rázný strážmistr Vilém Černý (Stanislav Majer), kterému přítomnost až příliš sebevědomého vyšetřovatele z Pešti v jeho rajónu, a povinnost s ním spolupracovat není vůbec po chuti… A zdá se, že Martonův pobyt nevyhovuje ani místním, k technickým novinkám nedůvěřivým obyvatelům, kteří před vědou upřednostňují víru v magii a pověry; vyšetřovatelova přítomnost je trnem v oku i obyvatelům zámku – mocné šlechtické rodině Wisniewskych, ve které má každý své tajemství…
Mimi šéf: zpátky ve hře
Mimi šéf: zpátky ve hře
Mimi šéf přivádí do kanceláře svého staršího bratříčka, aby ho naučil podnikat. Seriál podle populárního filmu.
Smráďa a Bláťa
Smráďa a Bláťa
Seriál sleduje dobrodružství dvou nejlepších přátel, ze kterých se stanou nečekaně hrdinové. Popelářský vůz Smráďa a bagr Bláťa jsou dynamické zábavné duo. Svými každodenními příhodami se učí, že věci nejdou vždy podle plánu, a učí se, jak v životě uspět.
Matematické príšerky
Matematické príšerky
Zoznámte sa s matematickými príšerkami: Maxom, Lily a Goo. Tento tím miluje dať svoje príšerkovské hlavičky dokopy a použiť matematické schopnosti na prekonanie akejkoľvek prekážky, ktorej musia čeliť. Zdroj: TV JOJ
Dve tváre Istanbulu
Dve tváre Istanbulu
Agah Karacay (Fikret Kuskan) je úspešný podnikateľ, ktorý si užíva luxusný život. Žije vo veľkej usadlosti spolu so svojou krásnou a ambicióznou manželkou Seniz (Mine Tugay), nezodpovedným synom Cenkom (Ozan Dolunay), bezstarostnou dcérou Damlou (Simay Barlas) a hendikepovaným synovcom Nedimom (Berker Guven). Keď bol Agahov starší brat pred rokmi zabitý, nielenže zdedil obrovské bohatstvo, ale prevzal zodpovednosť aj za jeho 8-ročného syna. Agah začal svojho synovca vychovávať, stala sa však neočakávaná tragédia, následkom ktorej ostal Nedim ochrnutý na invalidnom vozíku. Aj keď Agah svojho synovca miluje a snaží sa zo všetkých síl, aby sa o neho správne staral, jeho manželka Seniz chce tohto mladého chlapca poslať preč. Seniz ukrýva tajomstvo spojené s jej minulosťou a robí všetko, čo je potrebné, aby nevyplávalo na povrch. Seniz považuje Nedima za svojho nepriateľa, pretože je jediným svedkom všetkého, čo sa stalo pred rokmi. Z tohto dôvodu chce Seniz zhoršiť Nedimov zdravotný stav tým, že mu bude tajne dávať psychotiká. Bez toho, aby vedel všetky tieto veci, si Agah myslí, že Nedimova liečba nefunguje. Cíti sa zúfalo, že nemôže pomôcť svojmu úbohému synovcovi. A situácia sa skomplikuje, keď sa Agah dozvie, že má problém so srdcom.
Na lovu
Na lovu
Světově úspěšný televizní kvíz, ve kterém si můžete porovnat své znalosti s nejlepšími kvízovými mozky Česka! Tým soutěžících se pod taktovkou Ondřeje Sokola snaží uprchnout lovci a vyhrát peníze.
Nemocnica
Nemocnica
Na mieste, kde ide každý deň o život, sa zdá, že nie je priestor na nič iné, a už vôbec nie na vlastné životy lekárov. Ale aj lekári sú iba ľudia, a tak sa často stane, že tam, kde nie je priestor pre osobné zlyhanie, také zlyhanie musí nevyhnutne nastať. Dennodenný boj o život na urgente, a o to, či nad pacientom bdie Boh, alebo je všetko výlučne iba v rukách lekárov, prináša samotným lekárom mnohé traumy, večné otázky a dilemy. Na centrálny príjem prichádzajú dvaja mladí lekári, ktorí si ešte z fakulty nesú svoje ideály a predstavy. Tie sa švihnutím prútika rozplynú nástupom do reálnej nemocnice, kde si obaja robia atestáciu. Agáta (Anna Nováková) a Braňo (David Uzsák) majú navyše spoločnú minulosť, ktorá na škole nedopadla úplne najlepšie a tak medzi nimi vzniká prirodzená lekárska rivalita. Povrchnosť, nadradenosť, srdce, súcit a solidarita, to sú témami, ktorými sa deň čo deň lekári zaoberajú a každý z nich do práce vnáša to svoje. Každým dňom je čo nové sa naučiť, a často hlavní hrdinovia pochopia, že nie sú bohovia. To sa dvom mladým lekárom, ktorí práve prišli a myslia si, že môžu zachrániť svet, učí asi zo všetkého najťažšie. Lekári v Nemocnici žijú svojou prácou na maximum, a tak majú len málo priestoru na zoznámenie sa so životným partnerom mimo nemocnice. Preto často vznikajú vzťahy na pracovisku a nastáva vťahovanie životných peripetií a vzťahových problémov priamo na oddelenie. Zdroj: TV JOJ
Ostrov Hajaju
Ostrov Hajaju
Sean a Roisin každý deň nastupujú so svojimi kamarátmi zo školy na školskú loď a vyrážajú do čarovnej škôlky, kde sa stretnú so svojim učiteľom, ktorý je zhodou okolností jeleňom! Prostredníctvom predstavivosti, dobrodružstva a tímovej práce sa deti dozvedia o svojom svete a o tom, ako funguje, a to všetko s podporou svojich mnohých zvieracích priateľov na fantastickom a očarujúcom ostrove Hajaju! Zdroj: TV RiK HD
Koyaa
Koyaa žije vysoko nad mrakmi v horskej chate so svojim najlepším priateľom pánom Ravenom. V ich okolí stále ožívajú obyčajné predmety, ktoré spôsobujú všetky druhy problémov. Kým sa Koyaa zaoberá rôznymi udalosťami, pán Raven trpezlivo stavia a zhromažďuje svoje množstvo vtáčích búdok. Predbežne kontroluje Koyau, aby zistil, či je jeho priateľ v poriadku. Zdroj: TV RiK HD
Chrumka a Čipsík
Chrumka a Čipsík
Malé rozkošné mopsie dievčatko Chrumka čelí prvým výzvam v materskej škole, poznáva svet a všetky ťažkosti prekonáva s pomocou svojej prítulnej „hračky“ Čipsíka, živej drobnej myšky, ktorú musí držať v tajnosti.
MasterChef Česko
MasterChef Česko
Neobyčejná kuchařská reality show nabízí várku emocí, lidské příběhy a hlavně překvapivé kulinářské výtvory z rukou amatérských kuchařů z celé republiky. Tentokrát začne 7. souboj o nejlepšího amatérského kuchaře rovnou finálovou šestnáctkou, která se musí poprat s novými, extrémně těžkými výzvami, které prověří jejich schopnosti nejen v kuchyni MasterChefa, ale i v náročných venkovních výzvách.
Medzi nami zvieratkami
Medzi nami zvieratkami
Máme tu pštrosa s hlavou v piesku, slona čo chce lietať, šibalského hada i zvedavé žirafy. Všetci spolu zažívajú deň čo deň nové a veselé dobrodružstvá. Zdroj: TV RiK HD
Inkognito
Inkognito
Na světě existuje více než padesát tisíc profesí! A diváci televize Prima teď budou mít šanci poznat některé z nich zblízka. V premiérovém zábavném pořadu Inkognito, jehož princip je prověřen desítkami let a miliony diváků po celém světě, budou známé osobnosti hádat nejrůznější povolání ze všech koutů České republiky. O skvělou zábavu se postarají hádající Ondřej Gregor Brzobohatý, Petra Nesvačilová, Miloš Pokorný, Jakub Prachař a moderátor Libor Bouček. V každé epizodě premiérového pořadu Inkognito přijdou do studia zástupci třech různých profesí, kterých se bude čtveřice panelistů ptát na nejrůznější otázky s možnou odpovědí ano nebo ne. Cílem je zjistit dané povolání. V případě, že padne dvanáctkrát odpověď ne, hádající prohrávají a profese je odhalena moderátorem pořadu. Diváci se můžou sami rozhodnout, zda budou hádat, nebo si profesi přečtou v liště na televizní obrazovce, která se objeví vždy na krátkou chvíli po upozornění moderátorem. Nedílnou součástí každé epizody bude také návštěva VIP hosta. V tomto případě si panelisté nasadí na oči masky a hádají stejným principem jako povolání.
Vandráci
Vandráci
Tři Vandráci (Pavel Liška, Honza Révai a Hynek Bernard) si usmysleli, že se vydají za dobrodružstvím na vlastní pěst, aniž by věděli, co je čeká. A to ve všech směrech. Vybavili se kamerami, foťáky, dronem a spoustou techniky na zálohování dat a vydali se napříč střední Amerikou na vlastních motorkách, aby poznali místní kulturu, dotkli se historie indiánských legend, zažili nečekané. A mnohem víc. Nejsou to badatelé, motorkáři ani cestovatelé. Vandrování světem je prostě opravdu baví a doufají, že bude spolu s nimi bavit i vás. Zdroj: TV Prima
Odložený prípad
Odložený prípad
Detektívka Lilly Rushová znovu otvára prípady, ktorých stopa pred rokmi vychladla, a tak ich polícia nevyriešené odložila ad acta. Ako jediná žena na filadelfskom oddelení vrážd si predsavzala tieto „odložené prípady“ opätovne prešetriť - a podľa možností i vyriešiť a konečne uzavrieť.
Maškrtné medvedie príbehy
Maškrtné medvedie príbehy
Jeden je veľký a druhý drobček. Obaja sú medvede a sú stále hladní. Ale nielen láska k dobrému jedlu z nich robí najlepších priateľov. Ich hlavným spoločným cieľom je poriadne si napchať brušká, a tak sa väčšina ich každodenných dobrodružstiev točí okolo toho, ako sa čo najľahšie dostať k niečomu naozaj dobrému na zjedenie. Zdrojom inšpirácií pri vymýšľaní stratégií sú pre ne ich koníčky. Medveď rád číta dennú tlač, odborné publikácie, sleduje televíziu a surfuje po internete. Medvedík miluje rozprávky a príbehy o medveďoch. Často sa im ale stane, že aj ten najlepší plán nevychádza podľa pôvodných predstáv. To je potom v medveďom živote všetko hore nohami. Napriek mnohým nezdarom ich príhody dopadnú šťastne.
Hrdinovia z mesta
Hrdinovia z mesta
Vitajte na kúzelnom mieste, kde na bezpečnosť obyvateľov dohliadajú autíčka so srdcom na pravom mieste.
Bing
Zajíček Bing je roztomilá umíněná postavička, která má svůj vlastní obdivuhodný styl a velký smysl pro humor. S použitím těchto prostředků čelí stejným výzvám, jako děti v mateřských školkách: potýká se s oblékáním, s přesnídávkou a procházkami v parku. Příhody zajíčka Binga jsou díky své živosti a bezprostřednosti strhující a originální, a tak se určitě stanou oblíbeným pořadem všech malých dětí, ať už chodí do školky, nebo ne.
Údolie Muminovcov
Údolie Muminovcov
Seriálová adaptácia svetoznámych kníh pre deti, od fínskej spisovateľky, píšucej po švédsky, Tovy Janssonovej. Údolie Muminovcov je magické miesto nedotknuté človekom, ani moderným svetom. Tam žijú naši hrdinovia ako Mumintroll, Mrnka, Snusmumrik, Snorka, Muminmama, Muminocko, Sniff či Snorka. Muminovci sú veľmi láskavé bytosti plné života, smiechu a fantázie. Sú nesmierne optimistickí a odvážni. Majú veľký zmysel pre humor a sú vždy pripravení s otvorenou náručou prijať každého svojho príbuzného, priateľa, aj tuláka, ktorý k nim zavíta. Sú nesmierne tolerantní a každého berú takého, aký je, so všetkými nedostatkami a nepokúšajú sa ho zmeniť. Majú veľkú úctu a lásku k prírode. Každý príbeh s Mumintrollom, nám prinesie nové posolstvo, neopakovateľný zážitok a veľké dobrodružstvo.
ZOO
V seriálu Zoo jsou hlavními hrdinkami mladá dědička sklářského impéria Sidonie Anna Novotná a chůva v rodině soudce Viktorie „Viki“ Janečková. V hlavních rolích se představí Michaela Pecháčková jako Sidonie a Eva Burešová coby Viki. Tyhle dvě svede dohromady náhoda, láska ke svému povolání, ale i touha jít si za svými vlastními sny. Zatímco Sid místo prestižní školy v Americe uteče za svou láskou a začne, bez vědomí rodičů (které hrají Sabina Laurinová a Marek Taclík) pracovat v zoologické zahradě, Viktorie zase musí vyřešit svůj osobní život a skloubit ho se svou láskou – zpíváním.
Odznak Vysočina
Odznak Vysočina
Malé město Veselá, které vypadá na první pohled až idylicky – „všichni“ se spolu znají a potkávají se cestou do školy a do práce, navíc v malebném prostředí Vysočiny, která ale umí mnohdy ukázat i svou drsnou tvář. Ve Veselé sídlí menší oddělení kriminální policie, které vede žena – Dana Skálová. Ani malé město a venkov ovšem nejsou ušetřeny závažných zločinů, nejde sice o sériové vrahy či podivné nebo brutální kauzy, ale i přesto zasáhnou do života celé komunity. Důležitá je interakce mezi jednotlivými zúčastněnými či podezřelými, kteří lžou a navzájem se obviňují, nechybí ani nespolehliví svědkové a další postavy, které umí vyšetřování řádně zkomplikovat. Tajemství je ukryté právě v lidech, jejich osudech a motivacích, spíše než v samotném vykonstruovaném provedení vraždy. Hledání pachatele je proto společnou prací celého týmu. Zároveň rozplétáme i soukromé životy hlavních postav,sledujeme, jak se vypořádávají s dramatickými událostmi během vyšetřování, ale i se svou vlastní minulostí a představami o budoucnosti.
Malý Sheldon
Malý Sheldon
Pro devítiletého Sheldona Coopera není snadné vyrůstat ve východním Texasu. Být největším géniem své generace, který vyniká v pokročilé matematice i vědě, totiž není vždycky výhodou, zvláště pak v zemi, kde mají svrchovanou pozici náboženství a fotbal. A zatímco se zranitelný, nadaný a poněkud naivní Sheldon vyrovnává se světem, jeho úplně obyčejná rodina musí najít způsob, jak se vyrovnat s ním. Jeho otec George se ze všech sil snaží uspět jako středoškolský fotbalový trenér i jako otec chlapce, kterému nerozumí. Sheldonova matka Mary zuřivě brání a opatruje svého syna ve městě, kam prostě nezapadá. Sheldonův starší bratr Georgie sice dělá na střední škole co může, ale je těžké být za frajera, když chodíte do stejné třídy se svým devítiletým bratrem. A nakonec je zde taky Sheldonova sestra, jeho dvojče Missy, jež někdy těžce nese, že se jejímu bratrovi dostává tolik pozornosti, ale zároveň je to jediný člověk, který může Sheldonovi spolehlivě říci pravdu. Během deseti let vysílání seriálu Teorie velkého třesku diváci poznali ikonického, výstředního a neobyčejného Sheldona Coopera. Tento komediální seriál nám skýtá příležitost nahlédnout do jeho dětství, kdy se vydává na svou nevinnou, ošemetnou a slibnou cestu k přerodu v muže, jímž se stane.
Pan Selfridge
Pan Selfridge
Životní příběh Harryho Gordona Selfridge, okázalého a vizionářského zakladatele slavného londýnského obchodního domu Selfridges. Rodilý Američan Selfridge přichází do Londýna v roce 1908 a po negativních zkušenostech s provozem místních obchodních domů se rozhodne vybudovat a otevřít svůj vlastní velkolepý podnik a ukázat upjaté anglické společnosti, že nakupování může být vzrušující zábava. Než dokráčel až do tohoto bodu, musel však ujít dlouhou a trnitou cestu..
Anna mezi obojživelníky
Anna mezi obojživelníky
Dívka Anna se kouzlem dostane do magické země Amphibie, venkovské bažiny plné žabích lidí. S pomocí mladého žabáka jménem Sprig a jeho rodiny se Anna v nejrůznějších dobrodružstvích proměňuje v hrdinku a objevuje první skutečné přátelství svého života.
Kung Fu Panda: Tlapky osudu
Kung Fu Panda: Tlapky osudu
Když čtyři malé pandy narazí na tajemnou jeskyni pod pandí vesnicí a náhodou nasají sílu Chi od starobylých a silných bojovníků kung-fu, známou jako Čtyři konstelace, musejí naplnit poslání zachránit svět od zlé síly. Mezitím se Po střetne se svou zatím největší výzvou – naučit svou neřádnou partu dětí, jak nakládat s nově nabytými silami.
Komisař Montalbano
Komisař Montalbano
Případy komisaře Montalbana, hrdiny kriminálních románů, jejichž autorem je Andrea Camilleri, scénárista, režisér a jeden z nejznámějších současných italských spisovatelů. Scénáře detektivních příběhů začal psát po 2. světové válce, světovou slávu mu však přinesla až postava komisaře Salva Montalbana, jehož přivedl na svět v románu "Tvar vody". Své kriminální případy situuje do imaginárního sicilského pobřežního městečka. Montalbano je také pravověrný Sicilan s mimořádně vyvinutým citem pro spravedlnost a vášní pro dobré jídlo, pití a knihy, jimž se věnuje v každé své volné chvíli. A těch chvil mívá dost, neboť žije sám, jeho přítelkyně Livia z dalekého Janova jej navštěvuje jen občas a Montalbano společnost jiných žen příliš nevyhledává…
Jurský svět: Legenda Isla Nublar
Jurský svět: Legenda Isla Nublar
Na dinosauří park se valí jedna pohroma za druhou a odvrátit je mohou jedině Owen Grady a Claire Dearingová. Cvičitel velociraptorů a manažerka Jurského parku řeší dinosauří apokalypsu obřích rozměrů.
Komisár Montalbano
Komisár Montalbano
Taliansky seriál Komisár Montalbano predstavuje klasické detektívne príbehy, ktoré knižne stvoril taliansky spisovateľ, scenárista a režisér Andrea Camilleri. Salvo Montabano žije a pracuje vo fiktívnom sicílskom prímorskom mestečku Vigàta. Ako policajt v štátnej službe, sa zaoberá rôznymi prípadmi, ktoré sú typické pre región Sicílie, ako mafiánske zločiny, vraždy, nekalé praktiky, únosy. Je to veľmi nekonvenčný vyšetrovateľ, ktorý vie byť priamočiary i prudký, no zároveň vie byť aj otvorený a láskavý k ľuďom. Prípady, ktoré vyšetruje, sa snaží čo najpresnejšie zrekonštruovať tak, aby prišiel k ich úspešnému vyriešeniu. Hlavnú úlohu Montalbana stvárňuje taliansky herec Luca Zingaretti.
Dimitri
Dimitri
Malý vták Dimitri zo severnej Európy pristál na planine Ubuyu v Afrike. Každý deň sa učí prekonávať svoje obavy a objavovať svet plný prekvapení. Bábkový seriál pre deti.
Let´s Dance
Let´s Dance
Let´s Dance je licencovaný formát, ktorý pochádza z Veľkej Británie. Na obrazovkách TV Markíza sa prvýkrát objavil v roku 2006 a túto jar sa bude vysielať už siedma séria. V poradí už siedma séria prinesie opäť vystúpenia pripomínajúce hollywoodske produkcie, kreatívne kostýmy, tematické večery, emotívne či výnimočné vystúpenia celebrít a nádherné emócie, ktoré sú jej neoddeliteľnou súčasťou. O tom, kto sa bude môcť pýšiť titulom kráľovná a kráľ tanečného parketu, rozhoduje odborná porota a diváci prostredníctvom SMS hlasovania. Let‘s Dance bude opäť prehliadkou krásy a elegancie v podobe majstrovského prepojenia obdivuhodných tanečných výkonov v nádhernom oblečení, špičkových hudobných aranžmánov a nenúteného, ale pritom kultivovaného a vtipného vystupovania moderátorov.
Tátové na tahu
Tátové na tahu
Je ráno, 1. září. Před školní budovou není po dvou měsících prázdnin k hnutí a okolní ulice jsou ucpané parkujícími auty. Všechny řídí výhradně ženy a ze zadních sedaček jako miniaturní parašutisté vyskají děti s obrovskými batohy. A uprostřed toho ženského světa se najednou objeví 4 exoti. Chlapi na mateřské. Konec starých časů. Muži chodí na mateřskou, exmanželé se o potomky starájí ve střídavé péči a homosexuální páry mají děti. A i když teď chlapi dělají totéž, co ženy, není to totéž. Dopravit děti do školy ještě předtím, než skončí vyučování. Nezapomenout se po rozvodu vystěhovat z bytu. Nebo zajít na nákup a místo piva koupit sunar. Výchova je teď dobrodružnější. Chytrý, dojemný a vtipný příběh o 4 moderních rodinách, které mají jedno společné. Domácnost a výchovu dětí si vzali na starost muži. Každý z hrdinů je naprosto odlišný, ale spojuje je jejich společný úděl, přátelství a snaha nepoztrácet děti. Během série s nimi prožíváme zrození, svatby, rozvody, kariérní pády i soukromé tragédie. Budou se nenávidět milovat, navzájem si pomáhat a hlavně bojovat o to, aby byl každý z nich nejlepším tátou na světě.
Rákosníček a jeho rybník
Rákosníček a jeho rybník
„Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet, a dost možná ještě dál, je rybníček Brčálník…“ Skvělá animace a úžasný dabing Jiřiny Bohdalové dělá z tohoto večerníčku nezapomenutelnou záležitost! Řada příběhů o Rákosníčkovi. Svými radami a vynálezy se Rákosníček snaží pomoci obyvatelům rybníka Brčálníku.
Zou
Malý zebří rošťák jménem Zou prožívá ve společnosti své báječné rodinky spoustu zábavy a nezapomenutelných dobrodružství... Zou bydlí ve velkém domě společně se svou maminkou a tatínkem. Dalšími členy jejich domácnosti jsou babička s dědečkem a prababičkou. Posledním členem této zebří rodinky je jejich ptačí mazlíček Pírko. Malý Zou si s velkou oblibou představuje, čím by se chtěl stát v dospělosti. Jeho fantazie nezná mezí, a proto si rád hraje na nejrůznější profese. V jeho hrách mu je velkým parťákem jeho neposedný dědeček a také jeho zebří kamarádi ze sousedství. Na všechny čeká řada neobyčejných zážitků.
Skryté skvosty
Skryté skvosty
Nový cyklus vypráví o málo známých památkách. Deset objektů, které stojí za to blíže prozkoumat, představit v širších souvislostech a možná přesvědčit televizní diváky k osobní návštěvě. A nebudou to jen hrady a zámky, ale také hrobky, vily nebo doly (Grabštejn, Nechanice, Buchlovice, Jezeří, Rožmberk, Vila Stiassni, Důl Michal, Manětín, Kynžvart, Jaroměřice nad Rokytnou). Půlhodinovými díly diváky pravidelně provede herec Jaroslav Plesl. Zapřít nelze jeho osobní zájem o historii, cenné proto budou i jeho odborné postřehy a poznámky při diskusích s odborníky či kastelány. Každý objekt totiž skrývá svá neobjevená tajemství, největší perly inventáře nebo dávno zapomenuté příběhy, jeho cílem je vypátrat ty nejzajímavější. Vyprávění doplní atraktivní záběry z archivu České televize, který skrývá mnoho pokladů v podobě historických obrázků daných památek, ale i filmů, které se na daném místě natáčely... Cyklus vznikl ve spolupráci s Národním památkovým ústavem a portálem Kudy z nudy (CzechTourism).
Sven Hjerson Agathy Christie
Sven Hjerson Agathy Christie
Uzavretý, záhadný a silne citovo založený Sven Hjerson bol kedysi uznávaným kriminálnym profilovačom. Počas svojej kariéry sa podieľal na mnohých významných prípadoch, ale náhle sa rozhodol odísť od žiari reflektorov. Príbeh začína vo chvíli, keď sa Hjerson práve dozvie o smrti svojej matky a je nútený vrátiť sa po 30 rokoch späť na Ålandy. Kláre – bývalej televíznej producentke bulvárnych programov, ktorá chce natočiť krimi program o Hjersonovi, sa ho podarí vypátrať a dostať sa na rovnaký trajekt. Keď niekto na lodi zavraždí mladého novinára, začne neochotný Hjerson a horlivá Klára riešiť sériu záhadných vrážd.
Chuggington
Chuggington
Chuggington je neobyčajné miesto, kde sú jedinými dopravnými prostriedkami zvláštne vlaky, ktoré rozprávajú, myslia a nepotrebují strojvodcov. Staňte sa svedkami dobrodružstva troch mladých a neskúsených vláčikov WILSONA, BREWSTERA a KOKO, ktorí sa podobne ako všetky ostatné deti učia najradšej pri hrách a zábave.
Vteřiny života
Vteřiny života
Pět mladých zdravotníků pracujících v první linii rušné nemocnice sv. Marie v centru města, kteří zasvětili svůj život pomoci druhým a zároveň se snaží pomoci sami sobě.
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
Romantická novinka si už podmanila celý svet. Stačil jediný bozk a dobrodruh Can a rojko Sanem sa do seba osudovo zaľúbili, ibaže... Skôr než sa vôbec spoznali! Dievča, ktoré sa odmieta vydať a dedič reklamného impéria sa nemajú príliš v láske. A predsa sú do seba až po uši!
Komisař Moulin
Komisař Moulin
Je jedním z nejslavnějších televizních komisařů, natočil 75 epizod, vedle hlavní role komisaře Moulina sám režíroval, psal scénáře a produkoval. U nás našel jedinečnou oporu v českém hlase, který mu propůjčil Miroslav Moravec, jenž namluvil všechny epizody.
Safari z Knihy džunglí
Safari z Knihy džunglí
Malý Mauglí poznává s pomocí svých zvířecích kamarádů rozmanitý svět přírody... Máte rádi příběh o malém chlapci jménem Mauglí, kterého vychovala zvířata v džungli? Pak jste tu správně. Ale pokud se vám líbí filmy o opravdových zvířatech a chcete se dozvědět něco o jejich životě, chování či schopnostech, pak jste tu také správně! Jak je to možné? Jak Mauglí roste, má stále více otázek a stále větší touhu poznávat svět. V tom mu pomohou jeho nejbližší v čele s moudrým a dobromyslným medvědem jménem Balú. Těšit se můžete na animované příběhy a zároveň na dokumentární záběry zvířat v divoké přírodě.
Jojo, to vážne?!
Jojo, to vážne?!
Hlavnou postavou seriálu je osemročný nezbedník Jojo, ktorý rád vymýšľa a najradšej by sa celý deň iba hral a zabával. Jeho mamička mu však dáva rôzne úlohy, s ktorými potrebuje v domácnosti pomôcť. Nedáva mu ich príkazom, ale vysvetľuje, prečo by to mal urobiť aj keď sa mu nechce. Z vedeckého hľadiska mu vysvetlí dôvod aj jeho otecko vedátor. Okrem nich v seriáli uvidíte aj Jojovu malú sestričku Olinku.
Mladý Sheldon
Mladý Sheldon
Deväťročný Sheldon Cooper je malý genius a v živote to nemá ľahké. Sestru Missy štve, starší brat Georgie ho priamo nenávidí a jeho otec niekedy býva v rozpakoch, ako sa k nemu správať. Ale mama ho bezvýhradne miluje. Byť najväčším géniom svojej generácie, ktorý vyniká v pokročilej matematike aj vede, totiž nie je vždy výhodou, najmä v krajine, kde majú zvrchovanú pozíciu náboženstvo a futbal. A zatiaľ čo sa zraniteľný, nadaný a trochu naivný Sheldon vyrovnáva so svetom, jeho úplne obyčajná rodina musí nájsť spôsob, ako sa vyrovnať s ním. V priebehu 12 rokov vysielania Teórie veľkého tresku sa diváci zoznámili s legendárnym, výstredným a výnimočným Sheldonom Cooperom. Tento vtipný seriál nám dáva príležitosť spoznať jeho detstvo, keď sa vydáva na neobvyklú a sľubnú cestu k dospelosti.
Zdravotní škola
Zdravotní škola
Mladé dívky a chlapci usilují stát se zdravotníky a pomáhat druhým v poválečném Dánsku... Dánsko, roku 1952. Několik let po konci II. světové války se zdravotnictví potýká s akutním nedostatkem sester, a proto se odvážná ředitelka zdravotnické školy v městečku Frendenslund rozhodne pro odvážný experiment – poprvé v dánské historii otevře škola své dveře i mužským studentům
Stateční zajíčci
Stateční zajíčci
Víte, že zajíčci jsou odvážná a nebojácná zvířátka, která se nezaleknou žádného dobrodružství? Stateční zajíčci je animovaný zábavný a vzdělávací seriál pro předškolní děti. Hlavní myšlenkou seriálu je ukázat dětem rozmanitost světa kolem nich, naučit je přijímat různé rysy druhých a úspěšně komunikovat i s těmi, kdo jsou úplně jiní.
Toskánska vášeň
Toskánska vášeň
Taliansky romantický seriál z prostredia nádherného Toskánska. Hlavná hrdinka Auróra bojuje za svoju slobodu a nezávislosť proti všetkým tým, ktorí ju obviňovali a stále obviňujú zo smrti Lucu Monforteho.
Bo & To
Bo & To
Jak vést kavárnu s nezbednou kočičí rodinkou v domě. Zahraniční animovaný loutkový seriál.
Sherlock Holmes: Jak prosté
Sherlock Holmes: Jak prosté
Moderní verze příběhů londýnského detektiva. Odehrává se v prostředí New Yorku, kde se Sherlock Holmes vzpamatovává z nedávné drogové závislosti. Za asistence doktorky Joan Watsonové řeší složité případy pro místní kriminálku.
Hořký svět
Hořký svět
Štěpán je propuštěn z práce, ale s optimismem sobě vlastním se přizpůsobí okolnostem - stane se z něj muž v domácnosti a plánuje absolvovat sommeliérský kurz. Jeho žena Veronika až taková optimistka není, půlroční Štěpánovo odstupné sice vydrželo skoro rok a ona si v pozici vrchní sestry v nemocnici bere na přilepšenou noční služby, ale chod domácnosti a vodácký sport syna Honzíka přece jenom něco stojí a Veronice už dochází síly. Osud rodině přinese novou výzvu - dědictví v podobě malého rodinného pivovaru v Posázaví.
Výnimočná Nikol
Výnimočná Nikol
V hlavnej úlohe sa predstaví skvelá herečka Táňa Pauhofová ako slobodná matka troch detí, ktorá sa riadi heslom „čo na srdci, to na jazyku“. Upratovačke Nikol sa život zmení v okamihu. Pracuje na policajnej stanici, v jeden večer neodolá a na tabuli prepíše poznámky k zamotanému prípadu, čím výrazne pomôže policajtom zamerať sa na skutočného páchateľa...
CSI: Vegas
CSI: Vegas
Spin–off seriálu C.S.I.: Kriminálka Las Vegas prináša nové prípady z hriešneho mesta, ktoré preslávili nielen hazardné hry a nerestný život, ale aj úspechy jedného z najlepších kriminalistických laboratórií na svete. A práve tie začali niekomu prekážať tak, že sa ho pokúša zničiť a spochybniť jeho doterajšiu prácu...
FBI: International
FBI: International
FBI: International je spin-off kriminálnych seriálov FBI a FBI: Most Wanted, takže sa znova vracajú nielen špeciálni agenti Maggie Bellová, Omar Adom Zidan a Isobel Castlilleová z newyorskej pobočky FBI, ale aj Jess La Croix, šéf špeciálneho tímu FBI, ktorý pátra po najhľadanejších zločincoch na úteku.
Miesto zločinu Ostrava
Miesto zločinu Ostrava
Ema a Ján, sú dvojica zdanlivo veľmi odlišných vyšetrovateľov kriminálnej polície v Ostrave. Ema je priamočiara, racionálna a súťaživá, pričom Ján je skôr výbušný, náladový a vzťahovačný. Pri vyšetrovaní náročných prípadov sa z nich postupne stane dvojica, ktorá sa bude nielen skvele profesionálne dopĺňať, ale budú v sebe dokonca nachádzať možno aj niečo viac, ako len profesionálnu náklonnosť. Príbehy seriálu sú inšpirované skutočnými prípadmi, ktoré vyšetrovala ostravská polícia počas uplynulých rokov.
Zázraky přírody
Zázraky přírody
Zábavná show, kde je hlavní hvězdou příroda sama. Moderátoři Maroš Kramár a Vladimír Kořen vás provedou pořadem, u kterého se budete divit, žasnout a samozřejmě se bavit. Naším tématem je genialita matky přírody a to, jak lidé dokáží využít jejích obrovských "vynálezů".
Na krok od nebe
Na krok od nebe
Když je neapolský komisař převelen do nejzazšího koutu země, nezbývá než se k výzvám postavit čelem jako každý místní horal. Nebo se o to aspoň pokusit. Italský detektivní seriál z horského regionu Horní Adiže
2 baby na mizine
2 baby na mizine
Caroline a Max pracujú ako čašníčky v jednom brooklynskom bistre. Obe ale pochádzajú z úplne iného prostredia, Caroline bola kedysi veľmi bohatá, Max vždy trela biedu. Carolinin otec si odpykáva vo väzení trest za podvody a Caroline kvôli nemu prišla o svoj trustový fond. Max sa ju snaží v práci podporiť, zatiaľ čo Caroline dostane nápad, ako by si mohli obe dievčatá privyrobiť - budú predávať mafiny, ktoré Max pečie. Pretože Caroline nemá kde spať a prebýva v metre, Max sa rozhodne vziať ju k sebe domov. Čoskoro sa z oboch servírok stávajú kamarátky a nerozlučná dvojka v podnikaní. Caroline sa už totiž v hlave rodí plán, ako môžu spolu s Max zbohatnúť. Otvoria si vlastnú cukráreň, ale k tomu všetkému chýba jediné – zohnať dostatok hotovosti, aby mali kapitál na rozbeh. No vždy sa napokon ocitnú na mizine.
M*A*S*H
M*A*S*H
Na slovenské obrazovky sa vracia M*A*S*H, kultový seriál o živote osadenstva vojenskej poľnej nemocnice v období Kórejskej vojny. Divákom dáva jedinečnú možnosť nahliadnuť do každodenného života lekárov, sestier a vojakov. Postavy seriálu čakajú v prostredí vojny mnohokrát aj veľmi dramatické momenty, aj napriek tomu ich však dokážu prežiť s nadhľadom a humorom.
Gus, malý veľký rytier
Gus, malý veľký rytier
Kde bolo, tam bolo, žil raz malý chlapec menom Gus, ktorý sa chce stať veľkým rytierom. Nie, prepáčte, nie „veľký rytier“..najväčší rytier v celom Karamelovom kráľovstve! Zatiaľ by to nebolo až také hrozné. Až na jeden malý, maličký detail.. Je asi tri jablká vysoký, aby som bol presný. Ale nenechajte sa oklamať jeho výškou, srdce má veľké ako dom!
Vražedná čísla
Vražedná čísla
Tento seriál, inspirovaný současnými případy, popisuje spolupráci policie a matematiků při řešení těch nejsložitějších případů. Hlavní postavou je agent FBI, který přizve svého mladšího bratra, geniálního matematika, aby mu pomohl řešit případy, které vyžadují speciální přístup.
Spravedlnost
Spravedlnost
Jakou cenu musí zaplatit detektiv vyšetřující případ vraždy prominentního soudce, kterou spáchala jeho dcera? Třídílné psychologické drama, v němž divák sice zná vraha už od začátku, ale až do konce je v napětí, protože postupně odkrývá okolnosti a důvody vraždy, která ovlivní životy hned několika postav.
Kiwi a Strit
Kiwi a Strit
Bláznivá dobrodružství dvou chlupatých kamarádů.
Kravička Henrietta
Kravička Henrietta
Německý animovaný seriál pro všechny děti. V hlavní roli Kravička Henrietta, která je tak trochu zvláštní poštovní doručovatelka.
Kravička Henrietta
Kravička Henrietta
Animovaný seriál s poštovou doručovateľkou Henriettou v hlavnej úlohe.
Dobré ráno, Brno!
Dobré ráno, Brno!
Dobré ráno, Brno! je osmidílný televizní seriál Jana Prušinovského, který si tentokrát vybral prostředí živě vysílaného ranního pořadu, o němž vypráví s obrovskou nadsázkou. Pořad Dobré ráno to nemá jednoduché. Je to ranní show, jejímž posláním je připravit diváky do nastávajícího dne pomocí dobré nálady. Každý ho zná, ale málokdo na něj soustředěně kouká. Pro několik šťastlivců bývá tento pořad odrazový můstek k další kariéře a pro většinu hrob.
Mama na prenájom
Mama na prenájom
Mama na prenájom je dojímavým aj napínavým príbehom, v ktorom sa cesty dvoch rodín pretnú vďaka náhode a želaniu malého dievčatka spoznať svoju mamu... Úspešný gynekológ a spolumajiteľ prestížnej pôrodníckej kliniky Martin Toman (Adam Bardy) sám so svojím otcom Edom (Vladimír Kobielsky) vychováva škôlkarku Hanku (Larisa Mižigar). Jej mama od nich odišla tak dávno, že Hanka si ju vôbec nepamätá. Martin však Hanke neuvážene sľúbil, že na jej šieste narodeniny mama príde a teraz netuší, ako svoj sľub naplní. Nečakanú záchranu nájde v nespútanej a trochu bláznivej Nadi Vernerovej (Martina Zábranská), ktorá spolu so svojím otcom Dušanom (Maroš Kramár) a súrodencami Beátou (Kamila Heribanová) a Jurajom (Martin Klinčúch) prevádzkuje rodinnú reštauráciu. Hanku s Naďou spája, že ani Nadina matka už dávno nie je prítomná v živote Vernerovcov. Stretnutie Nadi a Martina spustí sled nečakaných zvratov a udalostí, ktoré nakoniec prepletú obe rodiny, vyplavia temné tajomstvá minulosti a zároveň dajú Hanke nádej, že jedného dňa naozaj nájde svoju vysnívanú mamu.
Iveta
Slovenský seriál o nás, predsudkoch, živote, láske, splnených aj nesplnených snoch. Autentický, vtipný, no i kontroverzný príbeh o pôvabnom dievčati tmavej pleti s ambíciou byť iná ako všetci ostatní.
Dunaj, k vašim službám
Dunaj, k vašim službám
Rok 1939. Dunaj - nový obchodný dom na Slovensku, otvára svoje brány a stáva sa symbolom modernej doby. Súčasne je vyhlásený Slovenský štát a krajina je uvrhnutá do neistoty a strachu z možnej vojny. Dunaj je však plný ľudí, ktorých sny a odvaha sú silnejšie než hrozby zvonku. Tri mladé predavačky na oddelení módy – Klára Zacharová (Kristína Svarinská), Eva Dušeková (Petra Dubayová) a Alena Valentová (Lesana Krausková) tu prežívajú prvé lásky, formujú nové priateľstvá a neoblomne hľadajú cestu k svojmu šťastiu. Odvážna Klára sa pokúša začať nový život s falošnou identitou, ale temná minulosť ju neustále dobieha a stojí v ceste jej novej láske. Temperamentná Eva túži po kariére slávnej speváčky, ale cestu k úspechu jej komplikujú city.
Policie Modrava
Policie Modrava
Zločin nie je len výsadou veľkých miest. O tom presvedčí divákov hlavná postava krimiseriálu Policie Modrava, šikovná a do práce veľmi zapálená kapitánka Jana Vinická (Soňa Norisová), ktorá prichádza z Plzne na Modravu, aby tu nastúpila na uvoľnené miesto vedúcej miestneho policajného oddelenia. Hoci sa ako žena, a ešte ku všetkému šéfka oddelenia plného mužov, od začiatku stretáva s nedôverou svojich podriadených, a u niektorých s neprajnosťou a škodoradostnou radosťou z každého potknutia, svojim zápalom, schopnosťami a maximálnym ponorením do práce si pomaly buduje uznanie a rešpekt. Pomáha jej v tom aj jej rázna povaha a nevyčerpateľná energia s ktorou sa púšťa do riešenia každého problému.
Píkova zoo
Píkova zoo
Vitajte vo svete plnom zábavy v Píkova zoo, kde sa s hrejivými a pútavými postavičkami, ľudskými aj zvieracími, vydávate na sériu veselých dobrodružstiev, ktoré deti rozosmejú, prinútia premýšľať a zároveň sa niečo naučiť.
Hit roka
Hit roka
Hit roka je pôvodný hudobno-zábavný cyklus, koncipovaný ako show plná zábavy, rozhovorov a hudobných hitov, ktoré zneli éterom v rokoch svojho vzniku. V jednotlivých častiach cyklu budeme zmapovávať rok po roku, čo zaujímavé sa udialo počas 30 rokov samostatnej Slovenskej republiky. Každý rok má svoje „Best Of“, na ktoré sa oplatí zaspomínať. Pripomenieme ho aj vo vtipne komentovaných zostrihoch najvýraznejších udalostí, ale predovšetkým cez znamenia doby, ktoré ho vytvárali.
Cestou necestou
Cestou necestou
Malý filmový štáb sa vydáva po stopách zaujímavých Slovákov žijúcich v zahraničí, ktorí dobre poznajú miestne pomery. Prostredníctvom svojich očí nám ukážu, ako vonia a chutí ďaleký svet. Môžeme sa úprimne tešiť, že spoznáme veľa zaujímavých krajín, regiónov a miest, cez fantastické gastronomické zážitky a informácie.
Top Wing: Ptačí kadeti
Top Wing: Ptačí kadeti
Top Wing je akční dobrodružný seriál pro předškoláky, který sleduje příhody nadšených ptačích kadetů, studujících na akademii Top Wing.
Příběhy starých hospod
Příběhy starých hospod
Jedinečnou atmosféru míst, která byla odjakživa neoficiálními centry společenského života vesnic i měst, poodkrývá herec Josef Polášek spolu s pamětníky, štamgasty i historiky. I ve druhé řadě tohoto seriálu si s nadšením vychutná vše, co k danému místu náleží v gastronomickém i kulturně-historickém kontextu.
Na nože
Na nože
Na obrazovky TV Markíza prichádza celosvetovo úspešná šou Na nože. V slovenskej verzii gastronomickej reality šou sa divákom predstaví renomovaný a viacerými prestížnymi oceneniami ovenčený šéfkuchár Martin Novák, ktorý si taktiež nekladie servítku pred ústa a vie byť poriadne prísnym kritikom. Za prítomnosti televíznych kamier sa bude snažiť vytiahnuť z problémov reštaurácie, ktoré sa z najrôznejších dôvodov ocitli v kríze, alebo dokonca na hranici krachu. Budú ich majitelia počúvať dobre mienené rady skúseného odborníka, alebo si naďalej budú všetko robiť po svojom?
Buchty po ránu
Buchty po ránu
Josef Maršálek společně s Terezou Bebarovou pečou známé i méně známé sladké i slané dobroty. S humorem a lehkostí odtajní triky, jak vykouzlit to nejlepší.
Dračí záchranáři
Dračí záchranáři
Hrdiny svět potřebuje, jen ti ho zachrání. Dvojčata Dak a Leyla a čtveřice jejich dračích kamarádů zachraňují Vikingy i draky v okolí městečka Stokučí.
Zvieratká
Zvieratká
Spoznajte zvieratká tak, ako ste ich ešte nikdy nevideli. V seriáli Zvieratká po prvý raz v histórii spoznáme názory zvierat na dokumentárne filmy o prírode, zistíme, čo si chlpatí a operení priatelia skutočne myslia, a zároveň sa dozvieme niekoľko úžasných faktov o prírodnom svete.
Yellowstone
Yellowstone
Původní dramatický seriál zachycuje rodinu Duttonových v čele s Johnem Duttonem, která ovládá největší dobytčí ranč ve Spojených státech. Uprostřed měnících se aliancí, nevyřešených vražd, starých ran a těžce získávaného respektu je ranč v neustálém konfliktu se svými sousedy – rozrůstajícím se městem, indiánskou rezervací a prvním americkým národním parkem.
Mechamato
Mechamato
Sledujte dobrodružstvá milého a kreatívneho chlapca menom Amato, ktorý sa neúmyselne stane pánom MechaBota. Ten má schopnosť zmeniť akýkoľvek predmet každodenného života na špičkové zariadenie. Spoločne sa dokážu spojiť („Mechamato“) do neskutočného obrneného hrdinu. S pomocou svojich najlepších priateľov je Mechamato na misii poraziť a chytiť zlých robotov skôr, ako spôsobia v meste ďalší chaos.
Tajomstvá Medovej doliny
Tajomstvá Medovej doliny
Medová dolina je malé prímorské mestečko, v ktorom žijú rôzne druhy zvierat. Ježica Mary, skvelá kuchárka a cukrárka, veverička Lucy, dizajnérka a módna návrhárka, melancholický a láskavý malý medvedík Phil a ostatní obyvatelia pobrežného mestečka si tu nažívajú v mieri a priateľstve a radi spolu trávia voľný čas. V ich okolí sa však často odohrávajú nevysvetliteľné udalosti, ktoré niekedy vedú k nedorozumeniam, ba dokonca k nezmyselným hádkam. Záhadné situácie pomáha susedom objasňovať skvelá sova Sofia. Cez deň spí, ale jej verný pomocník, veveričiak Čink, všetko dianie v mestečku nakrúca na kameru, takže v noci môže detektívka Sofia analyzovať stopy, hľadať dôkazy, vyšetrovať mysteriózne zločiny a odhaľovať záhady Medovej doliny.
Panda a Krash
Panda a Krash
Sleduj dobrodružstvá impulzívneho Krasha a lojálnej Pandy, keď každú noc ožijú v obchode s hračkami a vydávajú sa za dobrodružstvami s priateľmi.
Grantchester
Grantchester
Dej sa odohráva v päťdesiatych rokoch minulého storočia v tichom mestečku Grantchester, ktoré sa nachádza pár kilometrov od univerzitného mesta Cambridge. Hlavným hrdinom je trochu nekonvenčný anglikánsky vikár Sidney Chambers (James Norton) – mladý, veľmi príťažlivý a beznádejne zamilovaný do zasnúbenej ženy a jazzu. Po tom, čo si ako elitný vojak prešiel peklom druhej svetovej vojny, trpí posttraumatickým syndrómom, a azda aj preto holduje whisky viac, ako by sa na duchovného patrilo. Okrem toho je obdarený talentom rozpletať aj najzamotanejšie kriminálne záhady a pre odhalenie páchateľov neváha porušiť nejedno prikázanie. Jeho partnerom pri vyšetrovaniach aj popíjaní sa po počiatočných nezhodách stane miestny policajný inšpektor Geordie Keating.
Ruža pre nevestu
Ruža pre nevestu
Po dlhých rokoch sa na obrazovky TV Markíza vracia celosvetovo úspešný formát The Bachelor, tentokrát so slovenským názvom Ruža pre nevestu. V minulosti ho diváci a diváčky mohli poznať pod názvom Nevesta pre milionára. V najromantickejšej šou tejto sezóny dostane jeden atraktívny slobodný muž príležitosť nájsť si ženu svojich snov – a možno aj budúcu nevestu. Na vzrušujúcej romantickej ceste stretne príťažlivý a úspešný podnikateľ Tomáš Tarr 18 žien, s ktorými sa bude postupne zoznamovať, zbližovať a vyberať si z nich svoju potenciálnu životnú partnerku. Na konci v dramatickom a emotívnom finále zostane už iba jedna žena. Prijme napokon jeho ružu a stane sa z nich skutočný, láskou naplnený pár? Zaujímavosťou je, že väčšina diania sa bude odohrávať v Turecku, diváci a diváčky sa tak môžu tešiť na skvelú šou plnú romantiky a emócií v krásnom exotickom prostredí. Moderuje Krištof Králik.
Sherlock
Sherlock
Nové spracovanie kultového detektíva, vsadené do súčasného Londýna. Ako to však vyzerá, keď sa Sherlock Holmes (Benedict Cumberbatch) s podporou doktora Watsona (Martin Freeman) dostane na stopu zločinu v Londýne 21. storočia?
Lásce navzdory
Lásce navzdory
Muži i ženy bývají tvrdohlaví. Ale láska může být nejtvrdohlavější ze všech... Mladá absolventka univerzity v Turecku nastupuje do první práce. Kvůli konzervativním názorům rodiny se Defne převléká až na parkovišti, když je přistižena ostrahou a první den přichází pozdě. Jak se později ukáže, nejednalo se však o ostrahu, ale o ředitele firmy, který jí nástup do zaměstnání vůbec neusnadňuje…
Duda a Dada
Duda a Dada
Príbeh o tom, ako sa mladý krtko, ktorý práve objavuje nadzemný svet, spriatelí s prieskumníkom a zažívajú spolu vzrušujúce dobrodružstvá.
Fíha tralala
Fíha tralala
Škriatok Fíha tralala prichádza s veselými pesničkami aj so svojím Baby Bandom a malými kamarátmi. V jeho domčeku zažijete zábavu aj ponaučenie. Spoznajte čísla, farby, ročné obdobia, ovocie, zeleninu, upratovanie izbičky či slušné správanie. Deti sa hravou formou pripravia na prvé krôčiky z bezstarostného detstva do školských lavíc.
Špecialisti
Špecialisti
Elitný tím policajtov v každej epizóde hľadá páchateľa tých najzávažnejších trestných činov. Seriál je plný akčných scén, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou policajnej práce. Divákom bude opäť poodhalené aj súkromie jednotlivých vyšetrovateľov. Ich blízki sú im často nápomocní pri riešení kriminálnych prípadov.
Apollo a veselé chrobáčiky
Apollo a veselé chrobáčiky
Keď prišiel do záhrady, Cvrček Apollo našiel novú rodinu. A vie, aká dôležitá je rodina, a preto ju chce udržiavať v harmónii. Takže vždy, keď sa v komunite objaví nejaký problém, Chrobáčikovia sa môžu vždy spoľahnúť, že im podá pomocnú ruku.
Polly Pocket
Polly Pocket
Polly Pocket sa často hovorí, že je „príliš malá“ na to, aby robila veci, ktoré robiť chce. Polly však dokazuje to, čo vie každé dieťa... byť malá nie je obmedzením, je to jej najväčšia sila!
Monchhichi
Monchhichi
Za súmraku vidíš hviezdy na nebi a trblietanie padajúce na každé dieťa, ktoré zaspáva. Všetko pochádza z továrne snového stromu – magického miesta, kde sa vyrábajú tie najsladšie sny. Nasleduj Mončiči, správcov spánku, na ich magickej a dobrodružnej ceste. A pamätaj, že vyrábať sladké sny dá oveľa viac práce, než by si človek mohol myslieť!
Flopy
Radi sa hráte a objavujete? Poďte sa zabaviť a naučiť nové veci s vašim kamarátom Flopy. Bude to su-su-superské!
Moe a jeho šou
Moe a jeho šou
Moe je priateľský, prítulný chlpáčik, ktorý býva so svojím macíkom v útulnom domčeku na strome. Žijú v horách, na vrchole kopca. Moe sa vydáva na objaviteľské cesty po Novom Zélande, spoznáva nových priateľov a objavuje zaujímavé miesta. Pridajte sa k nemu na ceste za dobrodružstvom!
Remy a Fů
Remy a Fů
Remy a růžový robůtek Fů a jejich výpravy za poznáním!
Bedári
Bedári
Tento strhujúci príbeh o bývalom galejníkovi Jeanovii Valjeanovi, ktorý sa chce očistiť od svojej minulosti sa stal svetovým bestsellerom a bolo natočených aj viacero filmových adaptácii. Klasický román francúzskeho spisovateľa Victora Huga v seriálovom spracovaní, vo ktorém postavu Jeana Valjeana v nej stvárnil herec Gérald Depardieu.
Vtáky v tŕní
Vtáky v tŕní
Hneď ako ju uvidel, vedel, že je to jediná láska jeho života. Nedosiahnuteľná, zakázaná, večná... Richard Chamberlain ako začínajúci kňaz v slávnej americkej minisérii na motívy rovnomenného románu Colleen McCulloughovej.
Božie mlyny
Božie mlyny
Netradičný, komediálno-kriminálny seriál, v ktorom príbeh začína práve v momente, kedy páchateľov zločin ostáva nepotrestaný. Partia hlavných hrdinov zložená z vysokoškolského profesora, mladého študenta kriminalistiky, novinárky a policajného kapitána, sa snaží nevracať sa späť v čase k obnoveniu prípadu, ktorý je nesmierne náročné vyriešiť. Naopak, snažia sa vyvinúť takú situáciu, či nástrahu, ktorá napokon zločinca dolapí a spravodlivo ho vytrestá.
Tulák
Vo Francúzsku každý rok ostane viac ako tristo prípadov vrážd neobjasnených. Thomas Bareski je bývalý policajný vyšetrovateľ, ktorý už oficiálne nie je súčasťou policajného zboru. Stále sa však venuje vyšetrovaniu neobjasnených prípadov, ktoré je pre neho viac ako práca - je to jeho poslanie. Žije samotárskym životom ako tulák a vo svojej dodávke sa presúva z miesta na miesto, pripravený tomuto svojmu poslaniu obetovať všetko.
Joey
Joey sa presťahuje do Los Angeles, aby zmenil svoj život a konečne prerazil v hereckej kariére. Priateľov vymení za svoju staršiu sestru Ginu a jej synovca Michaela. V seriály sa objavuje aj Joeyho susedka Alex, ktorá je síce vydatá, ale medzi Joeym a ňou to iskrí... Seriál Joey je voľným pokračovaním úspešného sitcomu Priatelia. Jeho hlavnou postavou je Joey, ktorý je jediným synom v rodine Tribbianovcov. Má sedem sestier a talianskych predkov, ale po taliansky sa nikdy nenaučil.
Brooklyn 99
Brooklyn 99
Jednou kamerou snímaná komedie Brooklyn 99 o tom, co se může stát, když talentovaný ale lehkomyslný detektiv dostane nového nadřízeného, který si má hodně co dokazovat. Detektiv Samberg je dobrý polda, který se nikdy nepředřel ani nedodržoval pravidla. Protože je mezi kolegy rekordmanem v počtu zadržených, je jeho kariéra přímo hvězdná. Alespoň do doby, než na okrsek přijde nový velitel, kapitán Braugher, který místnímu střelci připomene, že musí dodržovat předpisy.
Cardinal
Cardinal
V ľadovej pustatine Ontária sa v opustenej bani nájde zamrznuté telo mladého dievčaťa. Zdá sa, že ide o dlho nezvestnú Katie Pineovú, ktorej prípad vyšetroval detektív John Cardinal, ktorý sa s políciou nerozišiel v dobrom. Teraz ho však jeho nadriadená žiada, aby sa prípadu ujal. Za partnerku dostane istú Lise Delormeovú, ktorá pracovala v oblasti finančnej kriminality a s vraždami nemá žiadne skúsenosti. Cardinalovi sa to nepáči a dá jej to jasne najavo. Odovzdá jej svoje nevyriešené prípady vlámaní a krádeží a sám sa plánuje sústrediť na mŕtve dievča.
Občan za dverami
Občan za dverami
Klopanie na dvere úradov. Príbehy tých, ktorí sa dožadujú spravodlivosti.
Nefertine na Nilu
Nefertine na Nilu
První písařka starověkého Egypta! Nefertine je osmiletá dívka, která žije ve starověkém Egyptě a je obdařena nevyčerpatelnou zvědavostí a odvahou. Touží být první písařkou v historii Egypta a své vzrušující zážitky neustále zaznamenává do svého papyrusového deníku (samozřejmě se sebou jako hlavní hrdinkou). Nefertine se občas dostane do nepříjemných situací, ale naštěstí je tu její důvěryhodný přítel Piramses, aby jí pomohl. Oba přátelé v doprovodu kočky Miceriny prožívají neuvěřitelná dobrodružství, od vyšetřování záhadných mumií až po objevování tajemství sfingy.
Hotel Portofino
Hotel Portofino
Talianska Riviéra, leto 1926. Oslobodzujúci vplyv talianskej kultúry, prostredia a kuchyne je očarujúci aj v čase medzivojnových otrasov. V krásnom, nedávno otvorenom Hoteli Portofino už jeho spolumajiteľke Belle Ainsworthovej chýba len personál a peniaze. Jej hostí, ako napríklad náročnú Lady Latchmere, je ťažké uspokojiť. Signor Danioni, skorumpovaný miestny politik, sa vyhráža, že Bellu vtiahne do rozžeraveného politického kotla mussoliniho Talianska. K tomu všetkému sa Bella pokúša zabezpečiť svojmu zranenému synovi Lucianovi a ovdovenej dcére Alice, psychickú pohodu a šťastie, po traumatizujúcich dôsledkoch Prvej svetovej vojny. Musí sa však spoľahnúť sama na seba. Bellin šľachtický, no grobiansky manžel Cecil, je posadnutý len tým, že zariadi výhodné manželstvo pre Luciana, aby zabezpečil budúcnosť rodinného majetku v Anglicku a získal peniaze na zaplatenie svojho diletantského životného štýlu. Bella čoskoro zistí, ako ďaleko je pripravený zájsť.
Dobrodružství Kocoura v botách
Dobrodružství Kocoura v botách
Najobľúbenejší mačací hrdina na svete si obúva svoje charakteristické topánky a vyráža do akcie, aby ochránil bezbranných obyvateľov San Lorenza pred najrôznejšími zločincami. Nič sa mu nemôže postaviť do cesty... okrem chmýří!
Hotel Portofino
Hotel Portofino
Italská riviéra, léto 1926. Osvobozující vliv italské kultury, prostředí a kuchyně je okouzlující i ve zmatcích meziválečných let. V krásném, nedávno otevřeném hotelu Portofino už jeho spolumajitelce Belle Ainsworthové chybí jen personál a peníze. Hostům, jako je náročná lady Latchmereová, se jen těžko zavděčí. Signor Danioni, zkorumpovaný místní politik, hrozí, že Bellu zatáhne do žhavého politického kotle Mussoliniho Itálie. K tomu všemu se Bella snaží zajistit svému zraněnému synovi Lucianovi a ovdovělé dceři Alici psychickou pohodu a štěstí po traumatických následcích první světové války. Musí se však spoléhat sama na sebe. Bellin aristokratický, ale grobiánský manžel Cecil je posedlý pouze tím, aby Lucianovi zařídil sňatek z rozumu, a zajistil tak budoucnost rodinného majetku v Anglii a získal tak peníze na svůj diletantský životní styl. Bella brzy zjistí, jak daleko je ochoten zajít.
Spidey a jeho úžasní přátelé
Spidey a jeho úžasní přátelé
I superhrdina potřebuje krýt záda! Mladý Peter Parker a přátelé bojují se zloduchy.
Spidey a jeho úžasní přátelé
Spidey a jeho úžasní přátelé
Aj superhrdina si musí dávať pozor na chrbát! Mladý Peter Parker a jeho priatelia bojujú proti zloduchom.
Oswald
Oswald je roztomilá velká modrá chobotnice, která má věrného pejska Weenieho. V každé epizodě se s nimi podíváme do jejich bláznivého a legračního světa. M ezi Oswaldovy přátele patří tučňák Henry, kytička Daisy, paní Motýlková, housenka Katrina, Sněhulák a Dvojčata. Jejich společná dobrodružství je zavedou například na kolečkové brusle, budou organizovat oslavu, péct dorty, učit se hrát na různé hudební nástroje a podnikat spoustu dalších věcí.
Když Bitz a Bob kutí
Když Bitz a Bob kutí
Že světy fyziky a fantazie nejdou dohromady? O opaku vás přesvědčí vynalézavá sourozenecká dvojice Bitz a Bob!
Inga Lindström
Inga Lindström
Romantické příběhy z cyklu televizních filmů podle románů Ingy Lindström.
Odznak Vysočina
Odznak Vysočina
Malé mestečko Veselá, ktoré na prvý pohľad vyzerá takmer idylicky - "všetci" sa poznajú a stretávajú sa na ceste do školy a do práce, v malebnom prostredí Vysočiny, ktoré však často dokáže ukázať aj svoju drsnú stránku. Vo Veselej sídli malé oddelenie kriminálnej polície, ktorému šéfuje žena - Dana Skálová. Ani malé mestečko a vidiek však nie sú ušetrené závažných zločinov, nie sériových vrahov či podivných alebo brutálnych prípadov, no napriek tomu ovplyvňujú život celej komunity.
Kde je Valda?
Kde je Valda?
Mladí dobrodruzi Waldo a Wenda využívají svých dovedností řešit problémy a pomoci mezinárodní kouzelnické společnosti, aby zabránili nepřátelskému světoběžníkovi zvanému Odlulu používat kouzla k rozdmýchávání potíží.
Žena za pultem
Žena za pultem
Jedná se o příběh o životě a starostech obyčejné prodavačky Anny Holubové a jejích kolegyň z prodejny potravin. V době, kdy byl uveden, byl, jako všechny Dietlovy seriály, velmi oblíbený. Děj seriálu vyzdvihuje lidskost, přátelství, vztahy mezi lidmi a socialistickou uvědomělost. Seriál propagoval reálný socialismus. Objevovaly se v něm však scény s plnými pulty potravin a ochotnými prodavačkami, což neodpovídalo tehdejší realitě. V době vzniku byl také seriál kritizován pro neuspořádaný osobní život hlavní hrdinky.
Idefix
Francúzsky 3D animovaný seriál so psom známym z komiksov Asterix a Obelix. Predtým, ako sa stretol so svojimi majiteľmi, bol Idefix túlavým psom, ktorý viedol svorku zvierat bojujúcich proti rímskej nadvláde v uliciach Lutécie. Dobrodružný komediálny seriál od tvorcov filmov Oggy a škodcovia alebo Daltonci má epizódy s uzavretým dejom, ktorý sa väčšinou točí okolo konfliktu medzi Idefixom a jeho zvieracími priateľmi (psy, mačka, holub, sova) a zvieratami vernými Rímu (vojenské psy a mačka guvernéra Lutécie). Je zábavný a zároveň akčný, pričom zdôrazňuje hodnoty odvahy, priateľstva, súdržnosti a spravodlivosti.
Malý rytier Trenk
Malý rytier Trenk
Trenk, syn nevoľníka, sa vydal do sveta, aby sa pokúsil zmeniť svoj osud.
Polícia Chicago
Polícia Chicago
Detektív Hank Voight si berie za svoje poslanie chrániť Chicago a pri hľadaní spravodlivosti sa ocitá na hrane zákona. Jeho svojrázne metódy vzbudzujú rešpekt nielen u jeho podriadených, ale aj vo svete zločinu. Nie všetci však jeho praktiky schvaľujú.
Teletubbies
Teletubbies
Tinky Winky, Dipsy, LaaLaa, Po. Pestrofarební nešťastníci s kopou noviniek v televíznych bruškách. Zabudnite na staré pesničky, čaká vás úplne nové dobrodružstvo!
Mášine rozprávky
Mášine rozprávky
Máša je veľkou fanúšičkou rozprávok, ale niekedy sa jej motívy z rôznych príbehov trochu pomiešajú. Dovoľte Máši, aby vám rozprávala svieže verzie rozprávkových klasík svojím jedinečným spôsobom! Krásne animovaný a očarujúci seriál pobaví celú rodinu sériou veselých a veľmi neuveriteľných zvratov.
Muži v čiernom
Muži v čiernom
Muži v čiernom je séria sci-fi komédií o supertajnej organizácii MIB, ktorá monitoruje pohyb a aktivity mimozemšťanov na planéte Zem.
Krok za krokom
Krok za krokom
Zatiaľ čo Carol a Frank sa milujú, ich deti z prvých manželstiev sa úprimne nenávidia a navzájom sa zosmiešňujú.
Půvab rakouských hor
Půvab rakouských hor
Krásy všedního života a rozmanité krajiny našich jižních sousedů.
Dobré místo
Dobré místo
Seriál Dobré místo je zasazen do posmrtného života, kde jsou lidé po smrti posláni do „Dobrého místa“ nebo do „Špatného místa“. Po smrti je jejich život na Zemi ohodnocen podle toho, jak se v životě chovali. Díky chybě se sebestředná Eleanor Shellstrop po smrti dostane na Dobré místo. Chce tu zůstat, takže se snaží stát se lepším člověkem.
Médium
Médium
Na první pohled obyčejná žena Allison DuBois je obdařena zvláštním darem. Má vize, díky kterým dokáže předvídat zločiny či nebezpečné situace. Často ji ve snech navštěvují mrtví lidé, kteří jí prozradí detaily o své smrti nebo o jiných zločinech. Jako médium napomáhá při řešení kriminálních případů a náročnou práci musí sladit se svým rodinným životem...
Slimák Maťo a škriatok Klinček
Slimák Maťo a škriatok Klinček
Kreslená séria rozprávok o dobrodružstvách dvoch nerozlučných priateľov, slimáka Maťa a kvetinového škriatka Klinčeka, ktorí spolu objavujú svet, hľadajú si priateľov a sú ochrancami prírody.
Trsteniarik
Trsteniarik
Prvý z príbehov o Rákosníčkovi. Rákosníček ako hvezdár rieši problémy na nočnej oblohe. Ďalším pokračovaním je RÁKOSNÍČEK A JEHO RYBNÍK (1983), ktoré je ešte rozdelené na RÁKOSNÍČEK A POVETRIE.
Vražedné záhady slečny Fisherové
Vražedné záhady slečny Fisherové
Phryne je atraktivní a skrz na skrz moderní žena dvacátých let dvacátého století, která se po letech strávených v zahraničí vrací do rodného Melbourne. Nejenom se ujistit, že se Murdoch Foyle, muž zodpovědný za záhadné zmizení její mladší sestry, už nikdy nedostane na svobodu, ale také tu začít nový život. Jenomže než ji její upjatá tetička Prudence stačí zavléci na její první soaré, ocitne se Phryne zapletená do vraždy a odhodlá se za pomoci svého důvtipu a perletí vykládaného revolveru bojovat proti bezpráví.
Oggy a šváby
Oggy a šváby
Pridajte sa k fešnému kocúrovi Oggymu a hravej slonici Piyi na ceste za bláznivými dobrodružstvami. Trojica švábov im bude chcieť pokaziť celú zábavu.
Zig a Sharko
Zig a Sharko
Jediným cieľom hladnej hyeny Ziga, je morská víla Marina, ktorá ale má statného ochrancu žraloka Sharka
Príbehy z čarovnej záhrady
Príbehy z čarovnej záhrady
Keď priateľský cvrček Apolón príde do dediny malých zvieratiek, ani zďaleka netuší, do akých peripetií sa zapletie.
Sunny Bunnies
Sunny Bunnies
Slneční zajačikovia sú svetelné gule, ktoré sa môžu objaviť kdekoľvek, kde je zdroj svetla.
Země dinosaurů
Země dinosaurů
Veselá parta malých ještěrů z Velkého údolí prožívá neuvěřitelné dobrodružství. Vydejme se spolu s nimi do časů, kdy země patřila dinosaurům. V krajině dinosaurů žije dohromady několik druhů přátelských býložravců a jejich děti si užívají radostí, ale potkává je i plno nebezpečných situací. Mají však také plno společných nepřátel, kteří stále usilují o jejich život...
Dva z Queensu
Dva z Queensu
Doručovatel Doug Heffernan vede spokojený život – má hezkou ženu (Carrie), velkou televizi a přátele, se kterými se na ni dívá. Potom se k nim přistěhuje Arthur, potrhlý otec Carrie.
Lístku, leť
Lístku, leť
Vítejte v Lístečkově! Pohádkovém světě, který ukrývá nejeden podklad... Seriál Lísku, leť! je výpravným seriálem studia Amazon a dílem po právu ověnčeným celou řadou prestižních ocenění. Lístku, leť! těžko snese na poli seriálového loutkářství srovnání. A to nejen rozsahem rukodělné animace, promyšlené do nejmenšího detailu, ale také způsobem, jakým jsou pohádky vyprávěny. Dílčí dobrodružství nemají toliko naučný ráz, ještě více totiž sází na nevázanou fantazii a tvůrčí zápal, jenž je na hony vzdálený rozumovému nazírání dospělých. Objevte i vy obrazotvorné kouzlo světa jménem Lístečkov. A jak by pravil fikaný lišák Fík: „Lístku leť, neposeď!“
Zvierací ochrancovia
Zvierací ochrancovia
Zoznámte sa s Mattom, Jiou, Emmou a Timom. Títo štyria žiaci základnej školy vyzerajú ako obyčajné deti, ale obyčajní rozhodne nie sú. Keď sa zvieratá hocikde na svete dostanú do problémov, stane sa niečo neuveriteľné! Matt, Jia, Emma a Tim dostanú špeciálny signál na svoje batohy, ktoré ich upozornia na problém. Priatelia teda odložia svoj bežný školský život a vrhnú sa do akcie. Neexistuje miesto, na ktoré by títo hrdinovia nešli zachrániť zviera v problémoch. Navštívia Antarktídu, aby zachránili ľadového medveďa, rýchlo sa vydajú na Bali pomôcť malej veľrybe alebo pomôžu tigrej rodinke v Číne. A vždy im v tom pomáhajú aj ich špeciálni domáci miláčikovia.
Iveta
Je drzá, upřímná a na nic si nehraje. Pozor, kráska z Trebišova přichází! Jsou místa na Zemi, kde Bůh není. Jako třeba v Trebišově na východě Slovenska. Zato je tam Iveta, svérázná osmnáctiletá dívka, která si života užívá plnými doušky a je jí jedno, co si o ní kdo myslí. Škole se tolik nevěnuje, namísto toho vysedává v místní hospodě, hraje poker a popíjí se staršími pány borovičku. Žije sama se silně věřící matkou Dianou, která se při modlitbě většinou modlí za svou dceru. Jakoby opravdovým zásahem shůry přijíždí do Trebišova hledač talentů Ivan a před baletním studiem si všimne krásné Ivety. Rád by jí nabídl modelingové angažmá v Bratislavě, to by ale nesměla zase lítat v dalším průšvihu, za který jí hrozí vyloučení ze školy... Slovenský seriál Iveta z roku 2021 se stal mimořádně úspěšným televizním hitem stanice Joj za posledních několik let. Stojí za ním režisér Jan Hřebejk, kameraman Martin Žiaran (trebišovský rodák) a scenárista Petr Kolečko, který se po seriálu Most! opět podílel na další sociální satiře, kde se bez ostychu a s nadhledem obnažují nejrůznější společenská tabu. V roli Ivety stanula ve své první velké herecké příležitosti Alžběta „Zea“ Ferencová, do té doby známá především jako zpěvačka a modelka.
Všade dobre, doma naj
Všade dobre, doma naj
Všade dobre, doma naj - vedomostná súťaž o Slovensku i Európe, v ktorej sa traja súťažiaci snažia získať atraktívne finančné výhry... Traja súťažiaci, tri kolá, štipka taktiky a napätie až do konca – to je nová súťaž Všade dobre, doma naj s moderátorom Martinom Nikodýmom. V 1. kole odpovedajú traja súťažiaci na každú z 8 otázok moderátora výberom zo štyroch možností. Za každú správnu odpoveď získavajú 5 bodov. Do druhého kola postupujú dvaja hráči s najvyššími počtami bodov. V 2. kole majú dvaja súťažiaci striedavo možnosť voliť si otázku z množiny dvanástich tém, ktoré sú odlíšené bodovým ohodnotením (5 – 10 – 15 bodov). Do finále - 3. kola, postupuje hráč s najvyšším bodovým ziskom po druhom kole. Čakajú ho otázky týkajúce sa výlučne Slovenska a za každú správnu odpoveď získa finančnú výhru od 50 eur až do 500 eur. Spolu si môže finalista prilepšiť až o 1 150 eur. Na záver však ešte prichádza veľké pokušenie v podobe prémiovej otázky. Svoju výhru môže zdvojnásobiť alebo aj úplne stratiť.
Lov slov
Lov slov
Dôvtip, postreh a bohatá slovná zásoba. To sú hlavné zbrane v súťažnej šou, v ktorej lovia slová tí najlepší lúštitelia. Na troch súťažiacich čakajú 4 napínavé kolá, finále a peňažná výhra. V 1. kole hľadajú hráči slová ukryté vo vetách, v 2. kole lúštia osemsmerovku. V 3. kole riešia prešmyčky a iné slovné hádanky, v 4. kole sú pripravené krížovky s tajničkou. Dvaja najlepší hráči postupujú do finále, ale len jeden z nich bude víťaz. Moderátorom je skúsený kvízmajster Michal Ďuriš.
Maškrtné medvedie recepty
Maškrtné medvedie recepty
Uvarte si spolu s Medveďom a Medvedíkom ich najobľúbenejšie maškrty.
Vetřelci dávnověku
Vetřelci dávnověku
Podle některých badatelů dokazují staré legendy, záznamy z kronik a archeologické nálezy, že na naší planetě mnohokrát v minulosti přistáli mimozemšťané. Badatel Erich Von Däniken představuje teorii antických astronautů, ve které poukazuje na možnost, že vývoj lidstva mohl být v dávné minulosti ovlivněn návštěvníky z vesmíru. Jsou tyto důkazy přesvědčivé? Byli mimozemšťané předobrazem bohů…?
Marie Antoinetta
Marie Antoinetta
Byla příliš mladá na intriky evropské politiky, ale učila se rychle... Po diváckém úspěchu seriálu Marie Terezie mohou diváci sledovat osudy její slavné dcery Marie Antoinetty ve zbrusu novém seriálu. V pouhých čtrnácti letech byla Marie Antoinetta poslána svou matkou do Francie, aby se vdala za budoucího krále Ludvíka XVI. Sňatková politika Marie Terezie slavila úspěch, když na francouzský trůn v roce 1774 konečně usedl manžel Marie Antoinetty a její dcera se stala francouzskou královnou. Kdyby Marie Terezie tušila, jak tragicky skončí život její dcery... Ale ke gilotině první řada francouzského seriálu zdaleka „nesahá“. V osmi epizodách sledujeme cestu Marie Antoinetty z vídeňského dvora do Versailles, kde se postupně z nesmělé, téměř opovrhované dívky – dauphinky stala sebejistá francouzská královna. Její hlavní úkol, porodit královského dědice, však trval dlouhých devět let... Scénář k seriálu napsala Deborah Davisová (Favoritka) a „svou“ Marii Antoinettu pojala jako ženskou ikonu své doby. Režie se ujal Pete Travis, zkušený britský režisér.
Mária Antoinetta
Mária Antoinetta
Na intrigy európskej politiky bola príliš mladá, ale rýchlo sa naučila... Po diváckom úspechu Márie Terézie môžu diváci v úplne novom seriáli sledovať osudy jej slávnej dcéry Márie Antoinetty. Máriu Antoinettu poslala matka len ako 14-ročnú do Francúzska, aby sa vydala za budúceho kráľa Ľudovíta XVI. Manželská politika Márie Terézie bola úspešná, keď manžel Márie Antoinetty napokon v roku 1774 nastúpil na francúzsky trón a jej dcéra sa stala francúzskou kráľovnou. Keby Mária Terézia vedela, ako tragicky sa skončí život jej dcéry... Prvá sezóna francúzskeho seriálu však ani zďaleka "nedosiahne" na gilotínu. V ôsmich epizódach sledujeme cestu Márie Antoinetty z viedenského dvora do Versailles, kde sa z plachého, takmer opovrhovaného dievčaťa - dauphin - postupne stala sebavedomá kráľovná Francúzska. Jej hlavná úloha, porodiť kráľovského následníka, však trvala dlhých deväť rokov... Scenár k seriálu napísala Deborah Davis (Favoritka), ktorá "svoju" Máriu Antoinettu poňala ako ženskú ikonu svojej doby. Réžie sa ujal skúsený britský režisér Pete Travis.
New Amsterdam
New Amsterdam
New Amsterdam čerpal inšpiráciu z Bellevue, najstaršej verejnej nemocnice v Amerike. Hlavným hrdinom je nadaný a očarujúci doktor Max Goodwin, ktorý bol čerstvo zvolený do čela nemocnice. Goodwin je rozhodnutý odstrániť všetku byrokraciu a pokúsiť sa poskytovať špičkovú zdravotnú starostlivosť pre všetkých. Ale ako to môže dosiahnuť práve on? Doktori a ostatný personál už toto všetko počuli mnohokrát. Goodwin však neberie "nie" ako odpoveď, pokúsi sa rozhýbať stojaté vody a vdýchnuť nemocnici nový život. Ide totiž o jediné miesto na svete, ktoré je schopné liečiť pacientov s Ebolou, väzňov z jednej z najhorších väzníc na svete, aj prezidenta USA pod jednou strechou. Chce nemocnicu vrátiť na výslnie a zaistiť jej stále miesto na mape.
Vraždy v Midsomeri
Vraždy v Midsomeri
V tom krásnom kúte stredného Anglicka s názvom Midsomer je niečo prehnité. Každú chvíľu sa tu stane, že čestní a slušní ľudia prídu o rozum a sú zavraždení. Často úmyselne a brutálne. Detektív šéfinšpektor Tom Barnaby (John Nettles) rieši tieto často nebezpečné prípady s inteligenciou a odhodlaním jemu vlastným. V jeho úsilí mu pomáhajú jeho podriadení seržant Gavin Troy, seržant Dan Scott a detektív konstábl Ben Jones.
Power Players
Power Players
Axel, který se dokáže proměnit v živou akční figurku, se svou partou neobyčejných chytrých hraček zažívá ta největší malá dobrodružství, jaká si dítě může představit.
Příšerka Molly
Příšerka Molly
Molly je malá příšerkovská holčička, která si vytvořila silný pocit důvěry a bezpečí ve vztahu k jiným příšerkám i okolnímu světu. Ten vychází z pevného pouta mezi ní a jejími rodiči. Vybavená onou důvěrou může Molly rozvíjet svou osobnost a nebojácně objevovat nové věci kolem sebe. Seriál se vyznačuje poeticky humorným fantazijním světem a rozváděním témat přátelství a sounáležitosti a i tak Molly prožívá se svými přáteli spoustu dobrodružství.
Lloyd a muchy
Lloyd a muchy
Lloyd je mladý samček muchy, ktorý chce niečo dokázať. Keď si však vysoký iba jeden centimeter, aj malé problémy môžu mať obrovské následky. Lloyd žije v jablku so svojimi rodičmi a 224 červíkmi. Jeho sestra ho neustále provokuje a rada sa zapája do všetkého, čo robí. So svojím najlepším priateľom Abacusom zažíva Lloyd nekonečné dobrodružstvá a na ceste sa dostáva aj do lepkavých situácií…
Strážcovia Trstinového mora
Strážcovia Trstinového mora
Zelení Verdiovia sú síce malí, ale za to odvážni strážcovia jazera. Aby sa však vôbec mohli strážcami stať, musia počkať, kým im zhnednú vlasy. Dovtedy nesmú lietať na vtákoch, nikam sa vybrať sami a už vôbec nesmú jazdiť ródeo na divokých žabách. Stať sa strážcom je snom aj Willyho Píšťalky, ktorého však jeho zvedavosť vždy dostane do problémov. Keď však celé jazero ohrozujú Grimpovia a labute, je to práve Willy, kto príde s odvážnym plánom na záchranu domova a svojho chyteného priateľa Jeremiáša Skokana. Našťastie na to nie je sám - pomáhajú mu jeho priatelia.
Tish a Tash
Tish a Tash
Nejlepší medvědí kamarádky navždy. Vůbec přitom nevadí, že jedna z nich není skutečná.
Evropa z výšky
Evropa z výšky
Podívejme se ze vzduchu na krásy Německa, Itálie, Nizozemí, Polska, Španělska a Velké Británie. Uvidíme historické i zeměpisné milníky, to vše prostřednictvím nejmodernější snímací techniky, která nám umožní během okamžiku měnit roční období či rozproudit statické obrazy novými barvami, nechat během vteřiny zmrznout alpské vodopády apod. Čeká nás živoucí portrét regionů oplývajících tradicemi, krásnou přírodou i technickými zajímavostmi... V druhé sérii zamíříme nad řeckou Akropoli i ke stavbě nejdelšího mostu v Turecku či masivním finským ledoborcům. Z ptačí perspektivy si vychutnáme tradice i inovace, které dávají dnešnímu světu jeho tvář.
Hubert a Takako
Hubert a Takako
Vepřík Hubert touží po životě na vysokém kopýtku. S kamarádkou mouchou Takako si pronajali dům v luxusní čtvrti, kde je čeká nejedno dobrodružství! Hubert se nikdy necítil jako prasátko z venkova. Jeho kopýtka ho vždy táhla do velkoměsta, za světlem ramp a leskem výkladních skříní. Hubert totiž miluje design, výborně vaří a obléká se podle poslední módy. Svůj dům, samozřejmě na skvělé adrese, sdílí s nerozlučnou kamarádkou Takako, která je zato opravdová muší pankáčka. S kámoškami hraje v punkové kapele, miluje videohry a jen tak jí něco nerozhodí. Ani Hubert. Tedy až na výjimky…
Mira, královský detektiv
Mira, královský detektiv
Díky detektivním schopnostem odvážné a vynalézavé Miry se podaří vyřešit každý závažný případ... Jakožto nově jmenovaný královský detektiv v Indií inspirované zemi Jalpur se odvážná a vynalézavá Mira vydává napříč královstvím, aby pomáhala šlechtě i měšťanům. S pomocí jejího kamaráda prince Neela, sestřenice Priyi a jejích magnustích parťáků Mikkua a Chikkua Mira využívá své unikátní čočky, aby vyšetřila každý případ, na který narazí.
Baby Riki
Baby Riki
Postavičky BabyRiki sú hračky, ktoré ožili v detskej izbe. Skúmajú a objavujú svoj svet, vytvárajú si kamarátov a učia sa nové veci. Príbehy sú jednoduché a súvisia s vecami známymi pre túto vekovú skupinu, ako je jedenie, činnosti, hranie a spanie.
Rany z lásky
Rany z lásky
Esperanza Muñozová alias Monita je boxerka, ale v osobnom živote nie je veľmi šťastná - jej snúbenec sa snaží kontrolovať nielen jej život, ale aj kariéru. Ďalšou ranou je oznámenie lekára, že Monita nemôže nejaký čas boxovať. Dievča si teda začne hľadať inú prácu. S požičaným oblečením sa ide predstaviť do spoločnosti Martína Quesadu. Martín, mladý a atraktívny podnikateľ, zdedil po otcovi veľkú stavebnú spoločnosť a má snúbenicu Constanzu, ktorej ide o spoločenské postavenie a prestíž. Nič z toho mu však neprináša veľa radosti; jeho snom je Formula 1, o ktorú sa usiloval pred smrťou svojej prvej manželky. Ako sa títo dvaja ľudia dajú dokopy a ako prebieha ich stretnutie?
MacGyver
MacGyver
Dvacetiletý MacGyver je rekrutován do tajné organizace. Tady používá své jedinečné schopnosti k nekonvenčním řešením problémů a zabránění katastrofám. Drama je remakem slavného stejnojmenného televizního seriálu.
Môj malý dinosaurus
Môj malý dinosaurus
Poznáte to, každodenné úlohy a problémy, s ktorými sa stretávate pri výchove vášho prvého domáceho maznáčika. Chloe je energické 7-ročné dievčatko, ktoré sa stará o svojho problémového domáceho maznáčika triceratopsa, Topsyho. Poďte sledovať ich príbeh s nami.
Zvířecí televize
Zvířecí televize
Poznejte zvířátka tak, jak jste je ještě nikdy neviděli. V seriálu Zvířecí televize vůbec poprvé prozkoumáme názory zvířat na přírodopisné dokumenty, zjistíme, co si naši chlupatí a opeření přátelé skutečně myslí, a dozvíme se přitom úžasná fakta o světě přírody.
Odbodkovia
Odbodkovia
Sedem chlpatých, farebných kamarátov žije v malom mestečku Oddsville. Tiež majú radi dobrodružstvo a často sa dostávajú do rôznych problémov.
Deti z farmy
Deti z farmy
V malebnej dedinke sa každý deň štyria kamaráti púšťajú do vzrušujúcich dobrodružstiev. Ich dedinka je obklopená poliami, rozľahlým lesom a živým potôčikom, pri ktorom vyhrajú cvrčky a kvákajú žaby. Naši hrdinovia majú neobmedzenú predstavivosť a preto vždy objavia a vymyslia niečo nové a prekvapivé.
Vraždy v raji
Vraždy v raji
Aj na prekrásnom ostrove v Karibiku sa páchajú zločiny. Inšpektor Richard Poole je ten pravý, aby vyriešil vraždy v exotickom raji, no má to jeden háčik: neznáša slnko, more aj piesok. Radšej by uprednostnil večné londýnske mrholenie pred horúcimi plážami. Čaká ho úplne iná policajná práca, než na akú je zvyknutý... Čaj o piatej si tu veru nevychutná. Richardovou partnerkou je divoká, inštinktívna a svojim spôsobom brilantná Camille Bordeyová. Na stanici im pomáha aj policajt Dwayne Myers, ktorý je občas na zločincov až príliš milý, a Fidel Best – niekedy nepríjemný, inokedy absolútne kľúčový pri riešení vrážd. Spolu tvoria silný tím!
Jednorožce zo Zoo
Jednorožce zo Zoo
Zooniverse je čarovná krajina snov, kde sa štyria očarujúci Zoonicorni pripájajú k svojim priateľom, aby prežili kolotoč vzrušujúcich dobrodružstiev v ríši snov a ukázali im, ako riešiť problémy v skutočnom živote.
Websterovci
Websterovci
Animovaný seriál o svojráznej pavúčej rodinke Websterovcov. Bývajú vo výťahovej šachte a je ich šesť. Starí rodičia, rodičia a deti. Prostredníctvom malej Lili Websterovej spoznávame ich dobrodružné a veselé príbehy na sieti.
Messyho skvělá dobrodružství
Messyho skvělá dobrodružství
Hlavním hrdinou dobrodružného seriálu je Messy, malá modrá příšerka, která žije v každičkém domě. Jestliže je nepořádek v kuchyni nebo se pod postelí povalují špinavé ponožky, Messy je určitě někde nablízku. Vrní, je nádherně chlupatý a pořád má namířeno za svými kamarády Zoe a Felixem, kteří žijí v kouzelné zemi Okido. Ti dva se na něj moc a moc těší, protože od prvního okamžiku, kdy se Messy objeví, začíná legrace. Společně totiž zvládnou úplně všechno. Obzvláště, když jim pomáhají jejich velcí kamarádi, vědci Zim, Zam a Zoom. Ti totiž mají velikánkou laboratoř na teleskopických nohách, kde mají raketu, ve které létají na Měsíc i přístroj, který mění hlas. Všechno v Okidu je úžasné. Dozvíte se tam, co je to gravitace nebo co znamená mateřský jazyk a ještě si užijete spoustu legrace
Litviněnko
Litviněnko
Jeho smrt nesměla zůstat neobjasněná... Čtyřdílná rekonstrukce známé kauzy otravy přeběhlého ruského agenta FSB Alexandra Litviněnka radioaktivním Poloniem 210, nejnebezpečnější látkou známou člověku, v Londýně v roce 2006. Kauzu sledujeme očima britských vyšetřovatelů až do soudního přelíčení.
Alvin a Chipmunkové
Alvin a Chipmunkové
Čipmánci a Čiperky jsou stejné jako Vaše děti. Chodí do školy, dělají domácí práce a domácí úkoly, sourozenecky se perou a vyprodávají koncerty pro miliony fanoušků. Jo, zmínil/a/i jsme se o tom, že jsou to mezinárodní rockové hvězdy?
Sovík zvaný Otík
Sovík zvaný Otík
Sovička Otík a jeho vzletná lumpačení v hlubokém lese, který ukrývá nejedno překvapení.
Stíny v mlze
Stíny v mlze
Pokračování kriminálního seriálu, ve kterém Magda Malá (Petra Špalková) a Martin Černý (Jiří Vyorálek) vyšetřují dvanáct nových zločinů. Příběhy se odehrávají nejen v Ostravě a jejím okolí, ale také na několika místech v Polsku a na Slovensku. Seriál kromě napínavých případů rozvíjí i osobní vztahové linky obou hlavních hrdinů. Divák tak má šanci poznat, kdo jsou lidé, jejichž prací je najít a usvědčit pachatele násilné trestné činnosti. Samotné kriminální případy, stejně jako v první řadě, nabídnou vhled do různých prostředí a sociálních vrstev, ale nejsou to sondy do kriminálního podsvětí či gangů, spíše příběhy obyčejných lidí, kterým se v životě něco pokazilo nebo se zkrátka ocitli ve špatný čas na nesprávném místě. Ostravská aglomerace je tak znovu fotogenickým a proměnlivým svědkem lidské malosti, závisti či chamtivosti.
Smysl pro tumor
Smysl pro tumor
Jak blízko smrti se musíme ocitnout, abychom se naučili žít? Příběh rodiny, jejíž členové se navzájem berou jako samozřejmost, ale nemohou se víc mýlit. Vážná nemoc nejmladšího z nich se paradoxně stane příležitostí pro všechny. Příležitostí, jak být dobrou matkou, otcem, dítětem. Jak si najít holku a jak o ni nepřijít. Jak zkrotit ego a nemyslet jen na sebe... Filip je ambiciózním studentem neurochirurgie, který má vše před sebou. Ovšem místo toho, aby získal prestižní post na klinice, stane se jejím pacientem. V pětadvaceti letech je mu zjištěna rakovina. Nemoc mu umožní najít lásku, stejně jako vážit si vlastní rodiny, jejíž členové si každý zvlášť i společně projdou velkou životní zkouškou. Seriál, který se témat, o nichž se víc mlčí, než mluví, chopil s humorem a empatií. Seriál, který není sedativem, ale lékem. Možná ne na rakovinu, ale na život rozhodně. Na konci každé epizody sdílejí skuteční onkologičtí pacienti pocity, které je provázely jednotlivými fázemi onemocnění.
Chochmesovci
Chochmesovci
Chochmesovci je slovenský náučný animovaný seriál RTVS o etike, ktorý mal premiéru 24. decembra 2018 na Dvojke. Projekt podporil Audiovizuálny fond.
Agent Hamilton
Agent Hamilton
Po sérii bombových útoků a kyberútoků ve Stockholmu se agent Carl Hamilton ocitá v životě ohrožující situaci. Sleduje nepřítele, jehož stopy vedou do ruských, švédských a amerických tajných služeb.
Nevinné lži
Nevinné lži
I malá lež může způsobit velké potíže. Cyklus komorních televizních filmů o osobních problémech i společenských fenoménech, který Česká televize připravila ve spolupráci se společností SALON VRABEL, bude uveden pod společným názvem Nevinné lži. „Hrdinové osmi filmů série Nevinné lži mají své různé osobní důvody neříct pravdu. A přitom jim pokaždé rozumíme, chápeme je a hlavně jim věříme. Jsme to totiž my. Ale co když i taková malá, intimní a zdánlivě nevinná lež nabobtná do nepředvídatelných rozměrů a chopí se příležitosti obrátit život úplně naruby?.“ přibližují koncept televizního cyklu producenti Tereza a Jan Vrabelovi, kteří sází na silné autorské, režijní i herecké osobnosti. Jednotlivé filmy se přes osobní příběhy hrdinů dotýkají i aktuálních společenských fenoménů, jako jsou nová rodinná schémata, síla médií, ekonomická krize nebo falešné sexuální obvinění.
Dalgliesh
Dalgliesh
Tento kriminální seriál, který začíná v Anglii 70. let 20. století, je vyprávěn z pohledu jedinečného a tajemného detektiva spisovatelky P. D. Jamesové a sleduje Dalglieshovu kariéru až do současnosti, kdy řeší neobvyklé vraždy a odhaluje pohřbená tajemství.
Kámoši hafíci
Kámoši hafíci
Štěněčí bratři, mopslíci Bingo a Rolly jsou pro každou srandu, mají čich na dobrodružství, ať již ve svém sousedství nebo daleko od domova. Často pomáhají svému páníčkovi Bobovi při záchraně jiných zvířecích kamarádů. Nový animovaný seriál pro nejmenší provede diváky vždy dvěma jedenáctiminutovými příběhy, ve kterých uvidí podobnosti a rozdíly mezi Bingem a Rollym, v čem tkví výhoda těchto vlastností a jak je využít při spolupráci a řešení problémů.
Bluey
Tento vtipný a úprimný pohľad na moderný rodinný život ukazuje, ako hra plná predstavivosti pomáha formovať zdravé deti. Šteniatko austrálskeho dobytkárskeho psa Bluey má bezhraničnú fantáziu a miluje premieňať každodenný život na hravé dobrodružstvo. So svojou malou sestrou Bingo sa vrhajú do skúmania sveta a pomocou hier zdolávajú svoje obavy a skúšajú si roly dospelákov.
Já, Frankie
Já, Frankie
Je tak trochu jiná… Trable robotky mezi teenagery v americkém seriálu. Frankie sice vypadá jako obyčejná puberťačka, ale skrývá jedno velké tajemství – je to nejmodernější experimentální android. Svou pravou identitu musí ovšem před všemi tajit, jinak ji budou muset jednou provždy odpojit.
Adikts
Max, Mell, Ema, Robin a Soňa. Pětice studentů adiktologie se v rámci zodpovědného přístupu ke studiu rozhodne pro experiment – vzít si drogy, které by mohly na chvilku vyřešit problémy každého z nich. Jak říká profesorka Jensenová, drogy jsou zkratky k řešení problémů. Experiment má ale jeden podstatný háček. Účinek drog se u všech stane permanentním. Zábava a nově nabyté „superschopnosti“ vedou mladé hrdiny až na hranu jejich možností, ale i sil. A to vše v situaci, kdy je v zemi zřízena funkce drogového koordinátora, který k drogové problematice přistupuje s maximální tvrdostí…
FBI: International
FBI: International
Létající jednotka FBI, vedená zvláštním agentem Scottem Forresterem, je vysílána ze svého ústředí v Budapešti všude tam, kde jsou ohroženy životy Američanů nebo národní bezpečnost USA. Jednotka podléhá newyorské pobočce FBI a působí po celé Evropě, přičemž její elitní agenti se vydávají na mise po celém světě, aby eliminovali hrozby vůči americkým občanům. Nemohou však nosit střelné zbraně. Místo toho se musí při ochraně své vlasti spoléhat pouze na vynikající intuici, odborné znalosti a postřeh...
Místo činu: Schimanski
Místo činu: Schimanski
Oblíbená a dlouholetá krimisérie nabízí pohled do různých koutů německy mluvících zemí i regionů. Boj proti kriminalitě je nekonečný, ale potřebný.
Štaflík a Špagetka
Štaflík a Špagetka
Kreslené príbehy dvoch psích kamarátov a trochu potmehúdskej kamarátky Vrany.
Nedodržaný sľub
Nedodržaný sľub
Seriál Nedodržaný sľub popisuje milostné vzťahy štyroch veľmi odlišných žien z rodiny Cevherovcov. Colpan je rozvedená, Azra je už dlhé roky vydatá, Günes sa chystá vydávať a Sanem odmieta čo i len myšlienku manželstva. Príbeh sa odohráva v rozvodovej právnickej kancelárii v Istanbule, ktorá je zároveň rodinnou firmou, ktorú vedie renomovaná právnička Colpan Cevherová spolu so svojimi dvoma dcérami. Potom však jej najstaršia dcéra Azra odíde z kancelárie a nechá sa zamestnať v konkurenčnej firme. Jej tvrdohlavá sestra Sanem, tiež právnička, zostáva s matkou, zatiaľ čo najmladšia sestra Günes nevykonáva právnickú prax a pracuje v kaviarni. Veci sa ešte viac skomplikujú, keď sa ich otec Faruk 25 rokov po úteku s opatrovateľkou vráti, aby požadoval svoj podiel vo firme.
Mia a čarovné ihrisko
Mia a čarovné ihrisko
Mia a jej dvaja najlepší priatelia, Oskar a Tilde, sa vydávajú do svojej imaginárnej krajiny, aby našli kreatívne riešenia a naučili sa životné lekcie, ktoré je možné aplikovať v reálnom svete.
Zrada
Doktorka Eva Poláková je úspešná žena. V menšom meste má dobrú prácu, kolegovia aj pacienti si ju vážia. S milujúcim manželom Jakubom a synom Tomim žijú ako šťastná, aj keď pracovne zaneprázdnená rodina. Idylický obraz ale začínajú narúšať najskôr nenápadné náznaky, že všetko nie je také, ako sa na prvý pohľad zdá. Eva sa zrazu cíti neisto, či je jej manželstvo také pevné, či sa na svojho muža môže stopercentne spoľahnúť, alebo pred ňou niečo tají. Nevinná stopa ju naštartuje k pátraniu a Eva začína odhaľovať temné tajomstvo svojho manžela. Postupne sa dozvedá pravdu, a tak odhaľovanie zrady jej najbližších vyústi do dramatických situácií a nepredvídateľného záveru.
Veľkou lyžicou
Veľkou lyžicou
Kulinárium slovenských potravín – gastronomická zábavno-vzdelávacia relácia, ktorá v každej epizóde predstaví jednu potravinovú ingredienciu, či jedlo, ktoré všetci dobre poznajú, ale z nového pohľadu s množstvom zaujímavostí a originálnych inšpirácií. Reláciou budú sprevádzať Peter „Šarkan“ Novák a Octavia McKenzie. Medzi hosťami sa predstavia etablovaní kuchári ako napríklad Dano Hrivňák, Gabo Kocák či Tomáš Lysý.
Pikkuli
Pikkuli
Malé ptáče objevuje svou rodinu a celý širý svět. Pikkuli žije v hnízdě v lese se svou matkou, otcem, sestrou a bratrem. V Pikkuliho světě se stále děje něco nového a Pikkuli často čelí mnoha výzvám. Odváží se létat, nebo se omluví? Co dělat, když se rodiče hádají? Je správné žárlit a chovat se sobecky? Naštěstí Pikkuli vše zvládne s pomocí své rodiny a přátel.
Drobci
Súrodenci Ben a Tom sú dvojica ako hrom. Málo spia a veľa vedia, ani chvíľu neobsedia…
Kuřecí četa
Kuřecí četa
Seznamte se s Kuřecí četou, tím nejlepším týmem kuřecích pomocníků na světě! Trojice mladých slepičích sourozenců – a kapitán Tully, zkušený hlídací pes pomocí týmové práce a myšlení řeší problémy v sousedství a udržují klid na svém dvorku.
Hvězdná brána: Atlantida
Hvězdná brána: Atlantida
Hvězdná brána: Atlantida volně navazuje na poslední dva díly sedmé řady seriálu Hvězdná brána. Na Antarktidě byla objevena antická základna a Daniel Jackson zjišťuje, že ztracené město Antiků - Atlantida - se nachází v galaxii Pegasus a je tedy potřeba na bráně zadat osm symbolů. Proto je sestavena expedice v čele s dr. Elizabeth Weirovou (bývalou velitelkou SGC), která má za úkol se do města vydat a prozkoumat jej. Jenže zdroj energie v ZPM vystačí jen na jedno otevření červí díry, proto nemusí být návratu zpět na Zemi... Expedice se na Atlantidě dovídá spoustu nových a zajímavých informací a musí čelit novému nepříteli, tzv. Wraithům. Tato rasa vysává z lidí životní sílu, kterou Wraithi potřebují, aby přežili. Nás může těšit, že se v seriálu pravidelně objevuje i Čech a je jím David Nykl v roli dr. Radka Zelenky. Ten je znám především svými českými hláškami.
Čtyřlístek
Čtyřlístek
Na kraji Třeskoprsk, v malém domku, bydlí čtyři kamarádi. Fifinka, Pinďa, Bobík a Myšpulín. Podívej se na seriál, ve kterém známá kreslená čtveřice přátel ožívá.
Kriminálka Miami
Kriminálka Miami
Na rozdíl od kolegů v Las Vegas, kteří dokonale znali prostředí suché pouště, kriminalisté z Miami vyšetřují zločiny v dusné a vlhké klimatu bujné subtropické vegetace Floridy. Jednotka forenzních vědců z Miami dokáže vyřešit i takové případy vražd, které by jiné laboratoře pro náročnost vzdaly. Přesné výsledky náročných vědeckých analýz, porovnávání DNA a nevyhnutelná železná logika umožňují efektivní pátrání po skutečných zločincích.
Nekonečná láska
Nekonečná láska
Půvabná studentka malířství Nihan z bohaté istanbulské rodiny se dopustí té nepředloženosti, že se zamiluje do chudého studenta. Rozdíl ve společenském postavení pro ni není překážkou. Když ale v její rodině dojde k tragédii, je donucena svou lásku obětovat, aby zachránila její čest. Chudý Kemal, student důlního inženýrství a bohatá Nihan se náhodně seznámí při cestě autobusem. Okamžitě se do sebe vášnivě zamilují. Jenže otec Nihan není v poslední době moc úspěšný a jeho firmě hrozí krach. Očekává se proto, že dcera sňatkem s bohatým nápadníkem Emirem rodině pomůže. Co na tom, že ji arogantní a násilnický Emir vůbec nepřitahuje.
Wisting
Wisting
William Wisting (Sven Nordin), detektív z oddelenia vrážd v nórskom Larviku, bojuje s dvoma najťažšími prípadmi svojej kariéry. Jeho pátranie po americkom sériovom vrahovi, ktorý sa po dvadsiatich rokoch objavil v Nórsku, sa skríži s predvianočnou reportážou jeho dcéry, novinárky Line (Thea Green Lundbergová), ktorá sa tak nevedomky ocitne v obrovskom nebezpečenstve.
The Walking Dead: The Ones Who Live
The Walking Dead: The Ones Who Live
The Walking Dead: The Ones Who Live je epický milostný příběh dvou postav změněných změněným světem. Odděleni vzdáleností. Nezastavitelnou silou. Přízraky těch, kým byli. Rick a Michonne jsou vrženi do jiného světa vybudovaného na válce proti mrtvým. A nakonec i proti živým. Dokážou najít jeden druhého, a to, kým byli, na místě a v situaci, které dosud nepoznali? Jsou nepřátelé? Milenci? Oběti? Vítězové? Jsou jeden bez druhého vůbec naživu… nebo zjistí, že jsou také jen živí mrtví?
The Walking Dead: The Ones Who Live
The Walking Dead: The Ones Who Live
The Walking Dead: The Ones Who Live je epický príbeh lásky dvoch postáv, ktoré zmenil svet. Oddelení vzdialenosťou. nezastaviteľnou silou. Prízraky toho, kým boli. Rick a Michonne sú vrhnutí do iného sveta postaveného na vojne proti mŕtvym. A nakoniec aj proti živým. Dokážu nájsť jeden druhého a to, kým boli, na mieste a v situácii, ktorú nikdy predtým nepoznali? Sú to nepriatelia? Milenci? Obete? Víťazi? Žijú vôbec jeden bez druhého... alebo zistia, že aj oni sú len živí mŕtvi?
Bambuľko a Bulienka
Bambuľko a Bulienka
Na okraji malého lesa žijú slimáčik Bambuľko a lienka Bulienka. Spolu so svojimi kamarátmi slesnými chrobáčikmi zažívajú množstvo dobrodružstiev. Príbehy sú založené na každodennom živote detí, pričom hlavným posolstvom je láska, vernosť a rešpekt k prírode.
Plamienok a štvorkolky
Plamienok a štvorkolky
AJ je osemročný chlapec, ktorého fascinuje technika a Plamienok je jeho kamarát - terénne auto. Spoločne sa vrhajú do najrôznejších dobrodružstiev, pričom skúmajú, ako sa veci pohybujú, riešia problémy prostredníctvom vedeckých výskumov a matematiky. Seriál učí deti myslieť a logicky uvažovať.
To se vysvětlí, soudruzi!
To se vysvětlí, soudruzi!
Svět je plný záhad. A kde jsou záhady, tam musí zasáhnout vyšetřovatelé Ústavu paranormálních jevů. Neexistuje případ, který skeptik David (Jiří Macháček) a důvěřivý vědec Vojta (Jan Cina) nedokázali vyřešit. Ať už jde o mimozemský únos poctivého občana Československa, samovznícení světice v kostele, nebo útok strašidelného monstra Kozlopíra, můžete si být jisti, že vždy najdou vysvětlení. Osmidílný česko-německý komediálně-detektivní seriál je inspirován skutečnými paranormálními záhadami z 80. let.
To se vysvětlí, soudruzi!
To se vysvětlí, soudruzi!
Svet je plný záhad. A tam, kde sú záhady, musia zasahovať vyšetrovatelia Inštitútu pre vyšetrovanie paranormálnych javov. Neexistuje prípad, ktorý by skeptik David (Jiří Macháček) a dôverčivý vedec Vojta (Jan Cina) nedokázali vyriešiť. Či už ide o únos bezúhonného československého občana mimozemšťanmi, samovznietenie svätice v kostole alebo útok strašidelnej príšery Kozlopíra, môžete si byť istí, že vždy nájdu vysvetlenie. Osemdielny česko-nemecký komediálno-detektívny seriál je inšpirovaný skutočnými paranormálnymi záhadami z 80. rokov minulého storočia.
Hailey jde na to!
Hailey jde na to!
Stezka Českem
Stezka Českem
Mirek Vladyka v desetidílném cyklu cestopisných dokumentů o nové subkultuře „stezkařů“, osobní svobodě, krajině, historii, lidech, setkávání, poznávání a sebepoznání během putování, představí severní trasu unikátní Stezky Českem. A všechny svoje kroky věnuje, pomocí aplikace EPP Pomáhej pohybem Nadaci ČEZ Sportovnímu klubu vozíčkářů. Aplikaci si může do svého mobilu stáhnout každý stezkař a a rázem se mu bude chodit lépe. Žádný krok už totiž nevyjde naprázdno. Kroky se v aplikaci mění v body, body v peníze a peníze v radost a užitek.
Výborná SHOW
Výborná SHOW
Moderní a neotřelá talk show známé moderátorky se zajímavými osobnostmi, taková je nová Výborná SHOW. Tři hosté, plno zábavy a zjištění, že být celebritou není tak podstatné jako příběh, osud a vášeň pro to, co kdo dělá. Lucie Výborná ví, kde takové hosty hledat a jaké otázky klást, aby to diváky bavilo přinejmenším stejně jako ji samotnou.
Lilin ostrov pokladov
Lilin ostrov pokladov
Čo ukrýva oceán? Britský animovaný seriál o zvedavom dievčatku s veľkou fantáziou.
Vytoč môjho agenta
Vytoč môjho agenta
Čo nevieme o hercoch, ale oni a ich hereckí agenti zažívajú každý deň? Seriál Vytoč môjho agenta rozpráva komediálne príbehy z kastingovej agentúry. Čo všetko musí agentúrny tím zvládnuť, aby obstál v boji, ktorý prináša mnoho absurdných a komických situácií, ako aj dojímavé momenty a skutočné ľudské drámy? Jedinečnosť celého projektu dopĺňa veľmi zábavný model, v ktorom hrajú sami seba herecké hviezdy reprezentované agentúrou.
Bobo
Malý plch zkoumá okolní svět.
Muchomůrek a Muchlíci
Muchomůrek a Muchlíci
Vzhůru do lesa za těmi nejzábavnějšími houbičkami pod sluncem... V dávných hlubokých lesích se nachází úžasná říše muchlíků, kouzelné království těch nejrozličnějších druhů houbiček. Každý muchlík disponuje vzácným darem, který představuje jedinečnou zvláštní schopnost, která pomáhá uchovávat koloběh života v přírodě. Ústřední trojici hrdinů tvoří vnímavý Muchomůrek, zářivá Lilit a Čep s vynikající pamětí. Společně vyrůstají a poznávají své zvláštní schopnosti, které se učí využívat ke strážení lesa. Jenže ochrana přírody se může nést v duchu nekonečné zábavy a legrace.
Boží mlýny
Boží mlýny
Seriál v režii Jana Hřebejka kombinuje thriller s tradicí české kriminální komedie. Váhy v rukou Spravedlnosti jsou někdy natolik zatíženy korupcí, že viník odejde od soudu bez trestu. Děj scenáristů Janka Kroupy a Jana Drbohlava přivádí na scénu partu mstitelů, kteří postrčí kola pomyslných božích mlýnů dopředu. Vždyť jak se zpívá ve známém spirituálu: „Chtěl bych aspoň na chvíli být mlynářem!“ Pokud nejde usvědčit vrahy, podvodníky a násilníky z činu, který spáchali, co jim nastražit past? Nachytat je na jiné jejich slabosti: na jejich pocit nadřazenosti, beztrestnosti, nepostižitelnosti, na jejich chamtivost a ochotu zkoušet stejné špinavé triky zas a znovu. Kriminální zápletky jsou kořeněny humorem a nadsázkou.
Zeleňák Norman
Zeleňák Norman
Když nastane v malebném Dřevolese nějaký problém, stačí na pomoc zavolat Zeleňáka Normana. Neodolatelný sympaťák je potomkem matky přírody a dokáže hravě vyřešit každou zapeklitou patálii svých lesních přátel. Matka příroda mu svěřila do péče les, o který se má starat úplně sám. Stačí zapojit fantazii, zakouzlit a rázem vyřeší i ten největší problém. V lese plném hlasitých oslav, rozbitých mixérů nebo létajících odpadků není nouze o využití Normova vzácného daru. S písní v srdci a věčným úsměvem na rtech pomáhá zachránit situaci nenapravitelným průšvihářům vačounům, králičí královně dramatu Blanche nebo skunčí kadeřnici Bixie.
Mokova neuvěřitelná dobrodružství
Mokova neuvěřitelná dobrodružství
Krokodýlí princ Moka je synem mocného vládce savany. On sám tedy zatím příliš mocný není – je malý, modrý, někdy nesnesitelně dotěrný a zbrklý. Proto ho otec pošle na zkušenou objevovat království raději v doprovodu statné členky královské stráže, nosorožčice Rózy. Jejich společná cesta je plná dobrodružství, protože savana umí být pěkně nebezpečné místo, ale těžké pořízení má Róza hlavně s Mokem. Korunní princátko totiž vždy udělá pravý opak toho, co mu Róza dobře poradí.
101 Dalmatinská
101 Dalmatinská
Hlavními hrdiny jsou rodiče Delilah, Doug a s nimi jejich 99 psích potomků. Všichni zažívají vtipná dobrodružství v současném Londýně. Seriál je inspirován klasickými animovanými filmy Disney 101 Dalmatinů.
Harry Palmer: Případ Ipcress
Harry Palmer: Případ Ipcress
Nová šestidílná britská adaptace kultovního špionážního románu Lena Deightona.
Túžba tela
Túžba tela
Túžba tela rozpráva príbeh Pedra José Donosa (Andrés Garcia), bohatého muža, ktorý vo svojich sedemdesiatich rokoch už dosiahol všetko, čo si zaumienil, vrátane lásky Isabel Arroyovej (Lorena Rojasová), mladej a atraktívnej ženy. Nanešťastie, zásahom osudu Pedro José náhle zomiera na infarkt v rovnakom čase ako mladý roľník menom Salvador Cerinza (Mario Cimarro). Duša Pedra José Donosa sa však odmietne vzdať všetkého, čo na tomto svete zanechal a prevtelí sa do tela predčasne zosnulého Salvadora Cerinzu. Vďaka novej príležitosti, ktorú mu život dal, sa Pedro José vracia, hľadajúc všetko, čo stratil, bez toho aby tušil, čo všetko odhalí. Nezvyčajný a tajomný návrat Pedra Josého, teraz už v tele mladíka, spustí sériu udalostí, pri ktorých vyjdu na povrch mnohé tajomstvá, pravdy a klamstvá.
Podozrenie
Podozrenie
Pracovitá, strohá a vo svojich činoch pevne presvedčená o vlastnej pravde si ide zdravotná sestra, Hana Kučerová, tvrdo za svojím. Názory iných nereflektuje, na názor iných sa nepýta. Ona predsa vie, čo je pre ostatných dobré. Medzi kolegami a susedmi tak, prirodzene, nie je príliš obľúbená. Kolegyne v nemocnici odsudzujú Hankin príkry prístup k pacientom, ona zas neschvaľuje ich ochotu nadväzovať intímne vzťahy s lekármi. V takom napätom prostredí sa primár Vaculík snaží zachovať medzi sestrami na oddelení aspoň čiastočný mier a vytvoriť pre pacientov potrebný pokoj. Pre Vaculíka je pacient na prvom mieste. Lenže tak ako on, pravdepodobne aj všetci okolo neho majú svoje tajomstvá a motivácie, v ktorých nie je ľahké orientovať sa. Ako rozhodnúť o tom, čo je pravda a čo lož, keď fakty nehovoria jednoznačne, a jediné, čo máme k dispozícii, sú naše pocity a domnienky? Aké jednoduché je súdiť veci podľa toho, ako vyzerajú v našich očiach, a nie podľa toho, aké naozaj sú? A kam až vlastne siaha prezumpcia neviny?
Oktopus
Oktopus
OKTOPUS je skratka „Oddelenia kontroly termínovo odložených prípadov útvaru S“. Vymyslel si ju starnúci kapitán Dítě hlavne preto, aby sa mohol venovať tridsať rokov starému prípadu Jordán. U podplukovníka Schwarza, svojho nadriadeného, nachádza pochopenie, ale keď mu pridelí mladú ambicióznu kapitánku Fáberovú, je zrejmé, že len pri jednom prípade nezostane. Kauzy, ktoré OKTOPUS rieši, sa odohrali v minulosti a na detektívoch je, aby nachádzali nové okolnosti a indície, ktoré im pomôžu staré prípady konečne vyriešiť. Ich pátranie nás zavedie do zaujímavých prostredí málo známej Prahy, medzi uzavreté sociálne skupiny, ako aj do hráčskych brlohov a na závodisko v Chuchli, kde hráč a stávkar Dítě trávi voľný čas.
Keď kvitne láska
Keď kvitne láska
Keď medzi priateľmi začne kvitnúť láska, život sa môže poriadne skomplikovať... Oyku (Özge Gürel) je mladé dievča, ktoré žije skromný život so svojou matkou a malým bratom. Študuje na univerzite a je nádejnou módnou návrhárkou. Oyku je už od detstva zamilovaná do Meteho (Dağhan Külegeç). Nikdy však nenájde odvahu odhaliť svoje city a svoju lásku pred Metem tají. Ten sotva vie, že existuje. Ayaz (Serkan Çayoğlu) je naopak úspešný architekt, ktorý pracuje spolu s Metem. Je mladý, bohatý a príťažlivý, ale zároveň aj arogantný a nenapraviteľný sukničkár. Ayaz nikdy nechodí na rande dvakrát s tou istou ženou. Je tiež synom veľmi slávnej módnej návrhárky, pre ktorú Oyku by raz chcela pracovať. Čírou náhodou na seba Oyku a Ayaz narazia. Snažia sa nastúpiť do toho istého taxíka, ale kvôli svojej tvrdohlavosti ani jeden z nich do taxíka nenastúpi. Po tejto udalosti sa pomaly začínajú zbližovať.
Iveta
Bola jedinečným hlasom svojej generácie, romantickou princeznou československého popu, v druhej polovici osemdesiatych rokov sa stala zjavom na domácej hudobnej scéne. Príbeh o začiatkoch jej hviezdnej kariéry rozpráva miniséria Iveta. Dej sleduje Ivetu Bartošovú od útleho detstva, kedy spolu so sestrou začala navštevovať školský zbor, cez prvé úspechy na hudobných súťažiach po jej odchod do Prahy a následnú cestu ku sláve, čo dosiahla hlavne vďaka spolupráci so spevákom Petrom Sepéšim. Zo dňa na deň sa z oboch spevákov stáva národom milovaný pár. Okrem exponovaného vzťahu s jej speváckym kolegom sa miniséria zameriava aj na Ivetin rodinný život.
V karavanu po Polsku
V karavanu po Polsku
Nová řada oblíbeného cyklu, tentokrát s knězem a moderátorem Zbigniewem Czendlikem. Na cestě po rodném Polsku představuje přírodní a historické památky, rozmanitou gastronomii, lidové zvyky i laskavost obyvatel země našich sousedů. Své putování začíná v Podkarpatském vojvodství, navštíví pohoří Bieszczady i města Sanok a Łańcut.
Lovecká sezona - Volání divočiny
Lovecká sezona - Volání divočiny
Když Boog a Elliot objeví opuštěný letní tábor uprostřed ničeho, vydají se vstříc novému odvážnému dobrodružství a vytvoří bezpečné a výjimečné místo k životu, kde jsou vítána zvířata všeho druhu. Brzy zjistí, že zatímco jedna věc je žít v divočině... úplně jiná věc je vybudovat komunitu od nuly. Naše roztomile zábavná zvířecí parta bude potřebovat pravidla, role, spojenectví a způsoby spolupráce, které ještě nikdy předtím nezkusila. Nemůžeme přece nechat Táborníky, aby se navzájem požírali, ne? Netrvá dlouho a Boog, Elliot a ostatní zjistí, že vytvořit komunitu z ničeho je těžší, než byste si představovali.
Příšerky v rachotě
Příšerky v rachotě
Tylor Tuskmon byl na Univerzitě pro příšerky premiant ve strašení, a tak se nechal přijmout do společnosti Příšerky s.r.o. jako strašák. Ale ouha! V den nástupu se dozví, že ve firmě už nechtějí strašáky, ale šprýmaře! Tylor je tak dočasně přeřazen k partě údržbářů, což zcela nabourá jeho plány. A tak si vytyčí nový cíl: Stát se šprýmařem
Vraždy v Sandhamnu
Vraždy v Sandhamnu
Krimi romány přední švédské autorky Vivecy Sten vzbudily zájem veřejnosti už při prvním knižním vydání. Opravdovou mánii ale způsobila až televizní minisérie a téměř přes noc se staly kultem. Nádherná příroda ostrova Sandhamn poblíž Stockholmu a napínavé příběhy, kde nechybí láska ani vzrušení, jsou zřejmě skvělou kombinací. Původně právnička Viveca Sten zasadila své romány do prostředí, které důvěrně zná – na malebný ostrov Sandhamn, kde trávila dětství.
Vedlejší produkt
Vedlejší produkt
Kam až jsou kriminalisté ochotni zajít, aby dopadli pachatele? Premiéra třídílné minisérie zachycující skutečnou policejní praxi, v níž se detektivové pohybují kvůli nedokonalosti právního systému a vlastní posedlosti po dopadení zločince na hraně zákona.
Čas lásky a třešní
Čas lásky a třešní
Romantický komediální seriál Čas lásky a třešní je zábavný příběh o neopětovaných citech, (ne)smířlivé rivalitě, žhavém flirtování a provokativním chování skupiny mladých, neklidných a atraktivních lidí. Skromná Oyku (Özge Gürel) je už od dětství zamilovaná do Meteho (Dağhan Külegeç), ale ten si stěží uvědomuje, že někdo jako ona vůbec existuje. Místo toho zahoří city pro její sobeckou kamarádku Seymu (Nilperi Şahinkaya). Bohatý a pohledný sukničkář Ayaz (Serkan Çayoğlu), který je nejen Meteův nejlepší kamarád, ale také obchodní partner, se následně stává obětí improvizovaného spiknutí. Zoufalá Oyku předstírá, že jí Ayaz padl do oka, jen proto, aby nevyšly najevo její pravé city. Potvrdí se nakonec známé pořekadlo, že protiklady se přitahují? Začne Oyku opravdu něco cítit, když to jen předstírá? A co Ayaz, přestane se kvůli ní otáčet za každou druhou sukní?
Jmenuju se Earl
Jmenuju se Earl
Zlodějíček a flákač Earl právě vyhrál balík v loterii, vzápětí ho ale srazilo auto a o los přišel. V nemocnici se mu rozbřeskne. A tak si sestaví seznam svých hříchů, které musí odčinit…